راهنمای ساکنان و گردشگران دبی
حسین اسحاقی
تاریخ عضویت : -۶۲۱/-۳۶/-۲۶
۶ امتیاز | ۰ عکس | مکان | ۶ نظر | ۰ تشکر
درخواست ها دیدگاه ها تصاویر (دبی فاگرام) برنامه ریزی سفر علاقه مندی ها نیازمندی ها

دیدگاه های کاربر

2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره و مرکز اسپا JA پالم تری کورت دبی
" این دومین اقامت ما در این هتل بود که از تعطیلات 2 هفته ی خودمون لذت بردیم. همه ی کارکنان فوق العاده بودن و نمیشه اسم تک تکشون رو برد. خیلی این هتل رو دوست دارم.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره ریویرا دبی
" من دو شب توی این هتل اقامت داشتم. ساعت 8 رسیدم اما با وجود این که تا ساعت 14 پذیرش نمی کنند، منشی پذیرش نه تنها من رو زودتر به یک اتاق برد بلکه اتاقم رو هم ارتقاء داد. من ساعت 8:30 بعد از 13 ساعت پرواز توی اتاقم بودم و از این بابت خیلی خوشحال بودم.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره برجمان ارجان بای روتانا دبی
" کارکنان پذیرش و رستوران هتل عالی هستند. اتاق ها بزرگ اند و یکی از نقاط مثبت هتل اتصال اون به بازاره. این دومین اقامت ما توی این هتل بود و باز هم برمی گردیم.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره رامادا جمیرا دبی
" خدمات خوب بود و اتاق ها راحت و خیلی تمیز بودند. اقامت در این هتل تجربه خوبی بود. به شدت توصیه میشه. من منتظرم تا بتونم دوباره به این هتل برم.
"
2 سال پیش
0 تشکر
مدینه جمیرا دبی
" با کیفیتی که داشت، و رستوران های زیاد و کارهای زیادی که میشه انجام داد، یکی از بهترین جاها برای استراحت، و لذت بردن از معنی واقعی تعطیلات در دبی هست. وقتی یک بار اونجا رو ببینید می خواین برگردید و همه جاهای دیگه براتون درجه دو به نظر می رسه.
"
2 سال پیش
0 تشکر
باغ معجزه دبی
" اینجا یکی از زیبا ترین باغ هاییه که تا به حال دیدم. دیندن شادابی و رشد این گل ها وسط کویر، واقعا شگفت انگیزه. خلاقیت زیادی با گل ها به خرج داده شده.برای کسایی که عاضق عکاسی هستن، پس زمینه های فوق العاده ای داره. اگر عاشق گل هستید، اینجا جای شماست!
"
ستاره های داده شده ۰
۰
۰
۰
۰
۰

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو

حسین اسحاقی

لطفا منتظر بمانید...