راهنمای ساکنان و گردشگران دبی
متین زمانی
تاریخ عضویت : -۶۲۱/-۳۶/-۲۶
۶ امتیاز | ۰ عکس | مکان | ۶ نظر | ۰ تشکر
درخواست ها دیدگاه ها تصاویر (دبی فاگرام) برنامه ریزی سفر علاقه مندی ها نیازمندی ها

دیدگاه های کاربر

2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره و برج های شرایتون دبی کریک
" من اطلا در این هتل احساس غربت نمی کردم. کاکنان فوق العاده مهربون و کمک کننده بودن.اتاق ها عالی بود. کلاب خوبی هم داشت. موقعیت هتل در بخش قدیمی دبی هست و فاصله ی زیادی با فرودگاه نداره. عاشقش شدم!!
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره مُوِنپیک جمیرا بیچ دبی
" همه چیز 5 ستاره! دبی هیچوقت دست از سورپرایز کردن من بر نداشته. در اطراف هتل کار های زیادی برای انجام وجود داره. برای کل خانواده مناسبه و مثل بهشت کودکان میمونه! غذا عالیه و حتما دوباره بر می گردم. کارکنان مهربون هستن و کاری می کنن که احساس کنسد خونه ی خودتون هستید!
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره فلورا البرشا دبی
" همه چیز عالی بود. از کارکنان گرفته تا غذا، امکانات رفاهی، محیط، موقعیت و ... فقط یه چیز به ذهنم می رسه که می تونست بهتر باشه: اندازه استخر. گفتم کارکنان چقدر خوب و مودب و دوستانه بودند؟
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره رینتری دبی
" یک هتل عالی با موقعیت خوب درست در کنار مرکز خرید سیتی سنتر دیره و همینطور ایستگاه مترو که شما رو با یک بلیط 20 درهمی دورتادور دبی میبره! از هتل تا فرودگاه کمتر از 10 دقیقه راهه. صبحانه عالیه! کارکنان در تمام ساعات روز حتی در آخر شب آماده خدمت هستند.
"
2 سال پیش
0 تشکر
مجتمع تجاری سیتی سنتر دیره دبی
" من تا به حال سه چهار بار به این بازار رفتم. یه بازار خیلی معمولیه و همونطور که از اسمش پیداست توی دیره دبی هست. بهترین ویژگیش اینه که به فرودگاه نزدیکه و انواع غذاها و رستوران ها رو داره.
"
2 سال پیش
0 تشکر
جزایر نخلی پالم
" محلی عالی برای بازدیده. قبلا هیچ وقت چیزی شبیه به این در هیچ کجای دنیا ندیده بودم. واقعا شگفت انگیزه که این جزیره ساخت بشره و داخل دریا ساخته شده.
"
ستاره های داده شده ۰
۰
۰
۰
۰
۰

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو

متین زمانی

لطفا منتظر بمانید...