راهنمای ساکنان و گردشگران دبی
امیرحکمتی
تاریخ عضویت : -۶۲۱/-۳۶/-۲۶
۶ امتیاز | ۰ عکس | مکان | ۶ نظر | ۰ تشکر
درخواست ها دیدگاه ها تصاویر (دبی فاگرام) برنامه ریزی سفر علاقه مندی ها نیازمندی ها

دیدگاه های کاربر

2 سال پیش
0 تشکر
باغ معجزه دبی
" اگر گل ها رو دوست دارید، اینجا براتون مثل بهشت روی زمین می مونه. خیلی زیبا و دوست داشتنیه، افرادی که عاشق گل هستن حتما باید از اینجا دیدن کنن. اگر گرسنه یا تشنه شدید، می تونید از غذای های داخل باغ استفاده کنید.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره اینترکانتیننتال دبی فستیوال سیتی
" شدیدا برای هدف تجاری و تفریحی پیشنهاد میشه! بهترین صبحونه ای بود که توی هتل داشتم. کارکنان هتل خیلی خیلی مهربون و کمک کننده بودن. موقعیت هتل در مرکزه شهره، پارکینگ راحتی داره و نزدیک متروعه!
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره رافلز دبی
" سرویس فوق العاده، دسترسی فوق آسان به فرودگاه و مرکز شهر، اتاق های کاملا راحت و بزرگ (بسته به هزینه ی پرداختی). در سفر های آینده، حتما از این هتل برای اقامت مجدد استفاده می کنیم.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل چهار ستاره آئوریس فخرالدین دبی
" من و دوستم اقامت فوق العاده ای توی این هتل داشتیم. کارکنان به خوبی از ما استقبال کردند و همیشه از کمک به ما خوشحال می شدند. اونا اتاق ها رو تمیز می کردند و مطمئن می شدند که ما حتما آب کافی داشته باشیم. این هتل رو به شدت توصیه می کنم و امیدوارم زود به اونجا برگردم.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره رامادا جمیرا دبی
" هتل رامادا یه هتل خیلی زیبا با مدیریت عالیه. خدمات کارکنان خوبه. اتاق ها خوب اند. اقامت توی این هتل رو توصیه می کنم. من برای اوقات فراغت دوباره به این هتل برمی گردم.
"
2 سال پیش
0 تشکر
بازار مدینه جمیرا دبی
" این بازار مغازه های مدرنی داره که به سبک قدیم ساخته شده اند. همه مغازه ها شگفت انگیزند. کافه ها و رستوران های خوب زیادی اونجا هست. شما می تونید توی کانال های بازار گوندولا سوار بشید. قیمت اجناس بازار گرونه اما اینجا اوج سفر من بود. توصیه می کنم شب از اینجا بازدید کنید.
"
ستاره های داده شده ۰
۰
۰
۰
۰
۰

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو

امیرحکمتی

لطفا منتظر بمانید...