راهنمای ساکنان و گردشگران دبی
پژمان
تاریخ عضویت : -۶۲۱/-۳۶/-۲۶
۶ امتیاز | ۰ عکس | مکان | ۶ نظر | ۰ تشکر
درخواست ها دیدگاه ها تصاویر (دبی فاگرام) برنامه ریزی سفر علاقه مندی ها نیازمندی ها

دیدگاه های کاربر

2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره اینترکانتیننتال دبی فستیوال سیتی
" در کل تجربه ی خشایندی با کارکنان مهربون این هتل داشتیم. به قدری مهربون بودن که سه نفر از کارکنانی که برای سرویس اتاق اومده بودن، بهم اطلاع دادن که اسنک و ابی که استفاده می کنم مجانیه!!
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره کوپتورن دبی
" دومین بار بود که من توی این هتل اقامت داشتم. این بار ترانسفر فرودگاه هم عالی انجام شد چون دفعه قبل از این مورد شاکی بودم. این هتل هر چیزی که از یک هتل 4 ستاره بخواهید داره. اتاق ها بزرگ اند و حمام هم مجهزه. اگر هر چیزی نیاز داشتید فقط به پذیرش زنگ بزنید، اونا براتون میارن.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل چهار ستاره بست وسترن پریمیر دیره دبی
" کارکنان عالی و هتل خوبی بود. همه کارمندان هتل به ما کمک می کردند. اتاق ها خوب و تمیز و جادار بودند. من این هتل رو به همه توصیه می کنم. هتل بزرگی نیست بنابراین پذیرش و ترخیصش راحته.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره لندمارک الرقه دبی
" یک استخر کوچک روی پشت بام هتل هست و حتی یک رستوران با موسیقی زنده داره. این هتل برای مهمانان کارائوکه هم داره. اگرچه از جاذبه های توریستی دوره، اما هتل خوبیه و من دفعات بعد هم اینجا می مونم.
"
2 سال پیش
0 تشکر
مدینه جمیرا دبی
" مدینه جمیرا جای آرومیه با موج های نرم و شن های سفید و قهوه ای روی ساحل. ما توی بار نشسته بودیم و به آب ساحل بعد از غروب آفتاب نگاه می کردیم، نوشیدنی های تازه می خوردیم و از آرامش اونجا لذت می بردیم.
"
2 سال پیش
0 تشکر
باغ معجزه دبی
" یکی از رنگی ترین و زیبا ترین باغ هایی بود که دیدم. مسئولین تمام تلاش خودشون رو برای فراهم کردن زیاد گل های رنگارنگ کردن. به خصوص خانه/کلبه، مقبه ها و ماکت برج خلیفه بسیار چشم نوازه. پیشنهاد می کنم که در زمستان از این باغ با قیمت کم بازدید کنید.
"
ستاره های داده شده ۰
۰
۰
۰
۰
۰

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو

پژمان

لطفا منتظر بمانید...