راهنمای ساکنان و گردشگران دبی
دانیال
تاریخ عضویت : -۶۲۱/-۳۶/-۲۶
۶ امتیاز | ۰ عکس | مکان | ۶ نظر | ۰ تشکر
درخواست ها دیدگاه ها تصاویر (دبی فاگرام) برنامه ریزی سفر علاقه مندی ها نیازمندی ها

دیدگاه های کاربر

2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره پارک هایت دبی
" ما برای استراحت میان راهی در سفر خودمون به اروپا، در اینجا اقامت کردیم و به راستی می تونم بگم که بهترین هتلی بود که دیدم! کارکنان حرفه ای و از صبحونه گرفته تا شام، از استخر تا میز پذیرش، همه چی عالی بود. هیچ وقت تا این حد احساس راحتی نداشتیم.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره حیات پلِس دبی میدان بنی یاس
" موقعیت خیلی خوبی داره. صبحانه خوب و کارکنان هماهنگی داره. اتاق ها تمیزند و حمام عالیه. تهویه خیلی خوبه و اتاق ها ساکت و آرومند. باید روزنامه های انگلیسی بیشتری توی اتاق ها قرار بدن.
"
2 سال پیش
1 تشکر
هتل چهار ستاره بست وسترن پریمیر دیره دبی
" خدمات هتل در حال حاضر بهتر از قدیمه، زمانی که اسم هتل Traders بود.رستوران الآن ارزونتره و قیمت هتل هم نسبت به قبل خیلی ارزون تر شده.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره هالیدی این دانتون دبی
" این هتل به تعمیر و اصلاح فوری نیاز داره. حمامش خیلی قدیمی بود و لوله حمام شکسته بود. خدمات و اتاق هاش خوب بودند. اما مطمئنا، در تابستان هتل های بهتری هستند که می تونید به اونجا برید. صبحانه خوب بود اما بعضی از ظرف ها دوباره پر نمی شدند.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره الجوهارا گاردنز دبی
" هتل لوکسی نیست اما برای خانواده های مسلمان خیلی خوبه. اتاق ها خیلی راحت بودند و کارکنان هم خوب بودند. هرچند مطمئن بشید که اتاقتون سر وقت مقرر آماده میشه چون ما مجبور شدیم مدتی منتظر بمونیم. هتل خیلی به فرودگاه نزدیک بود و از جاذبه های گردشگری مهم هم دور نبود. ما توی هتل غذا نخوردیم بنابراین در مورد غذاش نظری نداریم. مکان های محلی برای صبحانه فقط 2 دقیقه پیاده فاصله داشتند. ما سال 2014 به اونجا رفتیم بنابراین همه چیز ممکنه عوض شده باشه. ما یه خونواده 5 نفره بودیم و بچه هامون همه زیر 6 سال بودند.
"
2 سال پیش
0 تشکر
جزایر نخلی پالم
" وای فقط می تونم بگم این هتل شگفت انگیزه. کارکنان همیشه دم دست هستند تا به شما کمک کنند. غذا فوق العاده است. رستوران های زیادی داره که می تونید هر کدوم رو خواستید انتخاب کنید و همیشه غذاهای متنوعی هست که می تونید امتحان کنید. وقتی به اونجا رسیدیم نمی تونستیم باور کنیم و از همون لحظه اول نفسمون توی سینه حبس شده بود. هوای اونجا خیلی گرمه ولی هوای هتل همیشه خنک و عالیه. استخرها و ساحل خصوصی عالی اند. قطعا باز هم به اونجا میرم.
"
ستاره های داده شده ۰
۰
۰
۰
۰
۰

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو

دانیال

لطفا منتظر بمانید...