راهنمای ساکنان و گردشگران دبی
سعید مدیری
تاریخ عضویت : -۶۲۱/-۳۶/-۲۶
۶ امتیاز | ۰ عکس | مکان | ۶ نظر | ۰ تشکر
درخواست ها دیدگاه ها تصاویر (دبی فاگرام) برنامه ریزی سفر علاقه مندی ها نیازمندی ها

دیدگاه های کاربر

2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره کرون پلازا دبی فستیوال سیتی
" قبلا در سال 2012 در این هتل اقامت داشتم و در اخیرا که به اونجا رفتم، خیلی تغییر کرده بود.کارکنان هتل فوق العاده مهربون هستن و اتاق ها عالیه! اتاق ما دو پنجره داشت که می شد نمایی از شهر دبی رو دید.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره تاج دبی
" ارائه ی سرویس عالی بود. کارکنان خیلی محترمانه رفتار می کردن.محیط تمیز و مکان قابل دسترس بود.از اینکه یک مرکز خرید کوچیک و یک سوپر مارکت تسکو کنار هتل بود خیلی خوشحال شدم.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره رین تری رولا دبی
" اتاق ها خیلی بزرگ و تمیز بودند و کارکنان رفتار دوستانه و هماهنگی داشتند. برای صبحانه طبق انتظار ما غذای گیاهی و همینطور غیر گیاهی سرو میشد. هتل نزدیک بازار مینا و خور دبی بود که میشد پیاده به اونجا رفت.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره رینتری دبی
" من یک روز در دبی توقف داشتم. فاصله ورود و خروجم از دبی زیاد نبود. صبحانه این هتل خوب بود، اتاق بزرگ و حمام جادار بود و میوه ها و بیسکوییت های خوبی داشت. موقعیت هتل عالیه و به راحتی میشه پیاده از اونجا به سیتی سنتر دیره و مترو رسید. کارکنانش هم خوب و مفید بودند. از مدیر هتل ساچین برای خدمات شخصی و دادن یک اتاق خوب به من تشکر می کنم. قطعا باز هم به این هتل میام.
"
2 سال پیش
0 تشکر
مجتمع تجاری سیتی سنتر دیره دبی
" سرویس های رایگان از اونجا به هتل مورد نظر شما هست، بنابراین بعد از خرید وقتی کلی راه رفتید و خسته شدید این رو فراموش نکنید. اونها خیلی مفیدند.
"
2 سال پیش
0 تشکر
جزایر نخلی پالم
" ما با ماشین در اطراف جزیره گشت زدیم و روبروی هتل آتلانتیس توقف کردیم تا از هتل و دریا عکس بگیریم، بعد از اون به هتل آتلانتیس رفتیم و از بالای اون بخشی از نخل رو دیدیم.
"
ستاره های داده شده ۰
۰
۰
۰
۰
۰

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو

سعید مدیری

لطفا منتظر بمانید...