راهنمای ساکنان و گردشگران دبی
mozhgan
تاریخ عضویت : -۶۲۱/-۳۶/-۲۶
۵ امتیاز | ۰ عکس | مکان | ۵ نظر | ۰ تشکر
درخواست ها دیدگاه ها تصاویر (دبی فاگرام) برنامه ریزی سفر علاقه مندی ها نیازمندی ها

دیدگاه های کاربر

2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره مونپیک گیت ابن بطوطه دبی
" حتماااا پیشنهاد می کنم به این هتل بیایید! اتاق هاش فوق العادن.صبحونه عالی بود شانس اینو داشتیم که از غذا های ایتالیایی هم استفاده کنیم.اقامت معرکه ای بود!!
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره بزرگ ابجار دبی
" بهترین جا برای یک اقامت راحت و گرم و نرمه. صبحانه عالی بود و محیط فوق العاده و موقعیت خوبی داشت. به ایستگاه مترو خیلی نزدیکه. محوطه اطراف هتل هم خوبه و نانوایی ها و اغذیه فروشی های خوبی داره. خدمات هم خوب بود و اتاق ها لوکس بودند.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره رامادا دیره دبی
" من دو سال گذشته همیشه توی این هتل اقامت داشتم. هتل خیلی خوبیه و یک استخر روی پشت بام داره. مقابل ایستگاه متروی دبی قرار گرفته، بنابراین شما می تونید کل دبی رو خیلی راحت بگردید، اتاق ها تمیزند، و بازارهای زیادی در فاصله کم از هتل وجود دارند.
"
2 سال پیش
0 تشکر
مجتمع تجاری ابن بطوطه دبی
" من ماه گذشته اونجا بودم، عالی بود. این بازار با همه سلیقه ها جوره و گرون نیست. ما بعد از مدت ها خرید خوبی کردیم. شما می تونید چیزی که می خواین رو توی این بازار پیدا کنید. من عاشق این بازارم چون همه برندها رو داره و تاکسی سرویس داخل بازار هست که شما رو از یک سمت به سمت دیگه می بره.
"
2 سال پیش
0 تشکر
بازار البحار دبی
" این بازار برای تهیه ی سوغاتی خیلی گرونه. اما بخاطر اینکه کنار مرکز خرید دبی ماله ، ارزش قدم زدن رو داره. می تونید نمایی بهتر از برج خلیفه رو در اینجا ببینید.
"
ستاره های داده شده ۰
۰
۰
۰
۰
۰

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو

mozhgan

لطفا منتظر بمانید...