راهنمای ساکنان و گردشگران دبی
مهدوی
تاریخ عضویت : -۶۲۱/-۳۶/-۲۶
۷ امتیاز | ۰ عکس | مکان | ۷ نظر | ۰ تشکر
درخواست ها دیدگاه ها تصاویر (دبی فاگرام) برنامه ریزی سفر علاقه مندی ها نیازمندی ها

دیدگاه های کاربر

2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره گراند میلنیوم دبی
" اتاق راحت و به خوبی چیده شده بود. خدمات فوق العاده بود. کاکنان خیلی حرفه ای بودن و همه خواسته های شما رو به ذهنشون می سپردن. خیلی خوب بود اسپرسو همیشه توی ایستگاه اماده بود.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره فیرمونت دبی
" من هر وقت که به دبی میام در این هتل اقمت می کنم. از توجه کارکنان گرفته تا اندازه و تمیزی اتاق ها، این هتل هیچی کم نداره. بطور مناسبی در سیستم راه اهن و رستوران های محلی قرار گرفته.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره فرمونت دِ پالم دبی
" اگه قصد اقامت در پالم جمیرا رو دارید، موقعیت هتل خیلی خوبه. اما از مرکز شهر و مرکز خرید، دوره. ساحل افتضاح بود، آب تمیز نبود و بوی خیلی بدی می داد. امکانان و سرویس هتل کاملا خوب بود، اما به نظر میرسه که هزینه ی اتاق عمومی بالاست.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره بزرگ ابجار دبی
" ما قرار بود برای چهار شب توی این هتل بمونیم، اما بعد از یک شب از اونجا رفتیم. اول اینکه اونا به ما اتاقی دادند که مخصوص افراد سیگاری بود، در حالی که ما از قبل تقاضای یه اتاق بدون سیگار داده بودیم. صبحانه بوفه قرار بود عالی باشه اما وحشتناک بود. اصلا هتل خوبی نبود.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره جمیرا روتانا دبی
" اتاق های هتل بزرگ و تمیز و دارای استاندار خوبی از امکانات هستند. غذای رستوران های هتل عالیه. آدرس هتل با محل اون روی نقشه مطابقت نداره و از جاده اصلی دسترسی نداره. برای راننده تاکسی ها گیج کننده است که هتل رو پیدا کنند. کارکنان رفتار دوستانه ای دارند. هتل برای وای فای هزینه اضافی فوق العاده بالایی می گیره.
"
2 سال پیش
0 تشکر
بازار مدینه جمیرا دبی
" من طراحی منحصر به فرد این بازار رو دوست دارم؛ شبیه بازارهای قدیمی سوریه و استانبوله... شما می تونید همه چیز از جمله رستوران های مختلفی اونجا پیدا کنید. منظره اش عالیه. من نمای اونجا دوست داشتم.
"
2 سال پیش
0 تشکر
باغ معجزه دبی
" همونطور که از اسمش مشخصه، فردی یک باغ زیبا ساخته. زمانی که اب و هوا مناسب باشه، مقصد خوبی برای تفرجه. از دیدن گل ها، میوه ها و خزندگان شگفت زده میشید.
"
ستاره های داده شده ۰
۰
۰
۰
۰
۰

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو

مهدوی

لطفا منتظر بمانید...