راهنمای ساکنان و گردشگران دبی
ارسلان دبیری
تاریخ عضویت : -۶۲۱/-۳۶/-۲۶
۷ امتیاز | ۰ عکس | مکان | ۷ نظر | ۰ تشکر
درخواست ها دیدگاه ها تصاویر (دبی فاگرام) برنامه ریزی سفر علاقه مندی ها نیازمندی ها

دیدگاه های کاربر

2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره گراند میلنیوم دبی
" بعد از تحقیق یک شبه ی من در باره ی کیفیت هتل، از قیمت و کیفیت خدمات مطمئن شدم. به پذیرش رفتم و یک اتاق گرفتم.در کل خیلی دوست داشتنی نبود.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره فیرمونت دبی
" هتل در ابتدای جاده ی شیخ زیاد واقع شده . کاملا نزدیک مرکز خرید جهانه. فقط باید از خیابون رد بشید و به مرکز خرید برسید. هتل امکانات فوق العاده و رستوران های خوبی داره. بعلاوه ی یک رستوران غیر معمول که غذا در جای تاریک سرو میشه!
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره رافلز دبی
" واقعا که هتل رافلز، لیاقت مقام اول رو داره. اتاق های فوق العاده و راحتی داره که در مقایسه با هتل های دیگه، قیمت مناسبی هم داره. کارکنان مهربان بودن و به ما کمک کردن. دختران من که گیاه خوار هستند، غذا های خوشمزه ای در رستوران های Azure و Solo Bisterimo پیدا کردن.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره هالیدی این دبی البرشا
" من یک سالن برای تولد پسرهام رزرو کرده بودم. همه چیز سازمان یافته و رضایت بخش بود، اتاق تمیز بود و نور مناسبی داشت. غذای بوفه گرم و خوشمزه بود. کارکنان از اول تا آخر خیلی به ما کمک کردند و مفید بودند. روی هم رفته عالی بود.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره میلنیوم فرودگاه دبی
" من و همسرم اقامت فوق العاده ای در این هتل داشتیم. تمام کارکنان به نیازهای ما با لبخندهای دوستانه و احوالپرسی پاسخ می دادند. غذا و خدمات خوب بود و استخر فوق العاده ای داشت. از همه کسانی که اونجا کار می کنند تشکر می کنم. فقط یک شکایت دارم که دسترسی به اینترنت رایگان وجود نداشت. ما در سفرمون به کل اروپا هر جایی که می خواستیم اینترنت در دسترس بود!
"
2 سال پیش
0 تشکر
مدینه جمیرا دبی
" ما بارها از اونجا دیدن کردیم و خیلی دوستش داشتیم. تمیز و مرتبه و کارکنانش آماده به خدمت و مودب هستند. رستوران های زیادی هم در سرتاسر اقامتگاه وجود داشت.
"
2 سال پیش
0 تشکر
پیست اسکیت روی یخ دبی مال
" خیلی زیباست.مخصوصا بخش دی جی.نور های استفاده شده شگفت انگیزه و حس خوبی به من میده. اگر نمی تونید اسکی کنید، اونها یه ادم برفی کوچیک به شما میدن که بهتون کمک می کنه. "
ستاره های داده شده ۰
۰
۰
۰
۰
۰

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو

ارسلان دبیری

لطفا منتظر بمانید...