راهنمای ساکنان و گردشگران دبی
قاسمی زاده
تاریخ عضویت : -۶۲۱/-۳۶/-۲۶
۷ امتیاز | ۰ عکس | مکان | ۷ نظر | ۰ تشکر
درخواست ها دیدگاه ها تصاویر (دبی فاگرام) برنامه ریزی سفر علاقه مندی ها نیازمندی ها

دیدگاه های کاربر

2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره و مرکز اسپا آنانتارا دبی د پالم ریسرت
" خوش امد گویی که هنگام ورود شما به هتل انجام میشه فوق العادس! کارکنان هتل خیلی مهربون و حرفه ای هستن و همیشه برای کمک کردن در دسترس اند.طییب که در بخش پذیرش کار می کرد خیلی فوق العاده بود وبهمون کمک کرد.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره کونراد دبی
" من به رستوران داخل هتل به اسم غار (کیو) رفتم و عاشقش شدم. اینجا خیلی خوبه و محیط فوق العاده ای داره. واقعا گرمی این فضا رو حس می کنید. "
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره کوپتورن دبی
" من در دو نوبت جدا توی این هتل اقامت داشتم. این هتل به فرودگاه نزدیکه. تاکسی بهترین راه رسیدن به اینجاست. اتاق ها از قبل رزرو شده و آماده بودند. تمیز و راحت بودند. کارکنان هم خیلی رفتار دوستانه و خوبی داشتند.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره هالیدی این دبی البرشا
" اقامت راحتی توی این هتل داشتیم. اتاق ها خوب بودند. لابی خوبی داشت. کارکنان کمک می کردند. نمای خیابون شلوغ از پنجره های بزرگ شیشه ای هتل لذت بخش بود. استخر روی پشت بام خوب بودند. موقعیت هتل هم خوب بود. تخت رایگان اضافی برای بچه ها هم می دادند (دلیلی که من از اول این هتل رو انتخاب کردم).
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره گرند هتل امارات
" اونها در مورد اتاق من و وای فای دروغ گفتند – وقتی که اتاق رو رزرو کردم، گفتند که اتاق وای فای رایگان داره – من مجبور شدم هزینه اضافی برای وای فای پرداخت کنم. اما وقتی که از گرما حالم بد شده بود به کمکم اومدند. اتاق من کثیف بود، من شکایت کردم و اونا من رو به اتاقی در طبقه هفتم بردند که بیشتر بهش رسیده بودند.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره و سوئیت های دبی ماریوت
" این هتل آپارتمان گزینه ایده آلی برای خانواده ها و گروه های بزرگه که می خوان نزدیک دبی مارینا باشند. ما توی یک سوئیت 3 خوابه اقامت داشتیم. اتاق خواب ها، اتاق نشیمن و آشپزخانه بزرگ و جادار هستند. آشپزخانه امکانات مورد نیاز مثل ظرف و کارد و چنگال و غیره رو داره. کارکنان نظافت هر روز اتاق ها رو تمیز می کردند. ما خدمات کارکنان رو دوست داشتیم. ما نتونستیم رستوران های هتل رو ببینیم ولی از بعضی هاش خیلی تعریف کرده بودند.
"
2 سال پیش
0 تشکر
جزایر نخلی پالم
" نمیشه این هتل رو به اندازه کافی تحسین کرد. همه چیز فوق العاده بود، از استاندارد اتاق ها گرفته تا غذا و استخر و پارک آبی و غیره. بر اساس توجه به جزئیات من به این هتل رتبه 10 از 10 میدم. کارکنان واقعا همه تلاششون رو می کردن تا مطمئن بشن که ما اقامت عالی اونجا داریم ...
"
ستاره های داده شده ۰
۰
۰
۰
۰
۰

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو

قاسمی زاده

لطفا منتظر بمانید...