راهنمای ساکنان و گردشگران دبی
sasan
تاریخ عضویت : -۶۲۱/-۳۶/-۲۶
۶ امتیاز | ۰ عکس | مکان | ۶ نظر | ۰ تشکر
درخواست ها دیدگاه ها تصاویر (دبی فاگرام) برنامه ریزی سفر علاقه مندی ها نیازمندی ها

دیدگاه های کاربر

2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره والدورف آستوریا دبی پالم جمیرا
" هتل فوق العاده ای بود! اتاق های زیبا و دیدنی ای داشت. همچنین امکانات ویژه ای هم در نظر گرفته شده بود که برای تعطیلات اخر هفته معرکه بود. ساحل و استخر خوبی هم داشت.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره میدان دبی
" اتاق و کارکنان این هتل عالی بودن. اتاق ها بزرگ و به خوبی نگه داری میشن. موقعیتش خوبه اگرچه با مرکز شهر فاصله داره و نیاز به ماشن هست اما با این حال خیلی زیبا و ساکته.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره اورکید وو هتل دبی
" ما یه هفته توی دبی بودیم و توی این هتل فوق العاده اقامت داشتیم. تمیزی هتل عالی بود. اتاق ها دوست داشتنی بودند. دسترسی به تراموای زیرزمینی و همینطور فرودگاه و جاذبه های گردشگری راحت بود. به برج خلیفه و دبی مال هم راحت میشد رفت. خور و ساحل مارینا هم ارزش یه بار دیدن رو داشتند. ما یه گردش با سافاری هم رفتیم و واقعا لذت بردیم.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره فلورا گرند هتل دبی
" خدمات و کارکنان استثنایی و امکانات فوق العاده ای داشت. کارکنان رفتار دوستانه و مهربانی دارند. خدمات رستوران از استاندارد بالایی برخورداره. این هتل در محل خوبی قرار گرفته و پیاده میشه تا مغازه های اطراف رفت. از اقامتم در اینجا خیلی راضی بودم.
"
2 سال پیش
0 تشکر
مجتمع تجاری سیتی سنتر دیره دبی
" من توی دیره اقامت داشتم و هر آخر هفته به سیتی سنتر دیره می رفتم. دسترسی خوب به مترو ویژگی اصلی اونجاست، برخورد خوب با مشتری ها، فضای خوب، و مکان دوست داشتنی هم از ویژگی های دیگه اونجا بود.
"
2 سال پیش
0 تشکر
جزایر نخلی پالم
" جزیره نخل دبی یک دستاورد معماری باشکوهه. این محل از یکی از برج های دیده بانی به خوبی دیده می شود. این جزیره یک شاهکار مهندسیه و خانه های بسیار گران قیمت اون نمادی از ثروت اماراته.
"
ستاره های داده شده ۰
۰
۰
۰
۰
۰

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو

sasan

لطفا منتظر بمانید...