راهنمای ساکنان و گردشگران دبی
ندا مولوی
تاریخ عضویت : -۶۲۱/-۳۶/-۲۶
۷ امتیاز | ۰ عکس | مکان | ۷ نظر | ۰ تشکر
درخواست ها دیدگاه ها تصاویر (دبی فاگرام) برنامه ریزی سفر علاقه مندی ها نیازمندی ها

دیدگاه های کاربر

2 سال پیش
0 تشکر
هتل پارک رجیس کریس کین دبی
" از اقمت در این هتل لذت بردیم. اگر دوباره به دبی برگردیم، حتما در این هتل اقامت می کنیم. همچین اینحا رو به دوستان و خانواده هامون پیشنهاد می کنیم. ممنونم بخاطر خدمات و کمک های بی نظیرتون و خاطره هایی که ساخته شد.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره و مرکز کنفرانس لِمریدین دبی
" هتل و خدمات فوق العاده بود! همراهی کردن ما از فرودگاه عالی و غذا ها محشر بود.اتاق ها به خوبی نگه داری میشن و کارکنان مودب و برای هر نیازی که داشته باشید حاضر هستن Shoaib و Aezidt دونفری هستند که اتاق ما رو تمیز کردن.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره و تفرجگاه ساحلی وستین دبی مینا سیاحی
" تخت های اتاق عالی، فوق العاده بزرگ و راحت بود. هر چیزی که می خواستید در اتاق بود. سرویس اتاق با بالاترین استاندارن انجام می شد حتی بعد از 4 نصف شب که از اتاق رفتیم. بوفه ی صبحونه، خوشمزه و هر چیزی که می خواستید داشت، حتی اب میوه ی تازه با هر افزودنی که بخواید. یک اقامت فوق العاده
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره رامادا چلسی البرشا دبی
" من در آخرین بازدیدم از دبی اقامت راحتی با بچه هام توی این هتل داشتم. مدیریت خیلی خوب و دوستانه بود. از بوفه صبحانه لذت بردیم. موقعیت هتل در مرکز شهره. با این حال، نمیشه پیاده به امارات مال رفت به خصوص با بچه ها.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره کانتری کلاب هتل دبی
" در کل تجربه خوبی بود. به جای سالن بدنسازی و استخر باید امکانات تفریحی بیشتری برای بچه ها بذارن. اتاق ها تمیز و مرتب بودند. غذاها و خوراکی های خوبی داشت و به مترو و بازارهای اصلی هم به راحتی دسترسی داشت.
"
2 سال پیش
0 تشکر
مجتمع تجاری ابن بطوطه دبی
" واقعا این بازار رو دوست داشتم. یکمی دور بود ولی یک ایستگاه مترو داره که از اونجا فقط حدود 4 دقیقه پیاده تا بازار راه هست. این بازار به بخش هایی تقسیم شده که هر کدوم با طراحی بی نظیر شبیه یک کشور درست شدند. بازار دوطبقه است و مغازه های زیادی داره. هرچند بیشتر به سبک غربی و ارپاییه تا سنتی. روی هم فته واقعا ارزش رفتن رو داره. شما تقریبا یک روز وقت لازم دارید تا بتونید کلش رو بگردید.
"
2 سال پیش
0 تشکر
پیست اسکی دبی
" در دبی زمانی که هوا 40 درجه است، در زمین اسکی دبی دمای هوا 4- درجه است. اونجا می تونید اوقات خوشی رو بگذرونید، بیشتر از 15 دقیقه تله کابین سواری کنید و آدم برفی بسازید و تا آخر از اونجا لذت ببرید. "
ستاره های داده شده ۰
۰
۰
۰
۰
۰

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو

ندا مولوی

لطفا منتظر بمانید...