راهنمای ساکنان و گردشگران دبی
aysan
تاریخ عضویت : -۶۲۱/-۳۶/-۲۶
۷ امتیاز | ۰ عکس | مکان | ۷ نظر | ۰ تشکر
دیدگاه ها تصاویر (دبی فاگرام) برنامه ریزی سفر علاقه مندی ها نیازمندی ها پیام ها و دوستان

دیدگاه های کاربر

2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره هیلتون دبی جمیرا ریسورت
" اقامت 2 شبه ی ما معرکه بود. کارکنان فوق العاده مهربون و حرفه ای بودن. نتونستیم که از سرگرمی های هتل استفاده کنیم اما بخاطر خدمات خوب هتل، امید واریم که بتونیم به زودی برگردیم.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره سرای زعبیل جمیرا دبی
" واقعا نمیشه در مورد خوبی های این هتل حرف زد. ما در اگوست 2016 برای 7 شب در این هتل اقامت داشتیم و هر روز از اینکه در هتل جمیرا هستیم، احساس خوشحالی می کردیم. غذا در رستوران اصلی فوق العادست و انتخاب های زیادی هم برای صبحونه داره.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره آرمانی برج خلیفه دبی
" موقیعت خوب.نمای زیبا از برج خلیفه در استخر داره. سرویس فوق العاده حرفه، کارکنان عالی، کمک کننده و مودب. اتاق خیلی زیبا بود و طراحی خوبی دلپذیری داشت. استفاده از اخرین تکنولوژی. 100 درصد دوباره به اینجا میام.ممنون.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره راویز سنتر پوینت دبی
" ما از اقامتمون در اینجا لذت بردیم. اتاق خیلی خوبی بود و قیمتش هم مناسب بود. موقعیت هتل عالیه، به ایستگاه متروی برجمان خیلی نزدیکه و سوپر مارکت کارفور درست نزدیک هتل هست . صبح ها هم یک روزنامه بهمون می دادند.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره جمیرا روتانا دبی
" اقامت فوق العاده ای در این هتل داشتیم و تمام کارکنان عالی بودند. من به شدت این هتل رو توصیه می کنم. محوطه استخر هم خیلی خوب بود. در کل هتل خیلی خوبیه و قیمت مناسبی هم داره.
"
2 سال پیش
0 تشکر
بازار مدینه جمیرا دبی
" یک مرکز خرید بزرگه. معماری سنتی قدیمی داره. همه چیز اونجا لوکسه اما می تونید سوغاتی و وسایل تزئینی ساده هم اونجا پیدا کنید. واقعا جای فوق العاده ایه.
"
2 سال پیش
0 تشکر
باغ معجزه دبی
" باغ بهشت دبی، اخیرا افتتاح باغ پروانه ها رو جشن گرفت، این باغ اولین و بزگترین باغ پروانه در دنیاست و پناهگاه بیش از 15 هزار پروانه از 26 گونه ی مختلفه.
"
ستاره های داده شده ۰
۰
۰
۰
۰
۰

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

aysan

لطفا منتظر بمانید...