راهنمای ساکنان و گردشگران دبی
علی احمد
تاریخ عضویت : -۶۲۱/-۳۶/-۲۶
۸ امتیاز | ۰ عکس | مکان | ۸ نظر | ۰ تشکر
درخواست ها دیدگاه ها تصاویر (دبی فاگرام) برنامه ریزی سفر علاقه مندی ها نیازمندی ها

دیدگاه های کاربر

2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره امواج روتانا ، جمیرا بیچ دبی
" از لحضه ای که وارد هتل شدیم تا زمانی که هتل رو ترک کردیم، احساس کردیم که توی خونه ی خودمون بودیم. اتاق ها نمای فوق العاده ای از درون بالکن ها داشت. خدمات اتاق عالی بود و برای صبحونه انتخاب های زیادی داشتیم که خیلی معرکه بود!
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره دبی اینترنشنال ترمینال دبی
" از همراهی کردن ما از فرودگاه تا خدمات هتل، همه چی طلبق انتظار بود. اتاق من خیلی خوب بود و برای یک نفر خیلی بزرگ! در کل عالی بود.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره ماریوت الجدّاف دبی
" من در هتل های تاپ زیادی اقامت داشتم. این هتل ارزون ترین اونهاست و همه چیز همونطوری هست که انتظارش رو داشتم. تنها مشکل اینه که کارکنان حرفه ای نیستن و بعضی وقتا در برابر مشتری بی ادب میشن.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره جا اوشِن ویو (اقیانوس) دبی
" یه هتل خیلی خوب با کارکنان بسیار مودب بود. اتاق ها خیلی تمیز بودند. غذاش یکمی گرون بود، اما اینجا دبیه باید انتظارش رو داشت. شاتل رایگان به بازارها و مراکز تفریحی مختلف نداشت. من پیشنهاد می کنم که از قبل رزرو کنید.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره رامادا دبی
" اقامت خیلی خوبی بود. با وجود این که اثاثیه اتاق خیلی قدیمی و کهنه بودند اما صبحانه عالی بود و کارکنانش هم دوست داشتنی بودند.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره گرند هتل امارات
" من فقط یک شب توی این هتل موندم ولی تجربه خوبی بود. فضای داخلی زیبا، تخت های خوب، غذای عالی و کارکنان دوست داشتنی و قیمت مناسبی داشت. فرش داخل اتاق من باید عوض میشد. خودتون تجربه اش کنید، حتما خوشتون میاد.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره و سوئیت های دبی ماریوت
" ما دو آپارتمان جدا داشتیم که خیلی راحت بود. موقعیت خوبی داره و چند رستوران و یک مغازه مواد غذایی نزدیک اونجا هست. نوشیدن موهیتو در کنار استخر عالیه. خدمات واقعا فوق العاده بود. اتاق ما اول آماده نبود (ما زود رسیدیم) اما اونا به ما اجازه دادن از یک اتاق دیگه استفاده کنیم تا دوش بگیریم و لذت بردن از سفرمون رو شروع کنیم.
"
2 سال پیش
0 تشکر
جزایر نخلی پالم
" راستش ما کمی ناامید شدیم، چون با توجه به شایعات و تبلیغات در مورد اونجا انتظار بیشتری داشتیم. روی هم رفته خوبه اما نه به اندازه رتبه ای که داره. من پیشنهاد می کنم فصل بهار به بعد به اونجا برید.
"
ستاره های داده شده ۰
۰
۰
۰
۰
۰

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو

علی احمد

لطفا منتظر بمانید...