راهنمای ساکنان و گردشگران دبی
نسرین
تاریخ عضویت : -۶۲۱/-۳۶/-۲۶
۶ امتیاز | ۰ عکس | مکان | ۶ نظر | ۰ تشکر
درخواست ها دیدگاه ها تصاویر (دبی فاگرام) برنامه ریزی سفر علاقه مندی ها نیازمندی ها

دیدگاه های کاربر

2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره امواج روتانا ، جمیرا بیچ دبی
" ما 6 شب در این هتل اقامت داشتیم. خدمات هتل، باور نکردنی بود. کارکنان خیلی مهربون و حرفه ای بودن. من تا به حال د رهتل های 5 ستاره ای زیادی اقامت داشتم اما این هتل بهترین سرویس رو ارائه داد. واقعا که عالی بود.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره ماریوت الجدّاف دبی
" تیمی حرفه ای همراه با خدمات فوق العاده و توجه ویژه برای کمک به مشتریان. اتاق ها خیلی راحت و جادار بود. حتما پیشنهاد می کنم از این هتل دیدن کنید. امکان رفتن به فرودگاه به صورت رایگان هم وجود داره.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره کارلتون تاور دبی
" هتل برج کارلتون برای مسافران تجاری خوبه. کارکنانش خوب اند. من یک اتاق با نمای خور رزرو کرده بودم و انتخاب خوبی بود. موقعیت هتل خیلی راحته و MRT تنها 10 متر با هتل فاصله داره.
"
2 سال پیش
1 تشکر
هتل 4 ستاره پانورما گرند هتل دبی
" هتلی با قیمت مناسبه. موقعیتش خوبه. بازار مینا، ایستگاه مترو و رستوران های هندی فاصله کمی با هتل دارند. کارکنانش رفتار دوستانه ای دارند و مودب اند و اکثرا فیلیپینی هستند. وای فای رایگان فقط در محوطه پذیرش هست که خیلی کوچیکه. اتاق هاش تمیزند. از فرودگاه دوره.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره بلوبی بلک استون دبی
" با توجه به رتبه اش هتل 4 ستاره خوبیه. صبحانه خوب بود اما غذاش هر روز تکراری بود. چیزی که من بیشتر از همه در مورد این هتل دوست داشتم اینه که خیلی به فرودگاه نزدیک بود و با تاکسی فقط 10 دقیقه راه بود و 30 درهم می شد. مترو و بازار عمده فروشی نزدیک این هتل بودند. کارکنان، اتاق و محل هتل خوب بودند.
"
2 سال پیش
0 تشکر
جزایر نخلی پالم
" ما با مترو، تراموا و مونوریل از امارات مال به جزیره نخل رفتیم. کمی دردسر داشت، اما ارزشش رو داشت. مونوریل از ساعت 9 صبح شروع به کار می کنه، بنابراین نیازی نیست خیلی زود از خونه بیرون برید. این جزیره واقعا شگفت انگیزه، همینطور ساختمون هاش. من قبلا عکس های اینجا رو دیده بودم اما دیدن اون در اندازه واقعی یه چیز دیگه است ...
"
ستاره های داده شده ۰
۰
۰
۰
۰
۰

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو

نسرین

لطفا منتظر بمانید...