راهنمای ساکنان و گردشگران دبی
احمد
تاریخ عضویت : -۶۲۱/-۳۶/-۲۶
۵ امتیاز | ۰ عکس | مکان | ۵ نظر | ۰ تشکر
درخواست ها دیدگاه ها تصاویر (دبی فاگرام) برنامه ریزی سفر علاقه مندی ها نیازمندی ها

دیدگاه های کاربر

2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره کمپینسکی امارات مال دبی
" حدودا یک سال پیش در این هتل اقمت داشتیم و عاشقش شدیم. بعضی وقتا که به یک جای قدیمی بر می گردی، نمی تونه انتظاراتتون رو بر اورده کنه، اما این هتل یه چیز دیگه بود!
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره جمیرا زعبیل دبی سرای رویال رزیدنسز
" کاملا عاشق این هتل شدم. کارکنان عالی، غذا فوق العاده، استخر معرکه. دیگه چی می تونم بگم، حتما دوباره بر می گردم و شدیدا این هتل رو به همه پیشنهاد می کنم.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره کاسلز البرشا دبی
" موقعیت هتل خوبه. اتاق ها تمیز و بزرگ هستند اما برای رقابت با هتل های مدرن به ارتقاء نیاز دارند. صبحانه خیلی ضعیف بود. سرویس رفت و آمد به هیچ جایی نداشت. آشپزخانه اش کوچک بود و هیچ لوازمی نداشت. نه اجاق گاز، نه مایکروفر و نه ماشین ظرفشویی.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره هویس بوتیک دبی
" هتل خوب و راحت و تمیزیه اما بوفه وعده صبحانه به تنوع بیشتری نیاز داره. قیمت برای یه شب خیلی زیاد بود، یا حداقل می تونند با این قیمت دو وعده غذا بدند. اتاق ها خیلی تمیز بودند.
"
2 سال پیش
0 تشکر
مجتمع تجاری سیتی سنتر دیره دبی
" دربان هتل ما به من پیشنهاد کرد که به سیتی سنتر دیره برم. من انتظار قیمت های نجومی داشتم اما من از قیمت های اونجا شگفت زده شدم. فروشنده های شناخته شده زیادی اونجا بودند و به خصوص فروشگاه کفش اسکیچرز که من چند تا کفش پیاده روی خیلی راحت رو با قیمت رقابتی باورنکردنی از اونجا خریدم! از دکه اغذیه فروشی هم خرید کردم که اسنک های خیلی متنوعی داشت. این بازار به اندازه خیلی از بازارهای دیگه بزرگ نیست اما خرده فروش های زیادی داره و برای خرید سریع هم از همه بازارها راحت تره!
"
ستاره های داده شده ۰
۰
۰
۰
۰
۰

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو

احمد

لطفا منتظر بمانید...