راهنمای ساکنان و گردشگران دبی
اقبال محسنی
تاریخ عضویت : -۶۲۱/-۳۶/-۲۶
۶ امتیاز | ۰ عکس | مکان | ۶ نظر | ۰ تشکر
درخواست ها دیدگاه ها تصاویر (دبی فاگرام) برنامه ریزی سفر علاقه مندی ها نیازمندی ها

دیدگاه های کاربر

2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره سوفیتل دبی جمیرا بیچ
" من عاشق هتل های سافیتل هستم. هر بار که از این هتل ها بازدید می کنم، نظراتی با امتیاز بالا رو ثبت می کنم. اول باید بگم که موقعیت خیلی خوبی داره و بعد اینکه کارکنان خیلی مهربون هستن. عاشقش شدم!
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره کراون پلازا دبی
" من و همسرم برای 1 هفته در این هتل اقامت داشتیم، من برای کارتجاری اونجا بودم. همچنین یک مرکز خرید کوچک کنار هتل هست که با 5 دقیقه پیاده روی می تونید به اونجا برید.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره رویال اسکات دبی
" رویال اسکات از نظر هزینه بهترین هتلیه که من توش اقامت داشتم. کارکنان خیلی رفتار دوستانه دارند و اتاق ها و راهروها تمیزند. من این هتل رو به هر کسی که می خواد یک اقامت خوب رو تجربه کنه توصیه می کنم.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره کورال دیره دبی
" هتل در قلب دیره واقع شده و به راحتی به همه چیزهایی که نیاز داشتید دسترسی داشت. بازارها، فرودگاه، ایستگاه مترو و ... از اونجا راحت میشد تاکسی گرفت. در ورودی دربان مودبانه از ما استقبال کرد و کارکنان هم در بردن وسایلمون به ما کمک کردند. اتاق ها بالکن داشت که من در حین خوردن قهوه صبح از اونجا جاده اصلی و شهر رو می دیدم. اتاق ها بر اساس رتبه بندی ستاره استاندارد بودند. "خدمات خوب بود".
"
2 سال پیش
0 تشکر
بازار مدینه جمیرا دبی
" یه بازار دوست داشتنیه که شب ها با وجود رستوران های خوبش پر از شور و حاله. اگر در اقامتگاه اونجا اقامت ندارید، ایده خوبیه که بازدید از بازار رو همراه با یک وعده غذایی و یک تور ابرا (قایق سواری) انجام بدید.
"
2 سال پیش
0 تشکر
باغ معجزه دبی
" تمام افراد اعم از توریست و ساکن دبی، باید از اینجا دیدن کنن.مکان فوق العاده ای برای بچه ها و عکاسیه. این باغ خارج شهر قرار داره، بخاطر همین بهتره که از وسیله ی شخصی خودتون استفاده کنید. "
ستاره های داده شده ۰
۰
۰
۰
۰
۰

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو

اقبال محسنی

لطفا منتظر بمانید...