راهنمای ساکنان و گردشگران دبی
شریفه
تاریخ عضویت : -۶۲۱/-۳۶/-۲۶
۸ امتیاز | ۰ عکس | مکان | ۸ نظر | ۰ تشکر
درخواست ها دیدگاه ها تصاویر (دبی فاگرام) برنامه ریزی سفر علاقه مندی ها نیازمندی ها

دیدگاه های کاربر

2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره حیات ریجنسی دبی کریک هایتس
" به غیر مشکل وای فا، از اقامت در این هتل راضی بودم. من قبلا هم در این هتل اقامت داشتم و هیچوقت به این تمیزی ندیده بودم! در اقامت قبلیم، میزم پر از سیگار بود!
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره ابراج الامارات جمیرا دبی
" فقط برای 1 شب در این هتل اقامت داشتیم و به جز تجربه عالی چیزی برای گفتن نیست. هتل بهمون ارتقاء مجانی داد و اتاق لوکس تحویل گرفتیم با تمام امکانت A کلاسش.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره آرمانی برج خلیفه دبی
" اینجا همه چیز عالیه. صبحونه ی مخصوص توی اتاق، سرویس کارکنان فوق العاده لذت بخشه. نمای شگفت انگیزی از فواره ای که هر روز به نمایش در میاد، داره. دیسگو های مخصوص با دیجی های عالی داره. به نظر من بهترین مکان برای سفر تجاری یا تفریحیه.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره جا اوشِن ویو (اقیانوس) دبی
" محل برجسته و خدمات خوبی داره. پیاده فاصله کمی تا کافه ها و رستوران های اطراف و ساحل هست. کارکنانش خیلی خوب بودند و خوشحال می شدند که به ما کمک کنند. این هتل رو شدیدا به همه توصیه می کنم. ارزش پولش رو داشت. نمی تونم برای سفر بعدیم صبر کنم.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره هالیدی ان بر دبی
" من خیلی اتفاقی به این هتل اومدم و تجربه خیلی خوبی برام بود. خدمات خوب بود. من خوب می تونم با مردم حرف بزنم به خاطر همین حتی اگه تنها باشم هم لذت می برم. به خصوص زمان بسته شدن هتل اونا زمان بسته شدن رو به خاطر من به تعویق می نداختن. من احساس خاص بودن و رضایت می کردم.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره حیات پلیِس رزیدنس الرقه دبی
" هتلی جدید با اتاق های مدرن بزرگ و حمام راحت که در دیره واقع شده. صبحانه خوب شروعی عالی برای روزهای ما بود. کارکنان رفتار دوستانه داشتند اما به آموزش نیاز داشتند چون زیاد سازگار نبودند. به دلایلی پذیرش خیلی کند بود. بعد از اون ما دو بار با مسئولین نظافت تماس گرفتیم اما هر دو بار خیلی دیر به درخواست های ما پاسخ دادند. یک روز حدود نیمه شب یکی از کارکنان به اشتباه در اتاق ما رو زد تا چیزی رو که ما سفارش نداده بودیم تحویل بده.
"
2 سال پیش
0 تشکر
مدینه جمیرا دبی
" من به شدت توصیه می کنم در سفر دبی از اینجا دیدن کنید. و بهتره که عصر یا سر شب به اونجا برید چون مناظر دیدنی هستند. ما برای شام به میت کو meat co رفتیم که اصلا توصیه نمی کنم. کارکنانش بی مصرف هستند و مدیر بی ادبی داره. اما خود مدینه جمیرا دوست داشتنیه و چیزهای زیبایی برای خرید اونجا پیدا میشه. ما سوار قایق شدیم و اطراف مدینه جمیرا همراه با نمای دوست داشتنی برج العرب گردش کردیم. صاحب قایق ما خیلی اطلاعات داشت و از ما با برج العرب در پس زمینه عکس گرفت. قطعا ارزش یک بار دیدن رو داره.
"
2 سال پیش
0 تشکر
پیست اسکیت روی یخ دبی مال
" دسترسی خوبی به ابتدای مسیر داره و اندازه ی زمین اسکی هم مناسبه. ما وسط هفته به اینجا اومدیم به خاطر همین شلوغ نبود. خانواده ی من خیلی لذت بردن. تقریبا همه ی ما افتادیم ولی خیلی لذت بخش بود. غذا و نوشیدنی های مختلفی هم داخل مرکز وجود داره. "
ستاره های داده شده ۰
۰
۰
۰
۰
۰

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو

شریفه

لطفا منتظر بمانید...