راهنمای ساکنان و گردشگران دبی
مهسا دیرنیک
تاریخ عضویت : -۶۲۱/-۳۶/-۲۶
۸ امتیاز | ۰ عکس | مکان | ۸ نظر | ۰ تشکر
درخواست ها دیدگاه ها تصاویر (دبی فاگرام) برنامه ریزی سفر علاقه مندی ها نیازمندی ها

دیدگاه های کاربر

2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره برج های بونینگتون دریاچه جمیرا دبی
" برای دو شب در این هتل اقامت داشتیم و در کل خیلی هتل راحت و خوبی بود و کارکنان خوبی هم داشت. این هتل نزدیک متروه اما اگه می خوایید که دبی رو در مدت کمی ببینید، موقعیت خوبی نداره.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره بزرگ شرایتون دبی
" برای اقامت تجاری و ماهی موقعیت خوب و مناسبی داره، اما اگه به عنوان توریست به اینجا میایید، بهتره که منطقه ی دیگه اقامت کنید.خود هتل راحت و حس تازه و جدید بودن رو داره. رستوران اصلی زیباست و بوفه ی خوبی داره.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره پر آکوم دسرت پالم دبی
" هتل مناسبی برای خانواده نیست. فقط برای اخر هفته ی جوانان هست که با دوستاشون برن. وقتی در هتل اقامت داشتیم تقریبا ساعت 3 صبح بخاطر سر و صدا و رقص اتاق بغلی بیدار شدیم. به پذیرش زنگ زدم ولی هیچ کاری نکردن. مجبور بودیم که این وضعیت رو تا وقتی که جوانان عرب اتاق رو ترک کردن یعنی ساعت 5 صبح تحمل کنیم!! واقعا غیر قابل قبوله ، تا به حال این شرایط رو تحمل نکرده بودم. خیلی ناراحت کننده بود
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره کازموپلتین دبی البرشا
" هتل خیلی خوبیه! کارکنانش خوب اند! اما قهوه داخل اتاق ها تاریخ مصرف گذشته بود! استخر خیلی خوب بود و سونا و حمام تمیز بودند. تعطیلات خوبی توی این هتل داشتم!
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره مارکو پلو دبی
" من اقامت توی این هتل رو توصیه می کنم چون اتاق هاش خیلی تمیزه و خوب مبله شده. کارکنانش واقعا مودب و مفیدند. غذاش هم خوبه. سرویس ترانسفر رایگان از هتل داره و همه اینها به نسبت هتل های دیگه قیمت مناسبی داره. من می خوام حتما بازم به این هتل بیام.
"
2 سال پیش
0 تشکر
مجتمع تجاری ابن بطوطه دبی
" این بازار الهام گرفته از سفرهای یک گردشگر مراکشی مسلمان به نام ابن بطوطه است. شما می تونید محوطه چین رو با یه کشتی بزرگ، محوطه هند، مصر، و ایران و جاهای دیگه رو ببینید. از فرودگاه و مرکز شهر دوره اما به ایستگاه مترو نزدیکه.
"
2 سال پیش
0 تشکر
پیست اسکی دبی
" بچه من 6 سالشه به خاطر همین ما برای اسکی نرفتیم اما برف بازی و کلی کارهای جالب دیگه کردیم. اینجا بیشتر شبیه یه محل خانوادگیه که همه می تونن از اون لذت ببرن. اونجا نمایش پنگوئن ها هم هست که بیشتر در مورد سبک زندگی پنگوئن هاست.
"
2 سال پیش
0 تشکر
مجتمع تجاری وافی مال دبی
" به این پاساژ نیایید! تقریبا مرده است.وقتی از این مرکز خید دین کریدم، هیچ مشتری ای نبود. خیلی از مغازه ها بسته بود.بخاطر خالی بودن فضا، می تونید بازتاب صدای خودتون رو بشنوید! واقعا یک مرکز خرید افسرده است. غذا خوری ها خوب نیست و بازار های زیر زمینی هم تعریفی نداره. بهتون توصیه میکنم که به اینجا نیایید مگر اینکه در هتل رافلز اقامت داشته باشید ، که به این پاساژ متصله.
"
ستاره های داده شده ۰
۰
۰
۰
۰
۰

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو

مهسا دیرنیک

لطفا منتظر بمانید...