راهنمای ساکنان و گردشگران دبی
ستاره رفیعی
تاریخ عضویت : -۶۲۱/-۳۶/-۲۶
۱۲ امتیاز | ۰ عکس | مکان | ۱۲ نظر | ۰ تشکر
درخواست ها دیدگاه ها تصاویر (دبی فاگرام) برنامه ریزی سفر علاقه مندی ها نیازمندی ها

دیدگاه های کاربر

2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره باب الشمس و مرکز اسپا دیزرت ریسورت
" کارکنان این هتل خیلی خیلی مهربون هستن و همه چی عالیه. رستوران "مثل" یک از بهترین غذا های هندی که تا حالا خوردم رو سرو کرد. پیشخدمتمون عالی و کمک کننده بود و پیشنهاد های خوبی به ما داد.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره برج های بونینگتون دریاچه جمیرا دبی
" معرکس! واقعا حرفی برای گفتن نیست چون عالی بود. برای یک سفر تجاری که به دبی اوده بودم، در این هتل اقامت کردم و خیلی خوشحالم که این هتل رو انتخاب کردم. اگه دوباره به دبی بیام، حتما همین جا اقامت می کنم.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره بزرگ شرایتون دبی
" کارکنان خیلی خندان، کمک کننده، حرفه ای هستن و از خواسته های شما قبل از اینکه بپرسید، اطلاع دارن. نهایت تلاششون رو می کنن تا بهترین ها رو به شما بدن. نمای اتاق عالیه، باشگاه خوبه، غذا خوبه، موقعیت عالیه. قرار بود که فقط برای 1 شب اقامت داشته باشیم اما 3 شب موندیم.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره کازموپلتین دبی البرشا
" تمام ویژگی های خوبی که تا به حال در هتل های مختلف دیده ام رو این هتل داره. کارکنان همیشه لبخند به لب دارند و به نظر می رسه شاد و خوشحال اند. خدمات خوبی هم داره. سزاوار رتبه پنج ستاره است. واقعا دوسش داشتم و بازم به اینجا میام.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره آرمادا بلوبی دبی
" اندازه اتاق ها مناسبه، و از نظر تمیزی مشکلی ندارن. دمای هوای اتاق عالی بود و مشکل بیش از حد سرد بودن نداشت. درست همونطور که من دوست دارم. یک استخر بیرون کنار یک بار هست که به نظر میرسید زیاد استفاده نشده، با وجود اینکه موقع عصر که خورشید تازه غروب می کنه خیلی خوب بود. البته استخر خیلی کم عمقه، بنابراین جای دیگه تمرین غواصی کنید!
"
2 سال پیش
0 تشکر
بازار مدینه جمیرا دبی
" این بازار پر از شگفتیه. صنایع دستی جالبی اونجا هست. بعضی از مردم محلی پرتره های کارتونی از شما می کشند، با شن و ماسه های رنگی کارهای هنری می کنند و ... بازار گرون قیمتیه چون بخشی از مجموعه جمیراست.
"
2 سال پیش
0 تشکر
باغ معجزه دبی
" باغ خیلی زیبایی یه و تلاش زیادی برای ساختن اون شده. اما مطمئن نیستم که ارزش طی کردن مسافت برای دیدن رو داشته باشه. بعلاوه، مکان خوبی برای غذا خوردن نیست. فقط باید توی گرما راه رفت و گل ها رو دید.
"
2 سال پیش
0 تشکر
مرکز تجاری دبی مارینا مال
" به نظر من این مرکز خرید خیلی نورانیه. تنوع زیادی از فروشگاه ها، غذا خوری ها و حتی سینما داره. امتیاز ویژه ی این پاساژ اینکه تا نیمه شب بازه و بسته نمیشه. چقدر شگفت انگیز!!
"
2 سال پیش
0 تشکر
مجتمع تجاری مرکاتو دبی
" وقتی که این فروشگاه به تازگی باز شده بود، خیلی خوب بود ولی از سال 2003 هیچ تغییری نکرده!واقعا نمی دونم چرا! اگرچه که طراحی حیرت اوری داره. "
2 سال پیش
0 تشکر
شهربازی فراری ورد ابوظبی
" به نظر می رسه که روز های خوب این پارک خیلی وقت پیش تموم شده. اما پارک ابی هنوز خوبه و همیشه خلوته و صفی وجود ندارد. قیمت ارزونی هم دارده (البته از دبی خیلی دوره). یک روز کامل برای چند ساعت به استخر و سپس به سراغ سواری های پارک رفتیم. این سومین باری بود که به این پارک می رفتیم.اگر به دنبال هیجان هستین، اینجا جای شما نیست. ولی اگر به دنبال ارامش در کنار خانواده و استخر هستین، می تونین از اینجا لذت ببرید.
"
2 سال پیش
0 تشکر
شهربازی کیدزانیا دبی مال
" ایده ی خوبیه اما تلاش برای ورود به داخل، خسته کننده است، کارکنان خسته و کودکان محلی بی ادب، دائما در حال سر و صدا کردن هستند. برای اینکه با کودکم به داخل برم، هزینه ی اضافی بپردازم. واقعا خنده داره!
"
2 سال پیش
0 تشکر
مجتمع تجاری امارات مال دبی
" من عاشق خرید و راه رفتن در امارات مال هستم. من وقتی اولین بار 10 سال پیش افتتاح شد رو یادم میاد و هنوز هم از نوشیدن قهوه و دیدن مردم در اونجا لذت می برم. به خاطر تنوع مغازه ها من عاشق خرید کردن توی امارات مال هستم. محوطه سینمای جدید در طبقه سوم فوق العاده است. محل مورد علاقه من برای دیدن جدیدترین فیلم ها ...
"
ستاره های داده شده ۰
۰
۰
۰
۰
۰

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو

ستاره رفیعی

لطفا منتظر بمانید...