راهنمای ساکنان و گردشگران دبی
مریم کیخاه
تاریخ عضویت : -۶۲۱/-۳۶/-۲۶
۱۰ امتیاز | ۰ عکس | مکان | ۱۰ نظر | ۰ تشکر
درخواست ها دیدگاه ها تصاویر (دبی فاگرام) برنامه ریزی سفر علاقه مندی ها نیازمندی ها

دیدگاه های کاربر

2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره جمیرا دارالمصیاف مدینه جمیرا دبی
" با خوش امد گویی به این هتل وارد شدیم. عاشق طرح جدید تابستانه ی این هتل شدم. به خوبی طراحی شده و خیلی خوشحالم که دوباره به این هتل برگشتم. "
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره میلینیوم پلازا دبی
" این هتل، بهترین هتله! خیلی تمیزه. کارکنان خوب و کارامدی داره... من این هتل رو به تمامی دوستان و خانودام پیشنهاد می کنم. موقعیت هتل عالیه. اتاق ها هم خیلی خوبه.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره و سوئیت های هاوتورن دبی
" هتل خیلی خوبیه و به ساحل دسترسی داره. اندازه اتاق ها خوبه و خدمات خوبی هم داره. این هتل رو به همه توصیه می کنم.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره کورال دیره دبی
" از همان لحظه ای که رسیدیم به خوبی از ما استقبال شد. این هتل خیلی تمیز و زیباست. سونا و استخر خوب بودند. تمام کارکنان مودب بودند و رفتار خوبی داشتند. دربان همیشه خیلی مودبانه از ما استقبال می کرد. صبحانه فراوان بود، هر چیزی که می خواستی بود. موقعیت هتل خوب بود و به مترو نزدیک بود. ما باز هم به اونجا میریم.
"
2 سال پیش
0 تشکر
بازار مدینه جمیرا دبی
" به عنوان یک بازار چیز چندان جذابی برای دیدن نداره، جز وسایل تزئینی به سبک شرقی. برای یه بار تجربه کردن خیلی خوبه اما جایی نیست که یک بازدید کننده بره و وقت ارزشمندش رو فقط برای دیدن اونجا صرف کنه. با این وجود، اگر می خواین این فضا رو به درستی تجربه کنید، به یکی از چندین رستوران یا کافه ای که اونجا هست برید ...
"
2 سال پیش
0 تشکر
باغ معجزه دبی
" مکانی فوق العاده برای سفری کوتاه همراه بچه هاست.برای اینکه به مشکل پارکینگ بر نخورید، پیشنهاد می کنم که صبح به این باغ بیایید.مکان خوبی برای خانواده و بچه هاست.
"
2 سال پیش
0 تشکر
مرکز تجاری دبی مارینا مال
" خیلی جذابه. رستوران و کافی اشپ های خیلی خوبی داره.مسیر طولانی برای پیاده روی و نمای زیبای از شهر مارینا هم داره. به وسیله ی مترو، می تونید راحت به این مرکز خرید دسترسی پیدا کنید.
"
2 سال پیش
0 تشکر
مجتمع تجاری مرکاتو دبی
" خب، برای شروع باید بگم که مرکاتو خیلی هم کوچیک نیست. و شما رو به یاد ونیز ایتالیا می اندازه. به یاد معماری و طرح های ایتالیایی.
اینجا گزینه های کمی برای خرید وجود داره اما زمان خوشی رو سپری خواهید کرد. و به دلیل استفاده ی زیاد از نور و سیستم تهویه مناسب که حس خش صحرا رو تداعی می کنه، احساس می کنید که در فضای آزاد هستید. حتما باید این پاساژ رو در لیست بازدیتون از دبی قرار بدید. در اینجا خرید اجباری نیست. حتی می تونید برای خوردن غذا یا نوشیدنی به اینجا بیایید.

"
2 سال پیش
0 تشکر
شهربازی فراری ورد ابوظبی
" به درستی از این پارک نگه داری نشده. زمانی که تازه افتتاح شده بود خیلی خوب بود و گزینه های تفریحی زیادی داشت. اما این مکان به خاطر نگه داری ضعیف، در اخرین قسمت جاذبه های گردشگری دبی قرار گرفته است. امیداوارم که برای بازسازی این محل، تصمیم جدیدی گرفته شه. "
2 سال پیش
0 تشکر
مجتمع تجاری دبی مال
" مرکز خرید بزرگیه و شما به عنوان خریدار انتخاب های زیادی دارید. به دنبال خریدهای ارزان باشید. پیدا کردن پارکینگ عذابه، مهم نیست چه زمانی از روز از اونجا دیدن می کنید، قطعا با پیدا کردن یک جای پارک مشکل پیدا خواهید کرد. رستوران های زیادی در سرتاسر مرکز خرید هست که در صورت لزوم می تونید هر کدوم رو که می خواین انتخاب کنید. یکی از بزرگترین جاذبه های اونجا آکواریوم دبی هست. نظر من در مورد آکواریوم دبی بر اساس این واقعیته که من چنین مکان هایی رو در لندن، سنگاپور، و غیره دیدم و می تونم بهتون بگم که قیمت اونجا برای چیزی که واقعا می بینید کمی زیاده. اول این که کاملا در فضای داخلیه و دوم این که قرار نیست اونجا هیچ موجود دریایی خاصی رو ببینید که قبلا ندیده باشید. اما اونها از آکواریوم با تعداد زیادی موجودات دریایی خوب نگه داری میکنن.
"
ستاره های داده شده ۰
۰
۰
۰
۰
۰

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو

مریم کیخاه

لطفا منتظر بمانید...