راهنمای ساکنان و گردشگران دبی
دیما سیدعباسی
تاریخ عضویت : -۶۲۱/-۳۶/-۲۶
۱۲ امتیاز | ۰ عکس | مکان | ۱۲ نظر | ۰ تشکر
درخواست ها دیدگاه ها تصاویر (دبی فاگرام) برنامه ریزی سفر علاقه مندی ها نیازمندی ها

دیدگاه های کاربر

2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره گرند هیات دبی
" من در این هتل اقامت داشتم. مسلما با یک شب اقامت در این هتل، دلتون می خواد که بیشتر بمونید. همه چیز از زمانی که پامون رو تو هتل گذاشتیم ، تا زمانی که از هتل خارج شدیم، عالی بود. اتاق ما در طبقه ی نهم با نمای خیلی زیبا بود.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره د ریتز -کارلوت اینترنشنال فینانسیال سنتر دبی
" یکی از بهترین هتل ها در دبی. واقعا از اقامتم در این هتل لذت بردم.کارکنان خیلی مهربون هستن. می تونید به استخر، باشگاه، سونا ، روستوران، کافی شاپ و خیلی چیز های دیگه دسترسی داشته باشید....خیلی به مرکز شهر نزدیکه. من این هتل رو دست داشتم و به محض اینکه بتونم بر می گردم.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره آدرس (العنوان) دانتون دبی مال
" به محض ورود به هتل، احساس خانواده ی سلطنتی بهتون دست میده. مکان هتل به خوبی در مرکز شهر و نزدیک به همه چی ساخته شده (DIFC، فواره ها، رستوران ها، برج خلیفه، مرکز خرید دبی). سرویس حرفه ای، و امکانات بیش از حد نیاز بود. نمای خیره کننده ی برج خلیفه از استخر، باعث شد که هتل ارزش اقامت رو داشته باشه. اتاق های پر زرق و برق که ترکیبی از مدرنیته ست. هزینه بالاست ولی اگه بتونید از پسش بر بیایید، ارزشش رو داره.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل چهار ستاره گولدن تولیپ البرشا دبی
" جای خوبی برای اقامته، کارکنانش رفتار دوستانه ای دارند و فضاش خیلی خوبه. هتل ساکت و لذت بخشیه. قطعا من دوباره برمی گردم و به دوستانم هم اطلاع میدم.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره نووُتِل ستی سنتر دیره دبی
" استخرش خیلی عالی بود، من دوستش داشتم. اتاق بزرگ بود اما تخت رو نزدیک حمام گذاشته بودند. می تونستند اون رو کمی نزدیک به پنجره قرار بدن. اقامت خوبی بود، که بیشتر به خاطر کارکنان دوست داشتنی اونجا بود. اتاق کاملا عایق بندی صوتی نشده بود، من می تونستم صدای راه رفتن بیرون از اتاق و حرف زدن و تلویزیون دیدن اتاق بغلی رو بشنوم.
"
2 سال پیش
0 تشکر
جزایر نخلی پالم
" طراحی خیلی خوب و خلاقانه ای داره. توی عکس ها کوچیک به نظر می رسه اما باور کنید خیلی بزرگه. می تونید نیمی از روز رو به گشتن توی جزیره نخل بگذرونید.
"
2 سال پیش
0 تشکر
پیست اسکیت روی یخ دبی مال
" در قسمت هم کف مرکز خرید دبی قرار گرفته که مکان خوبی برای اسکی یا تماشا هست. می تونید هر وسیله ای که برای اسکی کردن نیاز دارید، رو تهیه کنید. اینجا برای سن 3-4 سال تا هر سنی مناسبه. "
2 سال پیش
0 تشکر
مسجد جمیرا دبی
" ما در حال رد شدن از کنار مسجد بودیم که متوجه شدیم مردم در حال ورود و خروج به این مسجد هستند بخاطر همین به داخل اومدیم و نگاهی انداختیم. بچه ها عاشقش شدن! و تجربه ی فوق العاده ای بود و به خانواده و دوستان پیشنهاد می کنم که حتما دیدن کنن. در ضمن اصلا گرون نیست
"
2 سال پیش
0 تشکر
مجتمع تجاری فستیوال سیتی دبی
" مجتمع محلی خوشگلیه اما بهترین قسمت، نمای شهر دبی از دوره!مثل اینه که نیویورک رو از دور ببینی. در کل ارزش اینو داره که در این پاساژ، غروب خورشید رو تماشا کنی.
"
2 سال پیش
0 تشکر
شهربازی فراری ورد ابوظبی
" مکانی فوق العاده در ابوظبی که ارزش حداقل یکبار بازدید رو داره. سواری ها خیلی خوب هستند اما برای کودکان و افرادی که بیماری قلبی دارند توصیه نمی شه. امیوارم همه هموطنام بتونن یه روز اینجار تجربه کنن
"
2 سال پیش
0 تشکر
مجتمع تجاری امارات مال دبی
" من خرید کردن توی امارات مال رو دوست دارم، چون تنوع زیادی از برندها، کالاها و کیفیت ها داره. تمام چیزی که شما یکجا نیاز دارید. انقدر بزرگ هست که بتونید چیزی که نیاز دارید رو پیدا کنید اما اونقدر بزرگ نیست که برای رسیدن به مغازه ای که می خواین خسته بشید.
"
2 سال پیش
0 تشکر
فواره دبی
" ما حدودا ساعت 3 بعد از ظهر به انجا رفتیم و خیلی دوست داشتیم که کسی را در انجا پیدا کنیم، اما بعدا متوجه شدیم که مراسم، بعد از غروب افتاب اغاز میشه. نمایش فواره ها کوتاه اما بسیار هیجان انگیزه. "
ستاره های داده شده ۰
۰
۰
۰
۰
۰

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو

دیما سیدعباسی

لطفا منتظر بمانید...