راهنمای ساکنان و گردشگران دبی
فاطیما اسلام پناه
تاریخ عضویت : ۱۳۹۵/۱/۱۲
۹ امتیاز | ۰ عکس | مکان | ۹ نظر | ۰ تشکر
درخواست ها دیدگاه ها تصاویر (دبی فاگرام) برنامه ریزی سفر علاقه مندی ها نیازمندی ها

دیدگاه های کاربر

2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره شرایتون مجتمع تجاری امارات مال
" باید به این هتل تعظیم کرد! از زمانی که رسیدیم تا زمانی که هتل رو ترک کردیم، هیچ نقصی در سرویس و خدمات ارائه شده ندیدیم. ما یک اتاق در این هتل رزرو کرده بودیم. هیچ وقت این موقعیت رو از دست ندید!!
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره سوفیتل الغریر دبی
" من این هتل رو همراه با خانواده ام تجربه کردم و باید بگم که سرویس و محیط خیلی لوکسی داشت.استخر و سونا واقعا عالی و باشگاه فراموش نشدنی! واقعا از اقامتم لذت بردم
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره فور پوینتس بای شرایتون بر دبی
" هنوز اقامتم تموم نشده اما فقط می خواستم از شما برای خدمات عالیتون تشکر کنم. امکانات هتل جدید نیست اما با خدمات خوب میشه این واقعیت رو نادیده گرفت. همچنین دسترسی به مترو دبی، رستوران های اطراف هم راحته. کمتر از 30 دقیقه سواره تا جاذبه های اصلی شهر فاصله داره.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4ستاره متروپولیتن دیره دبی
" من توی هتل های زیادی در دبی اقامت داشتم ولی این یکی واقعا بیخود بود. 3 روز آب گرم نداشت. صبح ها هشدار بیدارباش نداشتند. در آخر من رو 3000 درهم جریمه کردند فقط برای این که می گفتند من روی ملافه ها و روبالشتی لکه نارنجی انداختم. بدترین تجربه من در یک شهر زیبا بود. در مقایسه با هتل های دیگه با همین قیمت بدترین بود.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره سوبا هتل دبی
" فاصله مرکز خرید الغریر تا این هتل زیاد نیست. اتاق ها بزرگ و تمیز هستند. صبحانه بوفه فوق العاده ای داره که شامل انتخاب های متنوعه. به علاوه اونها اگر بخواین املت هم براتون تهیه می کنند. استخر تراس جای خوبی برای استراحت بعد از یک روز کار کردنه. آبگرم (اسپا) خوبی هم داره. کارکنان هتل خیلی خوب از شما حمایت می کنند.
"
2 سال پیش
0 تشکر
جزایر نخلی پالم
" ما جزیره نخل رو از داخل هلیکوپتر دیدیم. شگفت انگیز بود. ارزون نبود اما ارزش پول دادن رو داشت. حتما باید این ماجراجویی رو امتحان کنید.
"
2 سال پیش
0 تشکر
مسجد جمیرا دبی
" یکی از معدود مسجد هاییه که وقتی در دبی هستید، می تونید دیدن کنید. چون در مسجد جمیراه، حس دیدن یک مسجد واقعی رو نمیده، در کل مدت باید کنار 100 نفر بشینید و به فردی که داستان تعریف می کنه گوش بدید. اگه می خواید مه یک مسجد واقعی رو ببینید، به استانبول برید.
"
2 سال پیش
0 تشکر
شهربازی فراری ورد ابوظبی
" ما پارسال اونجا رفتیم از بیرون به نظر می رسید که تعطیله. هیچ کدوم از ترن ها کار نمی کرد. علف های بلند هرز همه جا رشد کرده بود. وقتی مسئله را از مسئول ورودی پارک جویا شدیم، گفت که شهربازی بسته است ولی پارک ابی بازه با توجه به وضع خراب وردودی،پشیمون شدیم و برپشتیم. وقعا توی این مدت محدود یه روزمون خراب شد "
2 سال پیش
0 تشکر
فواره دبی
" اگه فواره بلاجیو در لاس وگاس رو دیده باشید که این فواره بر اساس اون ساخته شده، متوجه میشید که فواره دبی چقدر خوبه. با توجه به تلاشی که برای رفتن و دیدن اون می کنید، شنیدن 2 یا 3 آهنگ مختلف ارزشش رو داره. خیلی خوبه اگه وقت داشته باشید. "
ستاره های داده شده ۰
۰
۰
۰
۰
۰

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو

فاطیما اسلام پناه

لطفا منتظر بمانید...