راهنمای ساکنان و گردشگران دبی
امین رضا شرفی
تاریخ عضویت : ۱۳۹۵/۱/۱۲
۱۳ امتیاز | ۰ عکس | مکان | ۱۳ نظر | ۰ تشکر
درخواست ها دیدگاه ها تصاویر (دبی فاگرام) برنامه ریزی سفر علاقه مندی ها نیازمندی ها

دیدگاه های کاربر

2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره شرایتون مجتمع تجاری امارات مال
" از زمانی که پذیرش شدیم، می دونستیم که قراره 5 شب راحت رو در این هتل اقامت داشته باشیم. خدمات مشتریات معرکه بود. پدیرش خیلی ساده و سریع بود.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره سوفیتل الغریر دبی
" هتل فوق العاده ای بود و کارکنان خیلی مهربون بودن. ما برای 4 شب در این هتل اقامت داشتیم و وقتی هتل رو ترک کردیم ناراحت بودیم. اتاق های خیلی بزرگ و تمیز بود و ناحیه ی استخر هم خیلی زیبا بود.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره کارلتون تاور دبی
" من دو بار اینجا موندم و هر بار تیم پذیرش خدمات عالی ارائه دادند. یک تیم کامل اند ... اتاق ها خیلی خوب و مدرن اند و تخت های بزرگ و امکانات خوبی توی اتاق ها هست.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره فور پوینتس بای شرایتون بر دبی
" من با همسرم به این هتل اومدم تا سالگرد ازدواجمون رو جشن بگیریم و واقعا لذت بردیم. پذیرش خیلی مودب بود و خدمات عالی ارائه می داد. استخر خوب زیر آسمون بازو غذاهای واقعا خوبی داشت . رفتار خدمه با مهمان ها خیلی مهربان و صمیمی بود. اگر چیزی می خواین فقط به اونا زنگ بزنید در عرض چند دقیقه براتون میارن.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره برج العرب
" ما برای چای بعد از ظهر به بالای برج العرب رفتیم. تنوع غذاها و ساندویچ ها عالی بود و انواع سلیقه ها رو پوشش میداد. منوی چایی فوق العاده بود. حواستون باشه که از قبل چیزی نخورید وگرنه نمی تونید تمام سفارشتون رو تموم کنید، چون این یک چای بعد از ظهر معمولی نیست!!
"
2 سال پیش
0 تشکر
مسجد جمیرا دبی
" اگر از دیدن مراکز خرید و دراز کشیدن کنار استخر و دریا خسته شدید، اینجا می تونه باعث حرکت شما بشه. اگر به صورت روشن فکر به این مسجد برید، هنگام برگشت چیز با ارزشی رو خواهید داشت که از هر مغازه ی طلا فروشی، با ارزش تره – تیکه ای از درک و دانش.
به شدت پیشنهاد می کنم که دیدن کنید. "
2 سال پیش
0 تشکر
مجتمع تجاری وافی مال دبی
" هیچی! در مقایسه با جا های دیگه، اصلا جذاب نبود. رفتن به این مرکز خرید، هدر دادن وقته. جاهای دیگه مثل مرکز خرید امارات مال رو امتحان کنید.
"
2 سال پیش
0 تشکر
مجتمع تجاری وافی مال دبی
" این مرکز خرید بزرگ و جاداره که برای هر خروجی، یک نمایشگاه بزرگ وجود داره.قبل از اینکه به این مجتمع بریم اطراف بونجا کار داشتیم و بعد از اون با خانواده انجا رفتیم ، بخاطر فضای خوب و خلوتی برای خرید و غذا به این پاساژ اومدیم. بعد از ظهر ها موسیقی پخش میشه. اخر هفته ها نمایشگا غذا بر گذار میشه. در اینجا می تونید از شکلات پاتچی هم لذت ببرید. "
2 سال پیش
0 تشکر
شهربازی فراری ورد ابوظبی
" من واقعا مشتاق دیدن فراری وورد بودم. برای یک استراحت 4 روزه به دبی رفتیم. من و همسرم قبل از ینکه از دنیای فراری دیدن کنیم، با تاکسی ای که گرفته بودیم، از مسجد جامع ابوظبی دیدن کردیم.
"
2 سال پیش
0 تشکر
شهربازی کیدزانیا دبی مال
" یک فرصت عالی. هزینه بالایی داره ولی کارکنان و فعالت هایی بسیار خوبی داره.درس هایی که برای زندگی داده می شه هم بسیار خوبه. می خواهین که خودتون گاری را برونید؟ خب، می تونید از افسر تقاضای گواهینامه کنید.می خواهید که گواهینامه بگیرید؟ خب، می تونید با کار کردن هزینه ی اون رو پرداخت کنید(کار هایی جالب زیادی هستند که می توانید امتحان کنید؛ از خلبان گرفته تا دکتر، اتش نشان، کارگر کارخانه ی تولید شیر و خیلی کار های دیگه)
"
2 سال پیش
0 تشکر
مجتمع تجاری امارات مال دبی
" رفتن به امارات مال از طریق متروی دبی به راحتی امکان پذیره. این مرکز خرید مجموعه عظیمی از مغازه ها رو داره اما جایی برای نشستن و استراحت کردن برای خانواده ها به خصوص خانواده هایی که بچه دارند نیست. حتی اغذیه فروشی ها هم شلوغ و خسته کننده هستند.
"
2 سال پیش
0 تشکر
مجتمع تجاری دبی مال
" تجربه بسیار عالی و نابی بود. ما اونجا به رستوران رفتیم و خیلی حس دنج و راحتی داشت. غذا هم خیلی خوشمزه بود. "
2 سال پیش
0 تشکر
فواره دبی
" نمایش رقص آب فواره دبی دوست داشتنی بود، عده زیادی اونجا میان پس اگه دوست دارین جلوتر جا پیدا کنین زودتر به اونجا برید، تا دید خوبی نسبت به آبنما داشته باشید.
"
ستاره های داده شده ۰
۰
۰
۰
۰
۰

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو

امین رضا شرفی

لطفا منتظر بمانید...