راهنمای ساکنان و گردشگران دبی
فظیلت نیکویی
تاریخ عضویت : ۱۳۹۵/۱/۱۲
۶ امتیاز | ۰ عکس | مکان | ۶ نظر | ۰ تشکر
درخواست ها دیدگاه ها تصاویر (دبی فاگرام) برنامه ریزی سفر علاقه مندی ها نیازمندی ها

دیدگاه های کاربر

2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره موونپیک دیره دبی
" تازه از این هتل بر گشتم. در کل خوب بود. تمیز، موقعیت خوب، انتخاب های زیاد برای صبونه و کارمند های کمک کننده که خیلی عالی بودن. پیشنهاد می کنم در این هتل اقامت کنید.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره ریتز کارلتون دبی
" بهترین سرویسی که تا به حال داشتیم بود، و تا بحال در هتل های لوکس زیادی در سراسر دنیا اقامت داشتیم. استخر و ابگرم فوق العاده بود. غذای رستوارن ها هم خوب بود. پیشنهاد می کنم که حتما بازدید کنید!
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره مسکو هتل دبی
" اتاق بزرگ بود و غذاهای متنوعی داشت. هتل جای آرومی قرار داشت. دکوراسیون داخلی اتاق طوری بود که من حس می کردم دارم داخل یک سوئیت سلطنتی زندگی می کنم. امکانات سرگرمی خوبی داشت. برای خانواده هایی که تفریحی سفر می کنند خوبه. برای همه خوبه.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره نووتل (نوفتیل) دبی البرشا
" هتل نووتل البرشا جای خوبی برای اقامت در دبی همراه با خانواده است. محل خوبی داره، نزدیک به امارات ماله. دسترسی به وسایل نقلیه راحته، به ایستگاه متروی شرف دی جی نزدیکه. کارکنان نظافت خوبی داره، و کارکنانش رفتار دوستانه ای دارند. من این هتل رو به افرادی که به دنبال یک بازدید خوب و دلچسب از دبی هستند پیشنهاد می کنم.
"
2 سال پیش
0 تشکر
مسجد جمیرا دبی
" داخل مسجد تور هایی وجود داره که در مورد مسائل اسلامی و چیزای دیگه توضیح میده. در ابتدا باید ساعت گشایش مسجد و تور رو چک کنید. مسئله ی بعدی اینکه باید لباس مناسبی پوشیده باشید.
"
2 سال پیش
0 تشکر
فواره دبی
" رقص آب فواره دبی چیزیه که حداقل یک بار توی عمرتون باید ببینید. این نمایش دائما تکرار میشه، بنابراین نگران از دست دادنش نباشید. همه بازدیدکنندگان شخصا با گوشی ها و دوربین های خودشون از اون فیلم می گیرند. چرا از همون لحظه لذت نبریم؟ این آبنما، طراحی رقص شگفت انگیزیه که که به طور مداوم با شکوه و عظمت اجرا می شه.
"
ستاره های داده شده ۰
۰
۰
۰
۰
۰

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو

فظیلت نیکویی

لطفا منتظر بمانید...