راهنمای ساکنان و گردشگران دبی
فرید شجاع آب
تاریخ عضویت : ۱۳۹۵/۱/۱۲
۱۰ امتیاز | ۰ عکس | مکان | ۱۰ نظر | ۰ تشکر
درخواست ها دیدگاه ها تصاویر (دبی فاگرام) برنامه ریزی سفر علاقه مندی ها نیازمندی ها

دیدگاه های کاربر

2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره موونپیک دیره دبی
" اتاق ساکت، تخت راحت، خدمات و کارکنان عالی. در کل مکان خوبی برای اقامت بود و حتما پیشنهاد می کنم دیدن کنید. تنها چیزی که می خواییم تغییر کنه، دما بود!! ماه مرداد گرم ترین ماه ساله. اونها برای اکواریم و برج خلیفه، بلیط تهیه کردن.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره ریتز کارلتون دبی
" به تازگی از تعطیلات 10 روزه در این هتل برگشتم. چه هتل دوست داشتنی ای! 4 استخر و ساحل معرکه. کلاب ها هم عالی بودن. غذا ها کل روز از ساعت 10 صبح با کیفیت با سرو میشن. استخر عالی بود ولی خیلی گرون !
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره فرمونت دِ پالم دبی
" هتلی کلاسیک با نما و امکانات عالی....استخر فوق العاده بود...میوه و ابمیوه در کافی شاپ المشربیه رو امتحان کردم که خیلی خوب بود. غذای شب رو در اتاق سفارش دادم که خام بود که با شکایت کردن ما، یک ضرف غذای مجانی و چیز کیک گرفتیم. کارمنان خیلی مهربان و کمک کننده بودن
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره نووتل (نوفتیل) دبی البرشا
" کارکنان مودب هستند و به خوبی از شما استقبال می کنند. اتاق ها تمیزند و خدمات خوبه. این قطعا یکی از بهترین هتل های دبیه. صبحانه به سبک بوفه نامحدوده. طعم غذای هتل عالیه و با همه جور ذائقه ای سازگاره. من قطعا در اولین فرصت به این هتل بر می گردم و اونو به شما هم توصیه می کنم.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره بزرگ شرایتون دبی
" هتل راحتیه و اتاق های خیلی خوبی داره و ایستگاه مترو نزدیکه. اولین هتل جاده شیخ زایده و هتل ها و ساختمون های بلندی دور و برش هستند. پذیرش خیلی خوب و عالی بود. ممنونم هتل شراتون.
"
2 سال پیش
0 تشکر
مجتمع تجاری سیتی سنتر دیره دبی
" این دومین بازدید ما از این بازار سیتی سنتر بود. ما دوستش داشتیم چون بزرگ نیست و می تونید اغلب چیزایی که نیاز دارید رو بدون کیلومترها راه رفتن پیدا کنید. ما توی هتل پولمن اقامت داشتیم که درست کنار این بازاره و در نتیجه برای ما خرید کردن و همینطور سوار شدن به مترو خیلی راحت بود چون ایستگاه مترو هم نزدیک بازار بود.
"
2 سال پیش
0 تشکر
پیست اسکیت روی یخ دبی مال
" من برای دو تا از بچه هام بلیط گرفتم. اما بعد از اینکه کفش ها رو پوشیدن، بچه ی کوچک تر من از اسکی کردن پشیمون شد. بخاطر همین برگشتم و برای مسئول سالن توضیح دادم و اونها بلیط من رو عوض کردن و یه بلیط برای جلسه ی بعد دادن. که احساس خوبی بهم داد و بچه ی بزرگترم رو دوباره بردم! "
2 سال پیش
0 تشکر
مجتمع تجاری وافی مال دبی
" مکان خیلی خوبی برای گرفتن عکسه. اینجا با دیگر مرکز خرید ها متفاوته. فروشگاه های زیر زمینی هم وجود داره که مثل بازار قرن چهارهم می مونه و برای خرید سوغاتی مناسبه. "
2 سال پیش
0 تشکر
فواره دبی
" جای فوق العاده ای برای استراحت و تماشای فواره های رقصان با نمای فوق العاده برج خلیفه در پشت اون هست. تعداد زیادی کافه و رستوران هم اونجا وجود داره. بهترین دسترسی به آبنما از دبی مال هست. فقط کافیه علائم داخل دبی مال رو دنبال کنید تا به فواره دبی برسید. به شدت توصیه می کنم ازش دیدن کنید. "
2 سال پیش
0 تشکر
مجتمع تجاری امارات مال دبی
" من بندرعباس زندگی می کنم . تا حالا برف از نزدیک ندیده بودم ولی تو دبی دیدم. "
ستاره های داده شده ۰
۰
۰
۰
۰
۰

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو

فرید شجاع آب

لطفا منتظر بمانید...