راهنمای ساکنان و گردشگران دبی
سمیرا شجاع آب
تاریخ عضویت : ۱۳۹۵/۱/۱۲
۱۱ امتیاز | ۰ عکس | مکان | ۱۱ نظر | ۰ تشکر
درخواست ها دیدگاه ها تصاویر (دبی فاگرام) برنامه ریزی سفر علاقه مندی ها نیازمندی ها

دیدگاه های کاربر

2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره و مرکز اقامت کمپینسکی جزایر نخلی جمیرا دبی
" از اینکه در این هتل اقامت کردم خیلی خوشحالم و مراکز خرید کنار هم، زندگی رو اسون تر می کنه! عاشق تکنولوژی دبی شدم...همه چیز سریع و رباتیک حرکت می کنه! مکان های زیادی برای دیدن وجود داره. خیلی لذت بردم. ارزش اقامت رو داشت.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره جی دبلیو ماریوت مارکوییس دبی
" اقامت فوق العاده ای بود! سرویس ارائه شده توسط هتل عالی بود. تشکر ویژه و بزرگ از کارکنان هتل بویژه، Darshana مسول صندق و لابی هتل که خیلی به من کمک کردن. "
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره آرمانی برج خلیفه دبی
" از لحضه ی رسیدن تا خروج از هتل، همه چی عالی بود. پذیرش خیلی خوب و یک اتاق فوق العاده با سورپرایز های جدید در هر روز. پیشنهاد می کنم که در این هتل اقامت کنید. خیلی دوست دارم که دوباره به این هتل برگردم
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره سوفیتل دبی
" من فقط بخاطر نمای برج خلیفه این هتل رو رزرو کردم. وقتی رسیدیم، دو تا برج جلوی نمای برج خلیفه رو گرفته بود. هتل خیلی عالی بود، اما با پولی که من دادم می تونستم هتلی با نمای بهتر پیدا کنم
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4ستاره رامی رز دبی
" ما از مالزی به اینجا اومدیم. ما داشتیم مسابقات بدمینتون نهایی رو تماشا می کردیم که در نیمه دوم کانال رو عوض کردند! خیلی غیر حرفه ای بود!!! ما حدود 80 نفر بودیم. واقعا بدترین هتلی بود که تجربه کردم!!
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره مرکور گلد دبی
" خدمات عالی بود. صبحانه خوبی سرو کردند. قهوه هم روی میز بود. سرویس رایگان به ساحل بادبادک، دبی مال و بازارهای دیگه داشت. تاکسی از دبی مال به هتل حدود 30 درهم می گرفت. اتاق تمیز و بزرگ بود.
"
2 سال پیش
0 تشکر
مجتمع تجاری ابن بطوطه دبی
" بازار خیلی بزرگ و خوبیه. با مترو و حدود 5 دقیقه پیاده روی می تونید به اونجا برسید. اینجا بازار مورد علاقه من توی دبیه چون مثل بقیه بازارها استرس مردم رو احساس نمی کنم. خیلی لذت بخشه که فقط توی این بازار راه بری و از مصر به ایران، تونس و بعد از اون به چین سفر کنی. انواع برندها اونجا هست. یک سوپرمارکت بزرگ هم داره.
"
2 سال پیش
0 تشکر
پیست اسکی دبی
" یک تجربه شگفت انگیز در میان برف که در داخل امارات مال قرار گرفته. برای ماجراجویی آماده باشید و توپ دیوانه رو هم امتحان کنید. خوردن سوشی برای ناهار در سالمونیتی هم تجربه خوبی بود.
"
2 سال پیش
0 تشکر
مجتمع تجاری وافی مال دبی
" می خواستیم که از بازار عربی مجتمع دیدن کنیم. خود این مرکز خرید، خیلی خیلی ساکته و فضای زنده ای نداره.
بازار عربی خوب بود اما به خاطر اینکه مشتری زیادی وجود نداره، فروشنده ها افسر ده هستن و شما رو به خرید سوق می دن، که کمی اذیت کننده ست. با رفتنتون کمی نارحت میشن.
"
2 سال پیش
0 تشکر
شهربازی کیدزانیا دبی مال
" بچه های من 9 و 13 ساله هستن و تونستن کاری برای انجام دادن پیدا کنن. آرتین به سمت ماشین های مسابقه برگشت و از دیوار ها بالا رفت. در صبح به دلیل حضور بچه های مدرسه ای، صف ها شلوغ و پر سر و صدا بود که با رفتن انها ارامش برگشت. البته چون بچه های اونجا ایرانی نبودن بچه هام نتونستن درست با بقیه ارتباط برقرار کنن.
"
2 سال پیش
0 تشکر
فواره دبی
" برای دیدن فواره دبی می تونید با مترو یک راست به دبی مال برید و آبنما رو از روی پل مقابل دبی مال یا از دیوار شیشه ای داخل ایستگاه مترو ببینید. یا اگ هوا خنک باشه می تونید شب از بیرون هم اون رو ببینید.
"
ستاره های داده شده ۰
۰
۰
۰
۰
۰

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو

سمیرا شجاع آب

لطفا منتظر بمانید...