راهنمای ساکنان و گردشگران دبی
نیما عقابیان
تاریخ عضویت : ۱۳۹۵/۱/۱۲
۱۰ امتیاز | ۰ عکس | مکان | ۱۰ نظر | ۰ تشکر
درخواست ها دیدگاه ها تصاویر (دبی فاگرام) برنامه ریزی سفر علاقه مندی ها نیازمندی ها

دیدگاه های کاربر

2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره و مرکز اقامتی ساحلی و اسپای لِرویال مریدین دبی
" عاشق هتل و کارکنان فوق العاده از دم در تا بخش پذیرش شدم. دوباره و دوباره به این هتل بر می گردم.
اتاق ها بزرگ و تمیز بود. همراه با شام،. بوفه فوق العاده بود. بچه ها عاشق گزینه های زیادی که برای انتخاب وجود داشت شدن. استخر خیلی شلوغ نبود و کار های زیادی برای بچه ها وجود داشت که شامل kids club می شد.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره گلوریا دبی
" محل هتل خیلی دورافتاده است. پذیرش خیلی کند و ترشرو بودند و اصلا به خودشون تکون نمی دادند. زمان خواب سر و صدا می شنیدیم.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره رز ریحان بای روتانا
" به شدت توصیه میشه. تمیزه و به مرکز شهر نزدیکه. کارکنانش رفتار دوستانه دارند و به شما کمک می کنند. به مترو نزدیکه. صبحانه خوبی با انتخاب های زیاد داره. با این حال وای فای رایگان توی اتاق ها نداره و وای فای رایگان فقط در قسمت های عمومی هست.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره آواری دبی
" این هتل عالی در یک محل شلوغ قرار داره و به راحتی میشه با مترو یا وسایل نقلیه عمومی دیگه به اونجا رسید. موقعیت هتل عالیه چون اغذیه فروشی ها، سوپرمارکت ها و بازارهای زیادی اونجا هست. کارکنان هتل برخورد دوستانه داشتند و اتاق ها تمیز و مرتب بودند.
"
2 سال پیش
0 تشکر
جزایر نخلی پالم
" یک هتل فوق العاده لوکسه. همه چیز این هتل پنج ستاره اس. کارکنان به قدری دقیق هستند و رفتار دوستانه دارن که من تا به حال جایی ندیده بودم. این هتل به همون اندازه که یک هتل عالیه یک جاذبه گردشگری فوق العاده هم هست.
"
2 سال پیش
0 تشکر
مسجد جمیرا دبی
" این بار بازدید دوم من از مسجد بود و به اندازه ی بار اول لذت بردم. اطلاعاتی که داده میشه خیلی مفیده و باعث میشه که درک بهتری از دین و فرهنگ داشته باشید. قسمت پرسش و پاسخ اخر تور، خیلی صریح و صادقانه بود. پیشنهاد می کنم که حتما از این مسجد دیدن کنید.
"
2 سال پیش
0 تشکر
مجتمع تجاری فستیوال سیتی دبی
" خیلی این پاساژ رو دوست دارم چون حتی اخر هفته هم شلوغ نیست و تنوع زیادی از فروشگاه ها و رستوارن رو داره و از همه مهم تر اینکه می تونید برند ای ایکیا رو اینجا پیدا کنید.
"
2 سال پیش
0 تشکر
شهربازی فراری ورد ابوظبی
" خیلی خوب بود. تعداد دفعاتی که فرمول روسی و فلای اکسس رو سوار شدم، از دستم در رفت. فرمول روسی سریعه خیلی سریع! و فلای اکسس دستگاه جدیدی بود که به نظر من بسیار جذاب بود. "
2 سال پیش
0 تشکر
مجتمع تجاری دبی مال
" دبی مال بزرگترین مرکز خرید جهانه، شاید کمی بیش از حد بزرگ باشه که شما توی اون گم بشید، بنابراین وقتی به اونجا میرید یک نقشه با خودتون ببرید. "
2 سال پیش
0 تشکر
فواره دبی
" ارزش دیدن و منتظر موندن برای نمایش 5 دقیقه ای رو داشت. این نمایش از بعد غروب آفتاب شروع میشه و آخرین نمایش ساعت 11 شب اجرا میشه.
"
ستاره های داده شده ۰
۰
۰
۰
۰
۰

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو

نیما عقابیان

لطفا منتظر بمانید...