راهنمای ساکنان و گردشگران دبی
سینا قریشی
تاریخ عضویت : ۱۳۹۵/۱/۱۲
۱۰ امتیاز | ۰ عکس | مکان | ۱۰ نظر | ۰ تشکر
درخواست ها دیدگاه ها تصاویر (دبی فاگرام) برنامه ریزی سفر علاقه مندی ها نیازمندی ها

دیدگاه های کاربر

2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره هیلتون دبی کریک
" هتلی پر زرق و برق با خدمات فوق العاده و تجربه ی بی نظیر. می تونید انتظار کارکنان مودب و مهربون رو داشته باشید. غذا های خوشمزه که ترکیبی از اروپا و غذا های محلی بود. خیلی خوش گذشت....
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره رافلز دبی
" چه جای معرکه برای اقامت بود! من قبلا هم در این هتل اقامت داشتم و لذت بردم. تمامی کارکنان مهربون و کمک کننده هستن و کاری می کنن که احساس کنید توی خونه ی خودتونید! از همتون ممنونم.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره فرمونت دِ پالم دبی
" کارکنان مودب، کارامد و کمک کننده بودن. راهنمای هتل عالی بود و بهترین مکان ها رو به ما معرفی کرد و بهمون کمک کرد تا اونها رو رزرو کنیم. ناحیه ی استخر و ساحل خیلی دوست داشتنی بود و نمای فوق العاده ای داشت. حتما دوباره به این هتل میام!
"
2 سال پیش
2 تشکر
هتل 4 ستاره و آپارتمان های امارات کنکورد دبی
" از دید دبی این یکی از ساده ترین هتل هاست، اما شما به هیچ چیز دیگه ای نیاز ندارید – اگر تنها برای چند روز میاین تا خرید کنید یا منتظر پرواز بعدی هستید. موقعیت خوبی داره، خیلی به خور و بعضی از ساختمون های دیدنی نزدیکه. اتاق هاش خیلی تمیزند. صبحانه اش چیز خاصی نیست ...
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل چهار ستاره دروس دبی مونترال سابق
" موقعیت این هتل خیلی خوبه. من چند بار دبی اومدم و توی این هتل موندم. پارکینگ ماشین مجانیه. صبحانه خوبه. کارکنان هماهنگ اند و رفتار دوستانه دارند. اتاق ها تمیزند. سرعت اینترنت گاهی وقت ها بده.
"
2 سال پیش
2 تشکر
بازار مدینه جمیرا دبی
" بازار مدینه جمیرا یک محل خرید فوق العاده با اجناس نفیسه، از شال های کشمیری اصل گرفته تا شمشیرهای دست ساز. با این حال، یک کمی قیمت هاش گرونه.
"
2 سال پیش
0 تشکر
باغ معجزه دبی
" بعد از دیدن باغ بهشت احساس تازه بودن خوشحالی می کنید. مطمئن شید که حداقل تا ساعت 11 صبح به اینجا بیاید تا بتونید زا تمام گل های زیبای اون دیدن کنید. راهنمای سفر: فاصله ی هتل تا باغ به وسیله ی Uber، 20 دقیقه است.
"
2 سال پیش
0 تشکر
مرکز تجاری دبی مارینا مال
" اگر چه که این مرکز خرید، هیچ چیز ویژه ای نداشت، ولی نهار رو با نمای فوق العاده ای در بالکن مارینا خوردیم. در واقع مکان مرکز خرید، مناسبه و نمای خوبی داره. بیشتر فروشگاه های این پاساژ، شبیه فروشگاه های دیگه ی دبیه.
"
3 سال پیش
0 تشکر
برج خلیفه دبی
" برج خلیفه جای بسیار خوبی برای رفتن و گذاندن یک روز هیجان انگیزه. ما منظره شهر رو شب از بالای بج خلیفه دیدیم که فوق العاده بود. ما صبح اونجا رفتیم ولی اول دبی مال و بازار البحار رو گشتیم بعد رقص فواره هارو دیدم اما وقتی بالای برج رفتیم شب شده بود "
2 سال پیش
0 تشکر
فواره دبی
" الگوی دبی ایجاد جاذبه های گردشگری موفق کشور های دیگر، با اندازه ی خیلی بزرگ است. فواره‌ی دبی، نقش مهمی در این زمینه دارد. اگر فوراه ی بلاجیو (Bellagio) را سه برابر کنید و انرا در وسط کویر قرار دهید، فواره ی دبی ساخته می شود. "
ستاره های داده شده ۰
۰
۰
۰
۰
۰

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو

سینا قریشی

لطفا منتظر بمانید...