راهنمای ساکنان و گردشگران دبی
مژگان برومند
تاریخ عضویت : ۱۳۹۵/۱/۱۲
۱۱ امتیاز | ۰ عکس | مکان | ۱۱ نظر | ۰ تشکر
دیدگاه ها تصاویر (دبی فاگرام) برنامه ریزی سفر علاقه مندی ها نیازمندی ها پیام ها و دوستان

دیدگاه های کاربر

2 سال پیش
0 تشکر
هتل آپارتمان های 5 ستاره مووِنپیک بر دبی
" موقعیت هتل در شهر قرار داره و گزینه های زیادی برای غذا در اطراف اون هست. فروشگاه ها مراکز خرید باکیفیت، کار ها رو اسون تر می کنه. رستوران های متعدد به شما اجازه می ده که در صورت اقامت طولانی، تنوع داشته باشید.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره آدرس (العنوان) دانتون دبی مال
" اینترنت خیلی کند، صبحونه ی غیر قابل قبول، کارکنانی نا مهربون. مکان فوق العاده ولی خط تلفن برای بیرون هتل رایگان نبود.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره سامایا دیره دبی
" من این هتل رو توی سایت دبی فا پیدا کردم و به نظرم برای اقامت در دبی خیلی مفید بود. به رودخانه دبی و جاذبه های توریستی دیگه مثل بخش قدیمی شهر نزدیکه. به فرودگاه و مترو هم نزدیکه. در کل خدمات و غذای خوبی داشت و اقامت خیلی راحتی بود.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره ماریوت الجدّاف دبی
" تیم هتل خیلی حرفه ای بود، با خدمات عالی و توجه به مشتری. اتاق ها خیلی راحت بودند. من کاملا می تونم این هتل رو توصیه کنم. ترانسفر رایگان به دبی مال هم داره.
"
2 سال پیش
0 تشکر
مدینه جمیرا دبی
" جای جالبی برای پیاده رویه، اما اغلب فروشنده ها اهل جنوب شرق آسیا هستند نه عرب، و چیزهایی که می فروشند معمولا خیلی منحصر به فرد نیستند. "
2 سال پیش
0 تشکر
باغ معجزه دبی
" در اینجا گل های مختلف که هر کدام به شیوه ی خاصی به نمایش در اومدن وجود داره. باغ بهشت نزدیک باغ پروانه هاست، بنابر این می تونید از جفت این مکان ها در یک روز دیدن کنید.
"
2 سال پیش
0 تشکر
مرکز تجاری دبی مارینا مال
" بزرگترین مزیت این مجتمع دبی مارینا ، محل قرار گیریه اونه. در اینجا 9-10 طبقه برای پارکینگ وجود داره. با این حال جمعیت زیاد باعث میشه که برای پیدا کردن جای پارک، به مشکل بخورید. خریدار های واقعی، عاشق اینجا میشن. افراد دیگه هم می تونن از غذا خوردن و گشت و گذار استفاده کنند. دسترسی راحتی با استفاده از مترو، واگن برقی و کشتی داره.
"
2 سال پیش
0 تشکر
مجتمع تجاری مرکاتو دبی
" دلیل اینکه به این پاساژ رفتم، بازدید از فروشگاه اسپینس بود که یکی از فروشگاهای مورد علاقه ی منه. از پاساژ معمولی کوچیک تره و بیشتر بازدید کننده ها افراد محلی و مسافران هتل های اطراف هستن. بنابر این مخصوص توریست ها نیست. اگر چه که بازدی از این پاساژ، تجربه ی خوبی بود.
"
2 سال پیش
0 تشکر
برج خلیفه دبی
" من پسرم رو به برج خلیفه بردم – ما دو روز قبل از این که به اونجا برویم به صورت آنلاین بلیط رزرو کردیم. ما روز یکشنبه به اونجا رفتیم، چون یکشنبه روز خلوتیه. ما تو صف "رزرو آنلاین" رفتیم و فقط یک نفر جلوی ما بود. ما در آن اطراف گشت زدیم و تاریخچه برج خلیفه رو دیدیم . واقعا تجربه بی نظیری بود "
2 سال پیش
0 تشکر
شهر بازی صحاری سنتر Adventureland شارجه
" این شهر بازی محل خوبی برای کودکان است.بسیار زیبا و مناسب برای خانواده و دوستان بوده و با داشتن دستگاه های بازی هیجان انگیز، کودکان و خانواده را به خود جذب می کند. اگرچه که کمی گران است، اما این تجربه ی سرگرم کننده، ارزش بهای بالا را دارد. وقتی که به شارجه رفتید، حتما از پاساژ صحرا سنتر و سرزمین ماجراجویی (شهر بازی ) آن دیدن کنید.
"
2 سال پیش
0 تشکر
مجتمع تجاری دبی مال
" این مرکز خرید تمام چیزهایی که شما ممکنه نیاز داشته باشید رو یک جا داره. مطمئن بشید که کفش راحت بپوشید چون این محل خیلی وسیعه!!! واقعا نمونه شگفت انگیزی از دبی هست!
"
ستاره های داده شده ۰
۰
۰
۰
۰
۰

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

مژگان برومند

لطفا منتظر بمانید...