راهنمای ساکنان و گردشگران دبی
شاهرخ صنعتی
تاریخ عضویت : -۶۲۱/-۳۶/-۲۶
۷ امتیاز | ۰ عکس | مکان | ۷ نظر | ۰ تشکر
درخواست ها دیدگاه ها تصاویر (دبی فاگرام) برنامه ریزی سفر علاقه مندی ها نیازمندی ها

دیدگاه های کاربر

2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره دبی آسیانا
" غذای خوب، سرویس مناسب و سرگرمی های زیاد بخصوص اجرای زنده در ساحل که هر شب بر گذار می شد. اتاق فوق العاده بود و تمامی امکاناتی برای استراحت در اخر هفته ی کاری سخت نیاز دارید رو داشت.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره گراسونور هاوس دبی
" من دفعات زیادی در این هتل اقامت داشتم و هیچ وقت نا امید کننده نبوده. در قسمت پذیرش، همه ی افراد مهربون و کمک کننده هستن، اتاق ها خیلی راحت و جاداره.
در اقامت اینبار صبحونه رو امتحان نکردم ولی در اقامت قبلی که از صبحونه استفاده کردم، یکی از بهترین ها بود.ماساژ اب گرم خوب و دوست داشتنی هم داشت.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره فرمونت دِ پالم دبی
" سرویس عالی همراه با لبخند. صبحانه و شام خیلی خوب. تمیز. نزدیک شهر دبی و مراگز خرید. کارکنان مهربان و خندون، به سرعت خدمات رسانی می کنن. به طور مثبتی، شگفت زده شدیم
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره الخلیج پالاس دبی
" خدمات خیلی ضعیف بود. اتاق ها کثیف بودند. مجبور شدم دو برابر هزینه ای که برای یک شب یک اتاق پرداخته بودم بدم. لطفا از این هتل دور بمونید. وقتی دو تا از دوستام اومدن منو ببینن اونا منو مجبور کردن یه اتاق دیگه بگیرم و دو برابر هزینه اتاق رو از من گرفتند. "
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره رادیسن بلو - دبی مدیا سیتی
" من واقعا این هتل رو با سالن مخصوص کارش توصیه می کنم. من از یک غذای خوب و از اون مهمتر خدمات عالی که به ما کمک کردند تا اقامت خوبی اونجا داشته باشیم، لذت بردم. بعد از یک روز سخت کاری شما می تونید توی سالن با نوشیدنی های خوب استراحت کنید و هر چیزی خواستید سفارش بدید.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره برج العرب
" ما یک آخر هفته عالی رو اونجا گذروندیم. من دارم در مورد ساحل هتل حرف میزنم. نمای هتل از ساحل مسحور کننده است. رستوران ها و کافه های زیاد و جای پارکینگ کافی هم اونجا هست. برای بچه های کوچیک محوطه های بازی زیادی اونجا هست، از جمله فعالیت های پرماجرا (البته با پرداخت هزینه) و برای بزرگسالان والیبال ساحلی، گشت و گذار و شنا کردن ...
"
2 سال پیش
0 تشکر
مجتمع تجاری فستیوال سیتی دبی
" اینجا یک مرکز خرید غمگینه که هیچ ویژگی خاصی نداره. به نظر می رسه که ورشکست شده. غذا ها خیلی بی کیفیته و فروشگاه ها به درد نمی خوره... اومدن به اینجا رو فراموش کنید.حداقل تا تغییری جدیدی ایجاد نشده!
"
ستاره های داده شده ۰
۰
۰
۰
۰
۰

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو

شاهرخ صنعتی

لطفا منتظر بمانید...