راهنمای ساکنان و گردشگران دبی
جشن فر
تاریخ عضویت : -۶۲۱/-۳۶/-۲۶
۶ امتیاز | ۰ عکس | مکان | ۶ نظر | ۰ تشکر
درخواست ها دیدگاه ها تصاویر (دبی فاگرام) برنامه ریزی سفر علاقه مندی ها نیازمندی ها

دیدگاه های کاربر

2 سال پیش
0 تشکر
هتل 5 ستاره هیلتون دبی کریک
" سوئیتی که اقامت داشتم کمی قدیمی بود و نیاز به بازسازی داشت. متاسفانه، نور کافی در کافی شاپ و محل غذا خوری وجود نداشت. در کل زیاد حال نکردم!
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره ریویرا دبی
" هتل خوب بود و توی محوطه خوبی قرار داشت. به ایستگاه لاریسا نزدیک بود که خوب بود اما اون منطقه تقریبا از مرکز شهر دوره، اما من احساس امنیت می کردم. با کمی پیاده روی میشد به رستوران های نزدیک رفت. یک کارفور هم اون طرف خیابون بود که یک امتیاز به حساب می اومد.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره برج مجستیک دبی
" واقعا پول خرج کردن برای این هتل ارزشش رو داره. غذا خیلی خوبه. کارکنان واقعا دوست داشتنی اند. وای فای عالی نیست و میشه بهترش کرد اما جز اون همه چیز فوق العاده بود. اتاق ها هر روز خیلی خوب تمیز می شدند.
"
2 سال پیش
0 تشکر
هتل 4 ستاره کاپیتول دبی
" کلوب شبانه اش خیلی پر سر و صداست. برای نوجون ها و کسانی که ازدواج نکردن خوبه. همه جا بوی سیگار میاد حتی توی طبقه سیگار ممنوع. خدمات اینترنت وحشتناکه و اینترنت دائم قطع میشه. در کل برای خانواده ها خوب نیست! هیچ وقت دیگه به این هتل نمیرم.
"
2 سال پیش
0 تشکر
بازار مدینه جمیرا دبی
" شما به معنای واقعی بین راه های پر پیچ و خم و مغازه ها و چرخ دستی ها گم میشید. این مکان یه جای خنک وسط یه بیابون داغه. مغازه های فوق العاده ای اونجا هست. اگر وقت پیدا کردید از این بازار دیدن کنید حتما حول و حوش وقت غذا خوردن برید. بازار مدینه جمیرا رستوران های خوبی داره.
"
2 سال پیش
0 تشکر
بازار البحار دبی
" بیرون بازار، مکان فوق العاده چشم نوازیه که می تونید فواره دبی رو ببینید اما داخل بازار خیلی زرق و برق داره. چیزی که واقعا خوشتون بیاد نداره. بخاطر همین به جای اینکه به داخل بازار برید، به ورودی اون برید تا بتونید فواره ها رو تماشا کنید.
"
ستاره های داده شده ۰
۰
۰
۰
۰
۰

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو

جشن فر

لطفا منتظر بمانید...