راهنمای ساکنان و گردشگران دبی

نمایشگاه مواد غذایی فاسد شدنی دبی (WOP Dubai 2017)

نمایشگاه مواد غذایی فاسد شدنی دبی (WOP Dubai 2017) یکی از مهمترین رویدادها در حوزه مواد خوراکی است که همه ساله در این شهر بین‌المللی برگزار می‌شود.

این نمایشگاه یکی از برجسته‌ترین رویدادهای برگزار شده در منطقه خاورمیانه و منا پیرامون تجارت تولیدات تازه است. همه فعالان در این عرصه از سراسر جهان خود را به نمایشگاه مواد غذایی فاسد شدنی دبی می‌رسانند تا بلکه بتوانند برای یک سال آینده، بازاریابی خوبی برای محصولاتشان داشته باشند. در سال جاری این نمایشگاه بین روزهای چهاردهم تا شانزدهم آذر ماه برگزار می‌شود. اگر کسب و کار شما نیز با مواد خوراکی در ارتباط است، از هم‌اکنون به دنبال یک تور دبی مناسب باشید.

نمایشگاه مواد غذایی فاسد شدنی دبی

تجارت تولیدات و مواد غذایی تازه در شهر دبی بسیار پررونق است، به همین دلیل تا پیش از تاسیس نمایشگاه مواد غذایی فاسد شدنی این شهر فقدان محلی برای گردهمایی و رایزنی پیرامون تجارت بهتر احساس می‌شد. جالب است بدانید بعد از تاسیس شدن نمایشگاه برای اولین بار، بازار مرکزی میوه و سبزیجات دبی که آن را به عنوان بزرگترین بازار منطقه در این زمینه می‌شناسند، همکاری خود با مسئولان برگزاری نمایشگاه را اعلام کرد.

نمایشگاه مواد غذایی فاسد شدنی دبی

با توجه به پشتیبانی از رویداد توسط بزرگان این صعنت، غرفه‌داران همیشه از حضور خود در آن راضی هستند. آن‌ها با خرده/ عمده فروشی‌هایی از سراسر دنیا دیدار کرده و قراردادهای سنگینی عقد می‌کنند.

نمایشگاه مواد غذایی فاسد شدنی دبی

از طرفی دیگر، از آنجایی که تکنولوژی در تمامی حوزه‌ها نفوذ کرده و هیچ چیزی را بی‌نصیب نگذاشته است، با حضور در نمایشگاه مواد غذایی فاسد شدنی دبی از آخرین دستاوردها و فناوری‌های موجود در این عرصه همانند تکنولوژی‌های جدید بسته‌بندی خودکار آگاه خواهید شد.

اهمیت نمایشگاه مواد غذایی فاسد شدنی دبی


خوراک، پوشاک و مسکن سه گانه‌ای هستند که تمامی انسان‌ها برای بقا به آن‌ها نیازمندند. در بین این سه مورد خوراک از بقیه اهمیت بیشتری دارد. به همین دلیل تمامی رویدادهای برگزار شده پیرامون آن از اهمیت خاصی برخوردارند. نمایشگاه مواد غذایی فاسد شدنی دبی تنها به تولیدات تازه توجه دارد، به همین دلیل باید به نوعی آن را یک رویداد تخصصی و متمرکز دانست. البته، تنها محصولات عرضه شده در آن منحصر به سبزیجات، محصولات زیستی، میوه‌ها، محصولات منجمد، غذاهای آماده و دیگر مواد این‌چنینی نیستند.

نمایشگاه مواد غذایی فاسد شدنی دبی

با حضور در این رویداد با جدیدترین سیستم‌های ثبت سفارش و بارگیری و همچنین ابزار آلات و ادوات پیشرفته بسته‌بندی و مدیریت انبار آشنا می‌شوید. نگهداری از مواد خوراکی تازه اهمیتی ویژه‌ای دارد، به همین دلیل یکی از مهمترین بخش‌های نمایشگاه مربوط به روش‌های کنترل آفت کش‌ها و سموم، گواهی کیفیت، متدهای نگهداری و انجام آزمایش‌های مختلف برای اطمینان از سلامت محصول است.

اگرچه همه افراد می‌توانند بازدیدکننده این رویداد باشند، اما مهمترین بازدیدکنندگان آن عمده / خرده فروش‌ها، مسئولان هایپر مارکت‌ها، صاحبان سوپر مارکت‌ها، مسئولان خرید موسسات، رستوران‌ها و هتل‌ها، کارخانه‌های نیازمند به مواد اولیه تازه و مخصوصا سازمان‌های دولتی هستند.

نمایشگاه مواد غذایی فاسد شدنی دبی

در سال 2016، روی هم رفته 205 غرفه از 30 کشور در نمایشگاه مواد غذایی فاسد شدنی دبی حضور پیدا کردند که اهمیت آن را نشان می‌دهد. تعداد زیادی از شرکت‌کنندگان از کشورهای اروپایی بودند. از طرفی دیگر، بر اساس آمارهای به دست آمده بالغ بر 4923 بازرگان و کارشناس این حوزه از صنعت از 78 کشور از نمایشگاه مواد غذایی فاسد شدنی دبی بازدید کردند. این میزان در مقایسه با سال قبل حدود 11 درصد رشد به خود دیده است. اگر نیاز به کسب اطلاعات تکمیلی دارید، به وب سایت WOP-Dubai.com سر بزنید.

*نمایشگاه مواد غذایی فاسد شدنی دبی (WOP Dubai 2017) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

تاریخ شروع
شمسیمیلادی۱۳۹۶-۹-۱۴۲۰۱۷-۱۲-۰۵
تاریخ پایان
شمسیمیلادی۱۳۹۶-۹-۱۶۲۰۱۷-۱۲-۰۷
فاصله زمانی
شروعپایان۱۷۱ روز گذشته۱۶۹ روز گذشته
مکان روی نقشه

تازه های دبی فا

تازه های برند ها و شعب

شرکت های ساختمانی برتر در دبی
top 10 construction companies in dubai
سینما ریل
reelcinema
اسپینس
spinneys
پاریس گالری
paris gallery
کارفور
carrefour

تازه های تور درون شهری دبی

تور دبی گردش با قایق
speed boat tour from dubai marina
تور دبی بالن سواری
sunrise hot air balloon ride from dubai
تور دبی کویر نوردی با شتر
half day camel trekking desert safari

تازه های شرکت های تجاری دبی

بستن
درباره ممنوعیت ویزای دبی و قوانین آن بیشتر بدانید (قسمت دوم)
هولدیگ مراس در دبی
بهترین پارک های دبی که باید ببینید
100.000 درهم حق عضویت سالانه استراحت گاه ساحلی برج العرب
تاریخچه دبی
امارات یکی از پنج مقصد برتر مشاغل بین المللی برای مهاجرین
10 کاری که نباید در دبی انجام دهید
خدمات درمانی در شهر دبی
مسافران ترکیه به دبی بروید!
درباره ممنوعیت ویزای دبی و قوانین آن بیشتر بدانید (قسمت اول)

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو