راهنمای ساکنان و گردشگران دبی

تور دبی یک روزه به پارک آبی وایلد وادی

فصل تابستان است و هوای دبی بسیار گرم و شرجی شده است . با این وجود در دبی خبرهای خوشی در حال وقوع است . از جشنواره تابستانی دبی 2016 گرفته تا انواع تورهای بازدید از مکان های دیدنی ، مانند تور اسکی دبی که حتی تصور آن هم دلچسب است .

یکی دیگر از لذت بخش ترین تورهای دبی در فصل تابستان ، مربوط به تور پارک آبی وایلدوادی است .

تور دبی یک روزه به پارک آبی وایلد وادیآنچه در تور دبی یک روزه پارک آبی وایلدوادی انتظارتان را می کشد


یک روز تفریح و بازی در آب و سرگرم شدن با 30 نوع بازی آبی پارک وایلد وادی ، درکنار اعضای خانواده و هم سفرانتان ، شرح مختصری از آنچه در تور یک روزه پارک آبی وایلد وادی تجربه خواهید کرد، می باشد .

تنها با رزرو بلیت این تور هیجان و لذت سواری بر موج ها و انواع سرسره های آبی در بزرگترین استخر مواج خاورمیانه را تجربه خواهید نمود .

طراحی بازی های آبی پارک وایلد وادی به گونه ای است که برای تمامی افراد ، در هر سن و سال و با هر سلیقه ای مناسب می باشد . اگر خواهان هیجان و افزایش آدرنالین خونتان هستید " رودخانه سیل (Flood River) با امواج بلند تر از یک متر که ناگهان به سویتان می آید و شما را با سرعت در مسیر مخصوص به حرکت در می آورد ، یک بازی لذت بخش برای شما خواهد بود و اگر به دنبال استخری آرام برای استراحت و کسب آرامش هستید ، می توانید رودخانه 360 متری Lazy River (رودخانه تنبل) را انتخاب کنید .

همچنین در این پارک برای کودکان مناطق بازی مخصوصی ساخته شده است تا آنان نیز در امنیت کامل از بازی در پارک آبی لذت ببرند .

در پارک آبی وایلد وادی جلیقه نجات به طور رایگان در اختیار همگان قرارمی گیرد . پس مجبور نیستید صرفا به دلیل آنکه شنا بلد نیستید از تور دبی یک روزه به پارک آبی وایلد وادی صرف نظر نمایید .

تور دبی یک روزه به پارک آبی وایلد وادینکات مهم تور دبی برای پارک آبی وایلد وادی


برای استفاده از بلیت خود باید به پارک آبی وایلد وادی در نزدیکی هتل ساحلی جمیرا مراجعه نمایید . بلیت شما از طریق ایمیل برایتان ارسال خواهد شد و به همراه داشتن پرینت آن الزامی است .

در صورت رزرو بلیت ، امکان کنسل کردن تور وجود ندارد و در صورت انصراف از مراجعه به پارک ، وجه پرداختی باز گردانده نخواهد شد .

بهای بلیت برای هر شخص ممکن است طی مرور زمان این مبلغ تغییر نماید .

*تور دبی یک روزه به پارک آبی وایلد وادی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

رزرو تور
قیمت برای هر نفر : 240,000 تومان
در حال حاضر امکان رزرو این تور وجود ندارد

تازه های دبی فا

تازه های برند ها و شعب

سینما ریل
reelcinema
اسپینس
spinneys
پاریس گالری
paris gallery
کارفور
carrefour

تازه های تور درون شهری دبی

تور دبی گردش با قایق
speed boat tour from dubai marina
تور دبی بالن سواری
sunrise hot air balloon ride from dubai
تور دبی کویر نوردی با شتر
half day camel trekking desert safari

تازه های شرکت های تجاری دبی

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا