راهنمای ساکنان و گردشگران دبی

تور های یکروزه دبی

دبی شهری پر از سرگرمی و هیجان های باور نکردنی است . اما ممکن است به علت زیاد بودن اماکن تجاری و تفریحی دبی برخی از آنها را فراموش کنید یا فرصت گشتن برای همگی آنها را نداشته باشید . اما حتما تعدادی از اصلی ترین های آن را در برنامه سفر دبی تان جای دهید .

یکی از هیجانات دبی سفر های بیابانی آن است  که میتوان با اسم نوسی تور های مربوطه از آنها لذت برد . اغلب تورهای بیابانی دبی در اول صبح و یا عصرها با اتومبیل های شاسی بلند شروع مشود . که لذت فوق العاده ای را برای مسافران دبی به ارمغان می آورد .

elite-star-tours-one

از دیگر تورهای یک روزه داخل دبی ، برنامه های تور تپه های شنی دبی میباشد که معمولا عصر ها برگزار میشود و به همراه شام است و تصاویر زیبایی از غروب آفتاب دبی در کمپ های بیابانی به سبک بدوها میباشد  که تجربه ای به یاد ماندنی را برای مسافران دبی به ارمغان میآورد .

از جمله دیگر تورهایی که در دبی به صورت یک روزه برگزار میشود تور های هوایی است که میتوان نمای زیبایی از شهر دبی را زیر پای خود تجربه کرد. با وجود محدود بودن زمان و زیاد بودن اماکن مختلف در دبی اما این تور یک روزه هوایی دبی را حتما در برنامه خود جای دهید .

تور های هوایی دبی نیم ساعته میباشند و برای یک گروه 4 نفره 3000 درهم است . جهت تماس برای رزرو بلیط با شماره  042200331 در دبی تماس حاصل فرمایید .

helicopter

از دیگر تور های هوایی دبی تور هوایی هیلی دبی است که پرواز با بالون بر فراز بیابان های زیبای دبی را نمایش میدهد . جهت تماس برای رزرو تور های هوایی هیلی دبی با شماره 042244033 در دبی تماس بگیرید .

از دیگر تورهای برگزار کننده تور های هوایی دبی شرکت تورهای هوایی بالون ادونتور (balloon advantures) میباشد که برگزار کننده پرواز های جاده ای یک ساعته بر فراز جاده های زیبای دبی است . جهت تماس برای رزرو بلیط های تورهای هوایی بالون ادونتور دبی با شماره 0428544949 در دبی تماس بگیرید .

c700x420

از دیگر تور های یک روزانه دبی که میتواند تجربهای فوق العاده ای را برای شما به ارمغان بیاورد تورهای آبی یک روزه دبی است .این تورها به صورت یک روزه با گردش با کشتی و به صرف نهار و شام توسط شرکت های مختلف برگزار میشود .همه تورهای آبی دبی در ساحل آبی دیره برگزار میشود.

جهت تماس برای رزرو بلیط برای این تورها با شماره 043368407 – 043511117 – 043243000 – 042057333 – 043939860 تماس حاصل فرمایید .

همچمین تور اتوبوس های شگفت انگیز دبی در نوع خود بسیار جالب است . گردشگران سوار بر اتوبوس در خیابان های دبی گشت میزنند و سپس با همان اتوبوس وارد خور شده و گشت دریایی میزنند.

c700x420 (1)

 

*تور های یکروزه دبی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

تازه های دبی فا

تازه های برند ها و شعب

سینما ریل
reelcinema
اسپینس
spinneys
پاریس گالری
paris gallery
کارفور
carrefour

تازه های تور درون شهری دبی

تور دبی گردش با قایق
speed boat tour from dubai marina
تور دبی بالن سواری
sunrise hot air balloon ride from dubai
تور دبی کویر نوردی با شتر
half day camel trekking desert safari

تازه های شرکت های تجاری دبی

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا