راهنمای ساکنان و گردشگران دبی

بهترین پارک های دبی که باید ببینید

بهترین پارک های دبی که باید ببینید : شهر دبی شگفتی های فراوانی به خصوص برای افرادی که برای اولین مرتبه به آن سفر می کنند دارد . یکی از عجایب دبی آن است که باوجود قرار گرفتن این شهر در منطقه ای گرم و کویری ، تعداد زیادی پارک ، بوستان و فضای سبز در این شهر ساخته شده است . اما معمولا وقت مسافرین دبی محدود است و با وجود فروشگاه ها ، بازارهای دبی ، پارک های آبی  و سایر تفریحات بی نظیری که در شهر دبی انتظار گردشگران را می کشد ، معمولا فرصت بازدید از تمامی پارک های دبی برای آن ها فراهم نمی شود .

از سویی دیگر تقریبا تمامی پارک های دبی محل مناسبی برای پیک نیک با خانواده است و امکاناتی نظیر باربکیوهای آماده برای طبخ کباب ، بوفه های فروش تنقلات ، سرویس بهداشتی و ... در آن ها فراهم شده است . بنابر این تیم دبی فا سعی کرده است پنج تا از بهترین پارک های دبی را که دارای ویژگی های خاصی هستند به شما عزیزان معرفی کند .

باغ معجزه دبی
حیف است که به دبی سفر کنید و باغ معجزه را نبینید !

شاید بتوان گفت بهترین و خارق العاده ترین پارک ساخته شده در دبی ، باغ معجزه است . در این باغ وسیع گونه های کم یاب و متنوعی از زیباترین گل ها و گیاهان پرورش داده می شوند . تزیینات باغ معجزه به مناسبت های گوناگون دائما در حال تغییر است .

بازدید از پارک ساحلی الممزر دبی را به تمامی طرفداران شنا در دریا توصیه می کنیم .

این پارک دارای 5 ساحل در امتداد خلیج فارس است و به منظور تامین ایمنی شناگران ، تمامی این ساحل ها دارای برج غریق نجات هستند . سایبان ، رخت کن ، کلبه های ییلاقی با آب ، برق ، سرویس بهداشتی ، آشپزخانه و ... به منظور اجاره یک روزه ، از دیگر امکانات این پارک است .

پارک صفا دبی
یکی از پارک های دبی که میان خانواده ها و خصوصا ورزشکاران علاقمندان زیادی دارد ، پارک صفا است . این پارک وسیع برای سرگرمی نوجوانان بازی های الکترونیکی و ماشین های برقی فراهم نموده و برای ورزش دوستان نیز زمین های تنیس ، والیبال ، فوتبال ، بسکتبال ، میدان موانع و ... در پارک صفا دبی احداث شده است .

پارک خور از آن دسته پارک های ساحلی دبی است که طرفداران ماهیگیری آن را بسیار دوست خواهند داشت . این پارک دارای اسکله های ماهیگیری ، مسیرهای دو و پیاده روی ، آمفی تئاتر ، موزه ، محل اجاره موتورهای چهار چرخ و ... است .

اگر به پارک الرشیدیه سری بزنید متوجه می شوید که بسیاری از مهاجرین و افراد غیر بومی برای استراحت و تفرح به این پارک آمده اند . این پارک محیطی کاملا خانوادگی دارد و دارای دو زمین بازی با امکانات فراوان برای کودکان است .

درصورت تمایل به آشنایی با تعدادی دیگر از پارک های دبی اینجا کلیک کنید .

*بهترین پارک های دبی که باید ببینید را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

تازه های دبی فا

تازه های برند ها و شعب

سینما ریل
reelcinema
اسپینس
spinneys
پاریس گالری
paris gallery
کارفور
carrefour

تازه های تور درون شهری دبی

تور دبی گردش با قایق
speed boat tour from dubai marina
تور دبی بالن سواری
sunrise hot air balloon ride from dubai
تور دبی کویر نوردی با شتر
half day camel trekking desert safari

تازه های شرکت های تجاری دبی

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا