راهنمای ساکنان و گردشگران دبی

نمایشگاه تفریحات و سرگرمی دبی (The Leisure Show Dubai 2017)

نمایشگاه تفریحات و سرگرمی دبی (The Leisure Show Dubai 2017) در روزهای انتهایی تابستان برگزار شده و جذابیت خاصی برای تمامی افراد در سنین مختلف دارد.

نمایشگاه تفریحات و سرگرمی دبی که همراه با نمایشگاه هتلداری در یک مکان برگزار می‌شود، جزو محبوب‌ترین رویدادهای این شهر به شمار می‌آید. در واقع از آن به عنوان برترین رویداد B2B برای صنعت سرگرمی، ورزش و استراحتگاه‌ها یاد می‌کنند. این نمایشگاه جزو آن دسته از رویدادهایی است که مشاغل و کسب و کارهای زیادی را درگیر می‌کند و محدود به چند زمینه فعالیت نیست، به همین دلیل اغلب در آن شاهد حضور بیش از صد تامین‌کننده از سراسر دنیا هستیم که خود را با اولین تور دبی به این شهر رسانده‌اند. نمایشگاه تفریحات و سرگرمی دبی در سال جاری بین روزهای بیست و هفتم تا بیست و نهم شهریور ماه برگزار می‌شود.

نمایشگاه تفریحات و سرگرمی دبی

توسعه‌دهندگان، مهندس‌های معماری و عمران، سرمایه‌گذاران و دیگر مشاغل می‌توانند با حضور در این نمایشگاه از مزایای آن استفاده کنند. از دیگر نقاط قوت نمایشگاه تفریحات و سرگرمی دبی سمینارهای برگزار شده در دل آن است که سبب تحکیم روابط کاری شده و کسب و کارهای بیشتری را به منظور همکاری در آینده با یکدیگر آشنا می‌کند.

نمایشگاه تفریحات و سرگرمی دبی

اگر به تقویم رویدادهای برگزار شده در دبی توجه کنید، تعداد قابل توجهی از آن‌ها بین روزهای بیست و هفتم تا بیست و نهم شهریور ماه برگزار می‌شوند که این یک مزیت برای تمامی نمایشگاه‌ها است. ممکن است فردی تنها برای حضور در یکی از آن‌ها عازم دبی شده باشد، اما بدون شک بازدید از سایر رویدادها همچون نمایشگاه تفریحات و سرگرمی دبی را نیز از دست نخواهد داد. این رویداد یکی از پربازدیدترین نمونه‌ها در دبی است که همه سال افراد زیادی را جذب خود می‌کند.

سایر ویژگی‌های نمایشگاه تفریحات و سرگرمی دبی


ایجاد مکان‌های بزرگ تفریحی و سرگرمی جزو تصمیم‌های استراتژیک است، به همین دلیل در این رویداد شاهد حضور مسئولان تصمیم‌گیرنده ارشد و همچنین مقامات دولتی هستیم، افرادی که اغلب با هدف  یافتن ایده‌های جذاب به نمایشگاه تفریحات و سرگرمی دبی پای گذاشته‌اند. پس با حضور دست پر در نمایشگاه و داشتن محصولات، خدمات و مخصوصا ایده‌های نو، می‌توان آینده کاری خود را تضمین و سرمایه‌گذاران دولتی و خصوصی زیادی برای خود پیدا کرد.

نمایشگاه تفریحات و سرگرمی دبی

بازار پررونق، پرسود و رو به جلوی سرگرمی و تفریحات مخصوصا در کشورهای حوزه خلیج فارس و شهرهای امارات، لزوم برگزاری یک رویداد همچون نمایشگاه تفریحات و سرگرمی دبی را نشان می‌دهد. گفته می‌شود نمایشگاه تفریحات و سرگرمی دبی به خاطر همزمانی با چند نمایشگاه و رویداد دیگر چیزی حدود 50 هزار بازدیدکننده دارد که رقمی حیرت‌آور است. پس شانس عقد قرارداد برای هر شرکت‌کننده و غرفه‌دار شدیدا بالاست! وب سایت Theleisureshow.com برای اطلاع‌رسانی بیشتر درباره این رویداد ایجاد شده است.

*نمایشگاه تفریحات و سرگرمی دبی (The Leisure Show Dubai 2017) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

تاریخ شروع
شمسیمیلادی۱۳۹۶-۶-۲۷۲۰۱۷-۰۹-۱۸
تاریخ پایان
شمسیمیلادی۱۳۹۶-۶-۲۹۲۰۱۷-۰۹-۲۰
فاصله زمانی
شروعپایان۸۷ روز گذشته۸۵ روز گذشته
مکان روی نقشه

تازه های دبی فا

تازه های برند ها و شعب

شرکت های ساختمانی برتر در دبی
top 10 construction companies in dubai
سینما ریل
reelcinema
اسپینس
spinneys
پاریس گالری
paris gallery
کارفور
carrefour

تازه های تور درون شهری دبی

تور دبی گردش با قایق
speed boat tour from dubai marina
تور دبی بالن سواری
sunrise hot air balloon ride from dubai
تور دبی کویر نوردی با شتر
half day camel trekking desert safari

تازه های شرکت های تجاری دبی

بستن
بولینگ در دبی | بهترین مراکز بولینگ دبی
نخستین مرکز خرید الهام گرفته شده از طبیعت در دبی احداث می‌شود
امارات یکی از پنج مقصد برتر مشاغل بین المللی برای مهاجرین
تور دبی بالن سواری
مرکز خرید جهانی دبی دستخوش طراحی مجدد می شود
مقایسه چرخ فلک های چشم لندن و چشم دبی
نُه ایستگاه در امتداد کانال آبی دبی
شرایط و قوانین ویزای امارات متحده عربی
تور دبی 90 یا 75 دقیقه ای با قایق
مکانی جدید برای آویزان شدن در دبی!

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟