راهنمای ساکنان و گردشگران دبی

شرک در دبی

شرک در دبی : حتما شما نیز نام شرک را شنیده اید یا کارتون های چهار گانه زیبای آن را تماشا کرده اید . داستان شرک ، یک ماجراجویی رمانتیک و کمی کمدی است که در در سرزمینی به نام خیلی خیلی دور اتفاق می افتد . شرک نام یک دیو سبز رنگ ، تنها و بد اخلاق است که از مردم دوری می کند . او در طی ماجراهایی برای باز پس گرفتن مرداب و خانه خود مجبور به جنگ با اژدها و نجات دادن شاهزاده فیونا می شود .
شرک در مسیر قلعه اژدها با یک الاغ وراج سخنگو هم سفر می شود و در پایان سفر خود به شاهزاده علاقمند می شود ، طلسم شاهزاده شکسته می شود . شرک ، فیونا و الاغ سخنگوبرای همیشه با خوبی و خوشی در مرداب قدیمی با یکدیگر زندگی می کنند .

شرک در دبی
انیمیشن شرک که شاهکاری از کمپانی دریم ورک است و بازیگران مشهوری چون ادی مورفی و کمرون دیاز صدا پیشه شخصیت های اصلی آن هستند ، مدتی است که به صورت یک تئاتر موزیکال در کشورهای مختلف دنیا به اجرا در می آید . این تئاتر زیبا به دلیل داستان رمانتیک و طنز خود و همچنین به دلیل موسیقی های زیبایی که توسط بازیگران اجرا می شود ، هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان جذاب است .
تئاتر موزیکال شرک ، ماه گذشته در کشور ترکیه ، شهر استانبول نیز برگزار شد . تور برگزار کننده تئاتر موزیکال شرک ، در نظر دارد در ادامه برنامه های خود به کشور امارات متحده عربی نیز سفر کند و در مناطق دبی و ابوظبی به اجرای برنامه بپردازد .

در صورتی که شما نیز مشتاق تماشای این تئاتر زیبا که نظر منتقدین را نیز به خود جلب کرده است هستید وعلاقه دارید تمامی شخصیت های اصلی این داستان را از نزدیک ملاقات نمایید ، برنامه خود را برای حضور در کشور امارات در تاریخ 24 ماه مارس تا 3 آپریل تنظیم نمایید .

*شرک در دبی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

تازه های دبی فا

تازه های برند ها و شعب

شرکت های ساختمانی برتر در دبی
top 10 construction companies in dubai
سینما ریل
reelcinema
اسپینس
spinneys
پاریس گالری
paris gallery
کارفور
carrefour

تازه های تور درون شهری دبی

تور دبی گردش با قایق
speed boat tour from dubai marina
تور دبی بالن سواری
sunrise hot air balloon ride from dubai
تور دبی کویر نوردی با شتر
half day camel trekking desert safari

تازه های شرکت های تجاری دبی

بستن
شهر شناور دبی
تور دبی : تماشای فواره دبی از داخل قایق
جریمه 600 درهمی در کمین رانندگان دبی
7 کاری که باید در دبی مارینا انجام دهید
سوغات دبی | 10 مورد از سوغاتی ها و هدایایی که حتما باید از دبی بخرید
سفر دبی با تور
سواحل دبی
نمایشگاه هدایا دبی
هنگام بازداشت در شهر دبی
زبان ، مذهب و واحد پول در دبی

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟