راهنمای ساکنان و گردشگران دبی

نمایشگاه و کنگره زنان و زایمان دبی (OBS GYNE Dubai 2018)

نمایشگاه و کنگره زنان و زایمان دبی (OBS GYNE Dubai 2018) به صورت ویژه بر روی سلامت زنان و مسائل مربوط به آن‌ها اعم از بارداری و زایمان تمرکز دارد.

در کل خاورمیانه و منطقه منا، رویدادی همچون نمایشگاه و کنگره زنان و زایمان دبی با تمرکز بر سلامت زنان وجود ندارد. البته همانطور که از نام رویداد پیداست، فقط منحصر به یک نمایشگاه برای بررسی آخرین دستاوردها نبوده و کنگره‌ای به منظور آموزش نیز در خلال آن برگزار می‌شود. این آموزش‌ها برای هر متخصصی که در حوزه سلامت و بیماری‌های زنان فعالیت می‌کند مفید خواهد بود. در سال جاری، نمایشگاه و کنگره زنان و زایمان دبی بین روزهای شانزدهم تا نوزدهم بهمن ماه برگزار می‌شود. اگر کسب و کار، رشته تحصیلی، حوزه پژوهشی و یا فعالیت و علاقه‌تان با دنیای پزشکی و سلامت زنان در ارتباط است، از حالا تهیه یک تور دبی برای اواسط بهمن را در برنامه خود قرار دهید.

نمایشگاه و کنگره زنان و زایمان دبی

شرکت‌ها و موسسات زیادی در این نمایشگاه اقدام به ایجاد غرفه کرده و افراد زیادی اعم از پزشک، مدیر بیمارستان و متخصص در آن به عنوان بازدیدکننده حضور پیدا می‌کنند. به عنوان نمونه، شرکت‌کنندگان و غرفه‌داران جدیدترین دستاوردهای خود در حوزه‌های ماموگرافی و سونوگرافی را طی نمایشگاه و کنگره زنان و زایمان دبی در معرض دید عموم قرار می‌دهند.

نمایشگاه و کنگره زنان و زایمان دبی

به خاطر حجم بالای پزشک و مسئولان رده بالای بیمارستانی که در این رویداد شرکت می‌کنند، فرصت برای فروش محصول، ارائه ایده و جذب اسپانسر و نمایش توانایی‌های خود برای داشتن پشتیبانی شرکت‌ها و بیمارستان‌های بزرگ نیز فراهم است. در این نمایشگاه حتی داروهای منحصر به بیماری‌های زنان را مشاهده خواهید کرد، چون داروسازان نیز اقدام به گرفتن غرفه در آن می‌کنند.

چند آمار درباره نمایشگاه و کنگره زنان و زایمان دبی  • هشتاد و هفت درصد غرفه‌داران نمایشگاه و کنگره زنان و زایمان دبی اعلام کردند با هر بار حضور در آن، مشتریان جدیدی پیدا کرده‌اند

  • شصت و شش درصد بازدیدکنندگان ادعا می‌کنند در هر بار حضور در این رویداد، با محصولات، خدمات و لوازم و داروهای جدیدی آشنا می‌شوند


یکی از مهمترین ویژگی‌های این رویداد شامل شدن کسب و کارها، تکنولوژی‌ها، دستاوردها، خدمات، راهکارها و مخصوصا تجهیزات و دستگاه‌های مرتبط با بیماری‌های زنان و همچنین بارداری و زایمان است. تجهیزات تشخیصی سونوگرافی، اسکنرها و سنسورها تنها نمونه‌ای از بی‌شمار دستگاه‌ها و لوازم این‌چنینی هستند.

نمایشگاه و کنگره زنان و زایمان دبی

اگر یک پزشک هستید که حوزه فعالیت‌تان درباره زنان و زایمان است، بدون شک نباید حضور در نمایشگاه و کنگره زنان و زایمان دبی را از دست بدهید. بهتر است پیش از برنامه‌ریزی، با سر زدن به وب سایت Obs-Gyne.com اطلاعات بیشتری به دست بیاورید.

*نمایشگاه و کنگره زنان و زایمان دبی (OBS GYNE Dubai 2018) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

تاریخ شروع
شمسیمیلادی۱۳۹۶-۱۱-۱۶۲۰۱۸-۰۲-۰۵
تاریخ پایان
شمسیمیلادی۱۳۹۶-۱۱-۱۹۲۰۱۸-۰۲-۰۸
فاصله زمانی
شروعپایان۵۵ روز مانده۵۸ روز مانده
مکان روی نقشه

تازه های دبی فا

تازه های برند ها و شعب

شرکت های ساختمانی برتر در دبی
top 10 construction companies in dubai
سینما ریل
reelcinema
اسپینس
spinneys
پاریس گالری
paris gallery
کارفور
carrefour

تازه های تور درون شهری دبی

تور دبی گردش با قایق
speed boat tour from dubai marina
تور دبی بالن سواری
sunrise hot air balloon ride from dubai
تور دبی کویر نوردی با شتر
half day camel trekking desert safari

تازه های شرکت های تجاری دبی

بستن
جنگل های انبوه داخل هتل دبی !
هتل های دبی در منطقه دیره
چشم دبی
تور دبی گردش با قایق
چیزهایی که قبل از سفر به دبی باید بدانید:
100.000 درهم حق عضویت سالانه استراحت گاه ساحلی برج العرب
تاریخچه دبی
پرداخت غرامت بعد از کار در دبی فارغ از حقوق، مزایا و پاداش
فیلیپس و دبی از کارآمدترین لامپ LED جهان پرده برداری کردند
اطلاعات گردشگری دبی و نکات مربوط به سفردبی

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟