راهنمای ساکنان و گردشگران دبی

هولدیگ مراس در دبی

موسسه یا هولدینگ مراس با هدف گام برداری در مسیر بهبود اقتصاد ملی امارات در دبی تاسیس شده و با مجموعه از سرمایه گذاری ها در زمینه های مختلف صنعتی، به دنبال افزایش قدرت اقتصادی دبی و پیشرفت اجتماعی آن، در بلند مدت می باشد. این شرکت متعلق به حاکم دبی، یعنی شیخ محمد بن راشد آل مکتوم است.

 

این کمپانی با هدف سرمایه گذاری بر روی فرصت های مختلف اقتصادی در دبی و خارج از دبی، پیشگام چندیدن طرح در بخش های مختلف اقتصادی کلان از جمله صنعت توریسم، تفریحات و سرگرمی، املاک و مستغلات آن، توسعه و مدیریت دارایی شده است.

به لطف سرمایه گذاری استراتژیکی، برنامه های خلاقانه ی شهری و مدیریت دارایی های زندگی، کمپانی مراس توانسته است که یک سیستم یکپارچه ای را ایجاد کند که تجسمی از استاندارد های بین المللی، پایداری همراه با تضمین کیفیت کار انجام شده است.

هولدینگ مراس به کمک بهترین سرمایه گذاران در جهان، قصد افزایش رشد سهام از طریق توسعه ی پروژه ها و مدیریت دارایی های چرخه ی زندگی را داراست و همچنین تمرکز ویژه ای بر روی روش های مناسب سرمایه گذاری دارد. ماموریت کمپانی مراس به ریاست عبدالله ال هابی، اجرای پروژه ها به کمک شرکت های زیر مجموعه ی این کمپانی و طیف گسترده ای از متخصصان صنایع برای توسعه و اجرای پروژه در امارات متحده عربی و کشور های دیگر خواهد بود.

img_0153

هلدینگ مراس که تحت ریاست عبدالله احمد محمد ال هابی قرار دارد، نقش مهمی در مهمان نوازی، توریسم و بخش خورده فروشی دبی ایفا می کند.

با 20 سال سابقه در بخش اقتصادی که شامل 16 سال در بخش شهرداری دبی و تمرکز بر روی برنامه های شهری می شود، ال هابی، با برنامه هایی که دبی را به یک چشم انداز تبدیل می کند، غریبه نیست. برای مثال در اوایل سال جاری، کمپانی مراس مسئولیت پروژه ی ساحل JBR را در دست داشت.

پروژه های این شرکت علاوه بر بخش ساحلی  JBR، شامل سیتی واک( پیاده رو شهر)، برنامه ی خرده فروشی ها و بخش سرگرمی جمیرا نیز می شود.

اخیرا این شرکت موفق، قرار دادی را امضا نمود که برای توسعه ی اولین هتل Bulgari-branded، به دبی شد که در بخش دریایی جزیره جمیرا قرار دارد.

*هولدیگ مراس در دبی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

*این مطلب چطور بود؟

تازه های دبی فا

تازه های برند ها و شعب

شرکت های ساختمانی برتر در دبی
top 10 construction companies in dubai
سینما ریل
reelcinema
اسپینس
spinneys
پاریس گالری
paris gallery
کارفور
carrefour

تازه های تور درون شهری دبی

تور دبی گردش با قایق
speed boat tour from dubai marina
تور دبی بالن سواری
sunrise hot air balloon ride from dubai
تور دبی کویر نوردی با شتر
half day camel trekking desert safari

تازه های شرکت های تجاری دبی

بستن
10 واقعیت جالب درباره دبی
آیا خط هوایی Emirates واقعا به مردم بلیط پرواز رایگان می‌دهد؟
البرج خور دبی-دبی کریک 100 متر بلند تر از برج خلیفه
دیدار با یک خانواده مقیم دبی:
شهر شناور دبی
تور دبی گردش با قایق
شرکت ماجد الفطیم
قوانین و اطلاعاتی مفید پیرامون کار در دبی
نُه ایستگاه در امتداد کانال آبی دبی
تور دبی گردش نیم روزی در شهر

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟