راهنمای ساکنان و گردشگران دبی

جاذبه های گردشگری کمتر شناخته شده دبی

دبی یکی از بزرگترین شهرهای گردشگری خاورمیانه است و برای رسیدن به این موفقیت تفریحات فراوانی در تمام فصول سال وبرای تمام سنین و سلیقه ها تدارک دیده است . برخی از جالب ترین تفریحات دبی به شرح زیر است :

 مار و پله غول پیکر1) مار و پله غول پیکر در ساحل


در این بازی یک تاس غول پیکر توسط یار شما بیرون زمین انداخته می شود و شما باید به عنوان مهره های بازی در زمین بازی حرکت کنید و از نردبان های روی صفحه بازی بالا رفته یا توسط مار نیش زده بشید و به دم مار بروید ! همچنین محل هایی برای فروش خوراکی و نوشیدنی وجود دارد تا در صورت تمایل از خود پذیرایی کنید .

 

2) خطاطی نام شما به زبان عربی


در منطقه الفهیدی دیدنی های بساری چون موزه و مساجد را خواهید یافت . اما آنچه در این منطقه منحصر بفرد است ، هنر شخصی است که کلمات را به شکلی زیبا بر روی کاغذ می نگارد . اگر در خیابان الفهیدی به سوی خانه خوش نویسی عربی حرکت کنید ، استاد خوش نویس عبد الفتاح را در حین کار خواهید یافت . در صورت تمایل به تهیه یک یادگاری خاص و ارزشمند ، می توانید نام خود را به عبدالفتاح بدهید تا آن را با ط عربی برایتان خطاطی نماید .

 

3) کوهنوردی


اگر در سفر به دبی کودک ماجراجویی به همرا دارید که عاشق کارهای هیجان انگیز است ، یک تفریح بی خطر برای او شرکت در ماجراجویی HQ است . در این تجربه ماجراجویانه ، کودکان می توانند از یک کوه بالا بروند و احساس کنند یک کوهنورد با تجربه هستند . همچنین فروشگاه های خرده فروشی مخصوص تفریحات خارج از منزل نیز در این مکان وجود دارد که لوازم ماهیگیری ، قایق سواری ، قواصی ، برپایی کمپ ، دوچرخه سواری و ... را به فروش می رساند .

 

4) غار نوردی


یکی دیگر از تفریحات توام با هیجان در منطقه ابوظبی قرار دارد که بخشی از ماجراجویی HQ است . در این ماجراجویی شما وارد یک غار می شوید و باید در میان تونل های مختلف حرکت کنید و گاهی بخزید و شگفتی های زیر زمین را کشف کنید .

 

5) شتر سواری در ساحل جمیرا


بله ، درست متوجه شدید . برای تجربه سواری با شتر دیگر نیازی به صحرای داغ و سوزان نیست ! شما می توانید در کنار ساحل زیبای جمیرا و آب های خلیج فارس به مدت 5 دقیقه در هر نوبت ، با یک شتر دوکوهانه سواری کنید و لذت ببرید .

*جاذبه های گردشگری کمتر شناخته شده دبی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

تازه های دبی فا

تازه های برند ها و شعب

سینما ریل
reelcinema
اسپینس
spinneys
پاریس گالری
paris gallery
کارفور
carrefour

تازه های تور درون شهری دبی

تور دبی گردش با قایق
speed boat tour from dubai marina
تور دبی بالن سواری
sunrise hot air balloon ride from dubai
تور دبی کویر نوردی با شتر
half day camel trekking desert safari

تازه های شرکت های تجاری دبی

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا