راهنمای ساکنان و گردشگران دبی

نمایشگاه گل و گیاه دبی (IPM Dubai 2017)

نمایشگاه گل و گیاه دبی (IPM Dubai 2017) یک رویداد فوق‌العاده جذاب در حوزه نام برده شده است که بازدیدکنندگان و تجار زیادی را از سراسر دنیا به خود جذب می‌کند.

نمایشگاه گل و گیاه دبی رویدادی برجسته در این عرصه به شمار می‌آید که به دلیل خاص بودن، از اهمیت خاصی برخوردار است. صنعت گل و گیاه همواره دوست‌داران خود را داشته است و آن‌ها به بهانه برگزاری چنین رویدادهای بزرگی، گرد هم آمده و ارتباطات و بازاریابی خود را قوی‌تر می‌کنند. چهاردهم تا شانزدهم آذر ماه، زمان برگزاری نمایشگاه در سال جاری است. اگر جزو افرادی هستید که اطرافتان را همیشه با گل و گیاه پر می‌کنید، از الان به فکر یک تور دبی خوب برای زمان برگزاری نمایشگاه باشید.

نمایشگاه گل و گیاه دبی

از آنجایی که طی رویداد با متخصص‌ترین افراد در صنعت گل و گیاه ملاقات کرده و بزرگترین تاجران در این عرصه را از نزدیک می‌بینید، قادر خواهید بود طی مدت زمان کوتاه و سه روز برگزاری آن، به علم خود افزوده و قراردادهای زیادی عقد کنید. جایگاه نمایشگاه گل و گیاه دبی در عرصه گل و گیاه و مخصوصا کشاورزی به خوبی در سطح بین‌المللی تثبیت شده است، به همین دلیل فعالان آن، حضور در نمایشگاه را به هیچ عنوان فراموش نمی‌کنند.

بخش‌های جانبی زیادی در دل نمایشگاه وجود دارند. به عنوان یکی از جذاب‌ترین قسمت‌ها باید به جایزه بهترین طراحی گل خاورمیانه اشاره کرد که همه ساله افراد زیادی را به چالش می‌کشد. تعدد سمینارها و جلسات آموزشی برگزار شده در حوزه باغبانی، تزیین انواع باغچه و جدیدترین تکنولوژی‌ها برای کشاورزی مدرن از دیگر مزایای این نمایشگاه هستند.

نمایشگاه گل و گیاه دبی

گل و گیاه ارتباط مستقیم با زیبایی شهرها دارد، به همین دلیل حضور مسئولان دولتی همچون شهردارها در نمایشگاه گل و گیاه دبی اتفاقی غیر منتظره نیست. از طرفی دیگر، افراد زیادی در سراسر دنیا وجود دارند که دنیای اطراف خود اعم از منزل و محل کار را همیشه با انبوهی از گل و گیاه می‌پوشانند. برای چنین افرادی، یک رویداد همانند نمایشگاه گل و گیاه دبی بهترین مکان برای خرید کردن است.

اهمیت نمایشگاه گل و گیاه دبی برای مسئولان


شهر دبی با ساخت و سازهای فراوانی که دارد، مدتی است رفته رفته در حال تبدیل شدن به شهری آلوده است. به همین دلیل مسئولان این شهر بهای ویژه‌ای به نمایشگاه گل و گیاه می‌‎دهند تا بلکه به لطف راهکارهای ارائه شده در آن، کمی از آلودگی‌های شهری و حجم زیاد دی‌اکسیدکربن تولید شده کاسته شود.

نمایشگاه گل و گیاه دبی

اگر کمی در دنیای گل و گیاه سررشته داشته باشید، باید بدانید گستردگی و تنوع گل‌ها بیشتر از میزانی است که بتوان در اینجا به تک تک آن‌ها اشاره کرد. پس کافی است بدانید هر نوعی که به آن فکر می‌کنید، در نمایشگاه گل و گیاه دبی یافت خواهد شد. پیش از آماده شدن برای حضور در این رویداد به عنوان یک بازدیدکننده و یا اقدام برای دریافت غرفه در آن، به وب سایت IPM-Dubai.net مراجعه کرده و اطلاعات بیشتری به دست بیاورید.

*نمایشگاه گل و گیاه دبی (IPM Dubai 2017) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

تاریخ شروع
شمسیمیلادی۱۳۹۶-۹-۱۴۲۰۱۷-۱۲-۰۵
تاریخ پایان
شمسیمیلادی۱۳۹۶-۹-۱۶۲۰۱۷-۱۲-۰۷
فاصله زمانی
شروعپایان۱۷۱ روز گذشته۱۶۹ روز گذشته
مکان روی نقشه

تازه های دبی فا

تازه های برند ها و شعب

شرکت های ساختمانی برتر در دبی
top 10 construction companies in dubai
سینما ریل
reelcinema
اسپینس
spinneys
پاریس گالری
paris gallery
کارفور
carrefour

تازه های تور درون شهری دبی

تور دبی گردش با قایق
speed boat tour from dubai marina
تور دبی بالن سواری
sunrise hot air balloon ride from dubai
تور دبی کویر نوردی با شتر
half day camel trekking desert safari

تازه های شرکت های تجاری دبی

بستن
بررسی حقوق مشاغل مختلف در دبی
راه حلی برای رانندگانی که جریمه پرداخت نشده در دبی دارند
راهنمای کامل بهترین مراکز خرید دبی
هتل های دبی در منطقه دیره
مکانی جدید برای آویزان شدن در دبی!
جاذبه های دیدنی | توریستی | گردشگری دبی
هزینه زندگی در دبی
کنفرانس و نمایشگاه ساخت بیمارستان و مرکزهای درمانی دبی
تور برج خلیفه
پل جدیدی برای دسترسی سریع به فرودگاه بین المللی دبی افتتاح شد

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو