راهنمای ساکنان و گردشگران دبی

نخستین مرکز خرید الهام گرفته شده از طبیعت در دبی احداث می‌شود

نخستین مرکز خرید الهام گرفته شده از طبیعت در دبی احداث می‌شود.این مرکز خرید 1.1 میلیارد درهمی با نام سیتی‌لند مال قرار است در سه‌ماهه‌ی دوم سال 2018 افتتاح شود.

cityland_3
گروه سیتی‌لند، که سازنده‌ی پارک‌های تحسین شده‌ی باغ معجزه‌ی دبی و باغ پروانه‌ی دبی است، این خبر را به طور رسمی اعلام کرد.
دبی - گروه سیتی‌لند که قبلاً باغ معجزه‌ی دبی و باغ پروانه‌ی دبی را ساخته است، بر اساس بیانیه‌ی مطبوعاتی که روز چهارشنبه منتشر کرد، قصد دارد نخستین مرکز خرید الهام گرفته شده از طبیعت در دنیا را در دبی افتتاح کند.
این مرکز خرید 1.1 میلیارد درهمی با نام سیتی‌لند مال قرار است در سه‌ماهه‌ی دوم سال 2018 در مجاورت گلوبال ویلج در بزرگراه شیخ محمد بن زاید افتتاح شود. انتظار می‌رود که این مرکز خرید سالیانه 12 میلیون مشتری داشته باشد.

مدیر اجرایی سیتی لند دبی وعده داده که این بازار با قدرت بالای انتخاب از بهترین برند های معروف دنیا و فروشگاه های رفاهی و سینما و رستوران هایی با گروه های بین المللی ومحلی  یک تجربه خوب و به یاد ماندنی برای همه اعضای خانواده خواهد بود.

مساحت سیتی لاند دبی 2.2 میلیون فوت مربع خواهد بود که شامل 200000 فوت مربع باغ فضای باز در مرکز بازار است که از ویژگی های این بازار محسوب و پارک مرکزی نامیده می شود. علاوه بر این امکاناتی مانند یک باغ گل کوچک ( مشابه میراکل گاردن ) ، پارک آبی کوچک ، باغی با درخت کهن 300 ساله ، باغ ژاپنی ، باغچه های روی پشت بام نمای 360 درجه ، سالن آنفی تئاتر با 3000 صندلی و یک سالن آمفی تئاتر میننیاتوری برای کودکان و رستوران ها و کافه های جنگلی در طول سال برای بازدید کنندگان فراهم است. در ضمن ورود به پارک مرکزی برای عموم رایگان خواهد بود.

فروشگاه های سیتی لند دبی از شش بخش عمده تقسیم می شوند که بخش هایی نظیر مد و پوشاک و یا اسایل و دکوراسون داخلی و یا لوازم الکترونیک از جمله ی این بخش ها می باشند. در مجموع این مجتمع بیش از 350 فروشگاه می باشد همچنین یک هایپرمارکت با مساحت 100000 فوت مربع برای این مجتمع در نظر گرفته شده است.

 

*نخستین مرکز خرید الهام گرفته شده از طبیعت در دبی احداث می‌شود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

*این مطلب چطور بود؟

  • متین گشت
  • سروش گشت
  • سفر مدیا
  • مهتا سیر
  • محل تبلیغات شما
  • محل تبلیغات شما

تازه های دبی فا

تازه های برند ها و شعب

سینما ریل
reelcinema
اسپینس
spinneys
پاریس گالری
paris gallery
کارفور
carrefour

تازه های تور درون شهری دبی

تور دبی گردش با قایق
speed boat tour from dubai marina
تور دبی بالن سواری
sunrise hot air balloon ride from dubai
تور دبی کویر نوردی با شتر
half day camel trekking desert safari

تازه های شرکت های تجاری دبی

بستن
غذاهای سنتی عربی
بهترین پارک های دبی که باید ببینید
هواپیمایی امارات
نقاشی دیواری خیابانی در دبی
کریسمس در دبی
سفر دبی از قشم
نمایشگاه yummex دبی
جشنواره خرید زمستانی 2017 دبی
دو رنگارنگ در دبی - color run
تور برج خلیفه

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا