راهنمای ساکنان و گردشگران دبی

جشنواره غذا دبی (Dubai Food Festival 2018)

جشنواره غذا دبی (Dubai Food Festival 2018) به جرات یکی از جذاب‌ترین رویدادهای برگزار شده در این شهر است و همه ساله افراد زیادی مخاطب آن می‌شوند.این رویداد بسیار بسیار جذاب محدود به منطقه‌ای خاص و سرپوشیده نیست، چون جشنواره غذا دبی در سرتاسر شهر برگزار می‌شود. این جشنواره هر سال باشکوه‌تر از سال قبل برگزار شده و مخاطب‌های زیادی را نقاط مختلف دنیا به سمت خود جذب می‌کند؛ هر فردی که عاشق آشپزی باشد و یا خوردن را به هر کاری دیگری در زندگی خود ترجیح دهد، به هر قیمتی شده خود را با اولین تور دبی به این شهر می‌رساند تا در جشنواره غذا شرکت کند! این جشنواره که سری پیش روی آن بین سوم تا نوزدهم اسفند برگزار می‌شود، می‌تواند برای هر فرد روی کره زمین بسیار جذاب باشد.

گستردگی جشنواره غذا دبی


در جشنواره غذا دبی مجموعه‌ای از رویدادها و تبلیغات مربوط به غذا و مواد غذایی ارائه می‌شود، به همین دلیل صنایع مختلف توجه ویژه‌ای به آن دارند. یکی از مهمترین ویژگی‌های جشنواره غذا دبی تنوع غذایی در آن است، چون شرکت‌کنندگان از نقاط مختف دنیا هستند. به همین دلیل می‌توان غذاهای کشورها و مناطق مختلف دنیا را از نزدیک چشید و تفاوت‌ها را به زبان خود احساس کرد. بهترین آشپزها همیشه در این رویداد بسیار طولانی حضور پیدا می‌کنند، پس بهتر است حین تست هر غذا، مراقب انگشتان خود باشید!

جشنواره غذا دبی

موسسه DFRE و همچنین آژانس وزارت گردشگری و بازاریابی تجاری دبی مسئولیت برگزاری جشنواره غذا دبی را بر عهده دارند. پیش از برگزاری آن، مسئولان برگزاری برای حدود یک ماه برنامه‌ریزی انجام می‌دهند تا همه چیز طبق برنامه و مرتب پیش برود. هزاران رستوران، نمایندگانی را برای حضور در جشنواره غذا دبی به این شهر می‌فرستند. این یک موقعیت مناسب است، چون می‌توان با جلب توجه افراد حتی با یک غذای ساده، برند خود را به جهان معرفی کرد.

رویدادهای جشنواره غذا دبی


این جشنواره شانزده روزه است، به همین دلیل رویدادهای مختلفی در دل آن برگزار می‌شوند. در ادامه به این رویدادها اشاره می‌کنیم.

بیچ کانتین


رستوران بسیار سرشناس بیچ کانتین در ساحل کایت‌بیچ قرار گرفته و همواره بیش از هزار نفر علاقمند به غذاهای متنوع به آن قدم می‌گذارند. این یک رستوران عادی نیست و با ورود به آن، خوردن غذاهای لذیذ تنها بخشی از چندین و چند ساعت مفرح، شاد و سرگرم‌کننده شما خواهد بود.

جشنواره غذا دبی

وجود سرگرمی‌های روزانه مثل کلاس‌های بدنسازی و اجرای نمایش‌های شاد در محیط‌های باز مناسب برای تمامی سن‌ها، از دیگر برنامه‌های بسیار جذاب این رستوران است.

هفته رستوران دبی


یکی دیگر از رویدادهای برگزار شده در دل جشنواره غذا دبی هفته رستوران است. طی آن حدود سی مورد از بهترین رستوران‌های شهر سه گزینه منوی خود را با قیمت‌های استثنایی به ازای هر فرد ارائه می‌کنند.

غذا خوردن با سرآشپزهای ستاره


این رویداد نیز بسیار جذاب است و مخاطب‌های خاص خود را دارد. طی آن، بهترین سرآشپزهایی که خود را از نقاط مختلف دنیا برای حضور در جشنواره غذا دبی  به این شهر رسانده‌اند، در کنار مردم حضور پیدا کرده و با یکدیگر غذاهای لذیذ را تست می‌کنند!

جشنواره غذا دبی

یکی دیگر از جذاب‌ترین رویدادهای برگزار شده طی جشنواره غذا دبی ، درست کردن یک میز بسیار طولانی از غذا است که هزاران نفر می‌توانند از آن استفاده کنند. فراهم کردن این چنین میزهایی، یک رکورد محسوب می‌شود.

در نهایت به کلاس‌های تخصصی آشپزی می‌رسیم که جزو مهمترین بخش‌های جشنواره 16 روزه غذا دبی  به شمار می‌آیند. افراد با حضور در این کلاس‌ها می‌توانند تحت نظر مجرب‌ترین سرآشپزهای دنیا، با روش پخت و پز غذاهای مختلف آشنا شوند. اطلاعات بیشتر را از وب سایت Dubaifoodfestival.com به دست بیاورید.

*جشنواره غذا دبی (Dubai Food Festival 2018) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
تاریخ شروع
شمسیمیلادی۱۳۹۶-۱۲-۳۲۰۱۸-۰۲-۲۲
تاریخ پایان
شمسیمیلادی۱۳۹۶-۱۲-۱۹۲۰۱۸-۰۳-۱۰
فاصله زمانی
شروعپایان۲۱۴ روز گذشته۱۹۸ روز گذشته
مکان روی نقشه

تازه های برند ها و شعب

شرکت های ساختمانی برتر در دبی
top 10 construction companies in dubai
سینما ریل
reelcinema
اسپینس
spinneys
پاریس گالری
paris gallery
کارفور
carrefour

تازه های تور درون شهری دبی

تور دبی گردش با قایق
speed boat tour from dubai marina
تور دبی بالن سواری
sunrise hot air balloon ride from dubai
تور دبی کویر نوردی با شتر
half day camel trekking desert safari

تازه های شرکت های تجاری دبی

بستن
بولینگ در دبی | بهترین مراکز بولینگ دبی
بهترین نمایش موسیقی برادوی در تئاتر شهر دبی
بهترین نمایش موسیقی برادوی در تئاتر شهر دبی
توریست هندی در سفر به دبی کشته شد
سوپرایز تابستانی دبی 2018
بهترین پارک های آبی دبی
انتقال یخ های قطب جنوب به دبی برای تامین آب شیرین
یک بار دیگر ساخت بلندترین برج جهان در دبی
امارات یکی از پنج مقصد برتر مشاغل بین المللی برای مهاجرین
تور گردش در ابوظبی از دبی

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو