راهنمای ساکنان و گردشگران دبی

نمایشگاه کیف پول الکترونیکی دبی (Digital Wallet Summit Dubai 2017)

نمایشگاه کیف پول الکترونیکی دبی (Digital Wallet Summit Dubai 2017) به منظور افزایش هر چه بیشتر سرعت تعاملات پولی و بانکی در نظر گرفته شده است.

در نمایشگاه کیف پول الکترونیکی دبی چندین نشست برگزار می‌شود. کشورهای منطقه خاورمیانه به خاطر داشتن منابع سرشار، اقتصاد رو به رشدی دارند، به همین دلیل رویدادهای مالی برگزار شده در کشورهای آن مخصوصا در کشورهای حوزه خلیج فارس از اهمیت خاصی برخوردار است. این رویداد در سال جاری بین روزهای نوزدهم تا بیستم مهر ماه برگزار شده و تجار و سرمایه‌گذاران زیادی به منظور شرکت در آن با تور دبی خود را به این شهر می‌رسانند.

موضوع گفتگوهای نشست‌های برگزار شده در دل نمایشگاه کیف پول الکترونیکی دبی اغلب ایجاد نوآوری در پرداخت و توسعه آینده دنیای دیجیتال است. موفق‌ترین افراد در دنیای اقتصاد که همه از آن‌ها به عنوان مغزهای متفکر یاد می‌کنند، جزو سخنران‌های این نشست‌ها هستند که لزوم شرکت در آن را برای افراد جوانتر و تازه‌کار بیشتر می‌کند. در دل همین نشست‌ها شاهد برگزاری چندین کارگاه آموزشی نیز هستیم که در آن‌ها تلاش می‌شود تجارب و ترفندهای دنیای اقتصاد تبادل شود.

نمایشگاه کیف پول الکترونیکی دبی

مهمترین بخش نمایشگاه کیف پول الکترونیکی دبی  نشست‌های آن است، به طوری که چیزی حدود 300 سخنران در آن به ارائه مطالب خود می‌پردازند. حتی غرفه‌هایی به تعداد محدود طی نمایشگاه برپا می‌شوند که دیدن آن‌ها خالی از لطف نیست. اقتصاد منطقه خاورمیانه، در جستجوی روشی برای تغییر و تحول در روش‌های پرداخت است و نمایشگاه کیف پول الکترونیکی دبی مهمترین راهکاری است که به این منظور ارائه شده است.

نمایشگاه کیف پول الکترونیکی دبی

به عنوان مثال یکی از نتایج برگزار این رویداد برای امارات متحده عربی، طراحی کیف دیجیتال امارات بوده است که با استفاده از آن می‌توان خیلی راحت تمامی هزینه‌ها را بعد از خرید پرداخت کرده و به سریع‌ترین راه ممکن به انتقال وجه برای مقاصد مختلف پرداخت.

اهمیت نمایشگاه کیف پول الکترونیکی دبی


زندگی ما به دنیای پولی و بانکی گره خورده است، به همین دلیل هر شرکت و فردی با حضور در این نمایشگاه از مزایای آن بهره خواهد برد. شرکت‌های Fintech، انواع ارائه‌دهندگان خدمات پولی و بانکی، موسسات مالی، شرکت‌‌های خدمات اینترنتی و ارائه‌دهندگان خدمات در حوزه امنیت سایبری تنها بخشی از مهمترین حاضران در نشست‌های نمایشگاه کیف پول الکترونیکی دبی هستند.

نمایشگاه کیف پول الکترونیکی دبی

با شرکت در این رویداد چیزهای زیادی به دست خواهید آورد که برندسازی خود و افزایش دامنه کسب و کار، تعامل نزدیک با بزرگترین شرکت‌ها، سرمایه‌گذاران و تجار و همچنین استفاده از تجربه موفق‌ترین افراد در حوزه اقتصاد مهمترین آن‌ها است. وب سایت Digitalwalletsummit.com برای اطلاع‌رسانی بیشتر درباره این نمایشگاه و نشست‌های آن در نظر گرفته شده است.

*نمایشگاه کیف پول الکترونیکی دبی (Digital Wallet Summit Dubai 2017) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

تاریخ شروع
شمسیمیلادی۱۳۹۶-۷-۱۹۲۰۱۷-۱۰-۱۱
تاریخ پایان
شمسیمیلادی۱۳۹۶-۷-۲۰۲۰۱۷-۱۰-۱۲
فاصله زمانی
شروعپایان۶۴ روز گذشته۶۳ روز گذشته
مکان روی نقشه

تازه های دبی فا

تازه های برند ها و شعب

شرکت های ساختمانی برتر در دبی
top 10 construction companies in dubai
سینما ریل
reelcinema
اسپینس
spinneys
پاریس گالری
paris gallery
کارفور
carrefour

تازه های تور درون شهری دبی

تور دبی گردش با قایق
speed boat tour from dubai marina
تور دبی بالن سواری
sunrise hot air balloon ride from dubai
تور دبی کویر نوردی با شتر
half day camel trekking desert safari

تازه های شرکت های تجاری دبی

بستن
تور دبی گردش نیم روزی در شهر
بهترین مکان ها برای خرید لوازم الکترونیکی در دبی
سفر دبی با تور
قوانین ویزا امارات در هنگام ورود به دبی
شرکت Jacky in Dubai
جاذبه های دیدنی | توریستی | گردشگری دبی
چشم دبی
کنفرانس و نمایشگاه ساخت بیمارستان و مرکزهای درمانی دبی
زبان ، مذهب و واحد پول در دبی
طرح جدید هم‌سفری برای کاهش ترافیک دبی

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟