راهنمای ساکنان و گردشگران دبی

کمپانی داماس پروپرتیز

کمپانی داماس پروپرتیز در سال 2002 تاسیس شده که در آن زمان تنها 12 هزار واحد ساخت و ساز را در کارنامه ی خود داشت. البته در حال حاضر این مقدار به بیش از 39 هزار واحد افزایش یافته که شامل ده ها هزار اتاق هتل و هتل اپارتمان می شود. این اطلاعات در تاریخ 30 ام سپتامبر سال 2014 به ثبت رسیده که در پروژه ها در ان زمان سطوح مختلفی از پیشرفت را شاهد بوده اند.

why-invest-in-dubai-damac-properties-1-638

همیشه کمپانی داماس، در مفاهیم رویایی ارتباط نزدیکی با هتل های برتر (دارای تاییدیه ی کمپانی پارامونت)، خانه های فشن ایتالیایی ورساچی، خانه و ویلای های مسکونیه FENDI Casa، زمین های بین المللی گلف Trump و شهرک های توسعه یافته توسط AKOYA داشته است.

در اواسط سال 2013، کمپانی داماس طرح استادانه ای را در زمینه ی ساخت و توسعه در دبی با نام AKOYA by DAMAC معرفی کرد که شامل قصر های با شکوه، ویلا ها، اپارتمان های لوکس و خرده فروشی های اطراف کلاب بین المللی گلف ترامپ می شد. در مجموعه ی AKOYA by DAMAC، یک شهرک رویایی را به نام شهرک ترامپ می توان یافت که از 100 خانه و کاخ لوکس ساخته شده است. همچنین برای اولین بار در جهان، ویلای فشن FENDI را در قلب مجموعه ساخته است.  AKOYA by DAMAC علاوه بر تمامی ساخت و ساز های ذکر شده، مرکز گلف ودوتا نیز هست.

akoya-by-damac

پس از موفقیت بی سابقه ی AKOYA by DAMAC شکرت داماس در ماه اگوست سال 2014 اقدام به تاسیس طرحی جدید به نام AKOYA Oxygen کرد. توسعه ای به وسعت 55 میلیون فوت مربع در زمین های دبی به دست این طرح انجام گرفت که با بیش از 4 هزار درخت، سبزترین و با شکوه ترین مکان زندگی در آن ناحیه محسوب می شود. همچنین این پروژه شامل هتل بین المللی 5 ستاره، مرکز سلامتی لوکس به سبک صحرا، برند های شناخته شده در دنیا، ارائه ی سرگرمی های مختلف و سوپر مارکت هایی با محصولات اورگانیک نیز می شود که با نظم و ترتیبی زیبا کنار یک دیگر قرار گرفته اند.

akoya1

به عنوان کمپانی برتر در زمینه ی املاک، داماس توسعه ی هتل و خدمات لوکس با بودجه ی 1 میلیارد دلاری در برجی در دبی به نام DAMAC Towers by Paramount Hotels & Resorts را در کارنامه ی درخشان خود داشته است که به عنوان اولین هتل با تاییدیه ی پارامونت شناخته می شود. در بخش مهموان نوازی، تیم مهمان نوازی داماس مسئول پیشرفت بیش از 10 هزار واحد ساخته شده برای سرگرمی و توسعه ی هتل اپارتمان ها است.

*کمپانی داماس پروپرتیز را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

*این مطلب چطور بود؟

تازه های دبی فا

تازه های برند ها و شعب

شرکت های ساختمانی برتر در دبی
top 10 construction companies in dubai
سینما ریل
reelcinema
اسپینس
spinneys
پاریس گالری
paris gallery
کارفور
carrefour

تازه های تور درون شهری دبی

تور دبی گردش با قایق
speed boat tour from dubai marina
تور دبی بالن سواری
sunrise hot air balloon ride from dubai
تور دبی کویر نوردی با شتر
half day camel trekking desert safari

تازه های شرکت های تجاری دبی

بستن
جاذبه های دیدنی | توریستی | گردشگری دبی
تور هلی کوپتر دبی
تور دبی پرواز با پاراسیل
گرانترین لاستیک های جهان در دبی
5 تفریح خاص که فقط در دبی می توانید تجربه کنید
مرکز خرید جهانی دبی دستخوش طراحی مجدد می شود
هواپیمایی امارات در فرودگاه دبی دچار سانحه شد
غذاهای سنتی عربی
ساعات کاری دبی و تعطیلات رسمی در دبی
مقایسه چرخ فلک های چشم لندن و چشم دبی

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟