راهنمای ساکنان و گردشگران دبی

نمایشگاه محصولات و کالاهای چینی دبی (China Homelife Dubai 2017)

نمایشگاه محصولات و کالاهای چینی دبی (China Homelife Dubai 2017) به طور ویژه بر روی محصولات تولید شده در این کشور تمرکز داشته و بسیار گسترده است.نمایشگاه محصولات و کالاهای چینی دبی جزو محبوب‌ترین و پربازدیدترین رویدادها است و اهمیت خاص خود را در اقتصاد دبی دارد. چیزی حدود هزار و پانصد غرفه در جریان آن برپا می‌شود که در مقایسه با تعداد غرفه‌ها و شرکت‌کنندگان سایر نمایشگاه‌ها و کنفرانس‌های این شهر رقمی حیرت‌آور است! به همین دلیل تقاضا برای تور دبی پیش از برگزاری آن شدیدا افزایش پیدا می‌کند. نمایشگاه محصولات و کالاهای چینی در سال جاری میلادی بین روزهای نوزدهم تا بیست و یکم آذر ماه برگزار می‌شود.

اهمیت ویژه نمایشگاه محصولات و کالاهای چینی


سال‌ها قبل یکی از مسئولان دولتی چین ادعای بزرگی را مطرح کرد که مشخصا حقیقت دارد. وی مدعی بود با رفتن به نوک قله و یافتن یک کلبه، در آنجا نیز حتی یک محصول ساخت دست چین پیدا خواهید کرد. این موضوع نشان می‌دهد کالاهای چینی چقدر در زندگی ما نفوذ کرده‌اند. کالاهای چینی همگی بی‌کیفیت نیستند، اما متاسفانه دید خوبی نسبت به آن‌ها وجود ندارد.

نمایشگاه محصولات و کالاهای چینی دبی

گفته می‌شود اجناس چینی از 1 تا 13 درجه‌بندی می‌شوند. متاسفانه برخی بازرگان‌ها کالاهای درجه 8 و 9 را به کشور ما وارد می‌کنند و این موضوع سبب شده دید افراد به طور کلی نسبت به کالاهای ساخته شده در این کشور منفی باشد. اما حقیقت این است که مخاطب کالاهای مرغوب چینی، ثروتمندان کشورهایی اروپایی و آمریکایی هستند. با حضور در نمایشگاه محصولات و کالاهای چینی دبی و مشاهده کالاهای مرغوب عرضه شده در آن، بیش از پیش دیدتان نسبت به کالاهای چینی تغییر پیدا خواهد کرد.

نمایشگاه محصولات و کالاهای چینی دبی

این نمایشگاه به دسته‌بندی خاصی محدود نیست و می‌توان در آن انواع منسوجات، پوشاک، مبلمان، لوازم خانگی، مصالح ساختمانی، اسباب بازی و دیگر موارد را پیدا کرد. تا اینجا به مزایای حضور در نمایشگاه برای بازدیدکنندگان اشاره کردیم.

نمایشگاه محصولات و کالاهای چینی دبی

اما با توجه به حضور بیش از هزار و پانصد شرکت‌کننده در آن، فرصتی بسیار بسیار ایده‌آل برای مشاغل مختلف وجود دارد تا به سراغ کسب و کارهای مرتبط با حوزه تجارت خود رفته و با آ‌ن‌ها دست همکاری بدهند. نمایشگاه محصولات و کالاهای چینی فقط منحصر به شهر دبی نیست و در دیگر کشورها نیز همه ساله برگزار می‌شود، اما با توجه به اهمیت دبی و رویدادهای برگزار شده در آن در تجارت جهانی، این رویداد یکی از مهمترین موارد است.

از کوچکترین کسب و کارها گرفته تا بزرگترین تجار و وارد یا صادرکنندگان می‌توانند جزو مخاطبان نمایشگاه محصولات و کالاهای چینی دبی باشند و از مزایای آن بهره ببرند. از آنجایی که در تمامی دسته‌بندی‌ها، کالاهای چینی وجود دارند، برای همه مشاغل فرصتی مناسب وجود خواهد داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر، از وب سایت مربوط به این رویداد به نشانی Chinahomelife.ae استفاده کنید.

*نمایشگاه محصولات و کالاهای چینی دبی (China Homelife Dubai 2017) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

تاریخ شروع
شمسیمیلادی۱۳۹۶-۹-۱۹۲۰۱۷-۱۲-۱۰
تاریخ پایان
شمسیمیلادی۱۳۹۶-۹-۲۱۲۰۱۷-۱۲-۱۲
فاصله زمانی
شروعپایان۱۶۶ روز گذشته۱۶۴ روز گذشته
مکان روی نقشه

تازه های دبی فا

تازه های برند ها و شعب

شرکت های ساختمانی برتر در دبی
top 10 construction companies in dubai
سینما ریل
reelcinema
اسپینس
spinneys
پاریس گالری
paris gallery
کارفور
carrefour

تازه های تور درون شهری دبی

تور دبی گردش با قایق
speed boat tour from dubai marina
تور دبی بالن سواری
sunrise hot air balloon ride from dubai
تور دبی کویر نوردی با شتر
half day camel trekking desert safari

تازه های شرکت های تجاری دبی

بستن
تور دبی گردش با قایق
شرایط و قوانین ویزای امارات متحده عربی
تور دبی پرواز با پاراسیل
کمپانی داماس پروپرتیز
خدمات درمانی در شهر دبی
موزه لوور ابوظبی آماده پذیرایی از بازدیدکنندگان است
موزه لوور فرانسوی در ابوظبی
دبی فریم (Dubai Frame) به روی تمامی مردم باز شد
قوانین حمل دارو در شهر دبی
سوغات دبی | 10 مورد از سوغاتی ها و هدایایی که حتما باید از دبی بخرید

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو