راهنمای ساکنان و گردشگران دبی

قایق سواری بر روی خور

قایق سواری بر روی خور : از جمله تفریحات جذابی که در شهر دبی می توانید تجربه کنید ، سوار شدن بر لنج های چوبی ، یا کشتی های کروز مدرن و حرکت بر روی خور و تماشای شهر زیبای دبی از زوایه ای دیگر است .
قایق سواری بر روی خور ، تجربه جدیدی است که نباید آن را از دست داد . شما می توانید زیر نور مهتاب یک شام خوش طعم را روی عرشه یکی از کشتی های کروز ، میل نمایید یا از صرف یک شام مجلل و رمانتیک دو نفره روی یک کشتی اختصاصی لذت ببرید .
همچنین هریک از تورهای قایق سواری دبی ، توسط مجریان متفاوتی برگزار می گردد و هریک از این تورها برنامه های خاصی برای میهمانان تدارک دیده اند . از جمله برنامه های گوناگونی که در تور قایق سواری دبی می توانید از آن ها لذت ببرید ، بازدید از بناهای تاریخی دبی از داخل کشتی یا قایق ، صرف شام ، تماشای اجرای موسیقی زنده درون کشتی ، برنامه های تفریحی شاد برای بزرگسالان ، برنامه های مخصو کودکان و ... می باشد .
این تورها بین 2 تا 6 ساعت به طول می انجامند و هزینه یک تور با کشتی به همراه شنا ، صرف ناهار و نوشیدنی و گردش در اطراف جزایر نخلی ، برای هربزرگسال حدود 400 درهم و برای کودکان مبلغی حدود 250 درهم محاسبه شده است .
برای رزرو این تورها می توانید به صورت حضوری یا اینترنتی اقدام فرمایید .

قایق سواری بر روی خور
همچنین نوع دیگری از تورهای گردش بر روی آب وجود دارد که تنها یک یا دو ساعت به طول می انجامد . این نوع تورها در قایق های متفاوتی انجام می شوند . ممکن است مسافران را بر قایق های ماهیگیری گوچک سوار نموده یا آن ها را با لنج های سنتی جا به جا نمایند .
از جمله شرکت هایی که خدمات تور گردش روی خور را ارائه می دهند می توان به دبی دانات ، کاواندیش وایت ، باتوکس دبی ، دوسیل دبی و ... اشاره نمود .
هر یک از تورهای گردش بر روی آب ، بسته به شرکت ارائه دهنده خدمات ، ممکن است دارای سرویس رفت و برگشت تا هتل نیز باشند .

*قایق سواری بر روی خور را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

تازه های دبی فا

تازه های برند ها و شعب

سینما ریل
reelcinema
اسپینس
spinneys
پاریس گالری
paris gallery
کارفور
carrefour

تازه های تور درون شهری دبی

تور دبی گردش با قایق
speed boat tour from dubai marina
تور دبی بالن سواری
sunrise hot air balloon ride from dubai
تور دبی کویر نوردی با شتر
half day camel trekking desert safari

تازه های شرکت های تجاری دبی

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا