راهنمای ساکنان و گردشگران دبی

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی (Arab Health 2018)

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی یا عرب هلث (Arab Health 2018) دومین نمایشگاه بزرگ در حوزه پزشکی در سراسر جهان محسوب می‌شود و اهمیت فوق‌العاده بالایی دارد.

اگرچه ممکن است رویدادهای مختلفی در سراسر دنیا در حوزه پزشکی و سلامت برگزار شوند، اما واقعیت این است که برای بازار تجهیزات و مراقبت‌های پزشکی، هیچ رویدادی همچون نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی  یا همان عرب هلثدر کل دنیا وجود ندارد. سمینارها و کلاس‌های آموزشی برگزار شده، امکان ملاقات با برترین پزشکان و متخصصان و دیدار با مسئولان رده بالای بیمارستان‌ها و نهادهای دولتی، تنها بخشی از مزایای شرکت در این رویداد هستند.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی در سال جاری، بین روزهای نهم تا دوازدهم بهمن ماه برگزار خواهد شد. اگر در حوزه پزشکی و سلامت فعالیت دارد، از الان تهیه یک تور دبی مناسب برای زمان برگزاری نمایشگاه را در برنامه خود قرار دهید.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی

گستردگی نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی (عرب هلث)


در سال 2017، حدود چهارهزار تولید کننده، توزیع کننده و دیگر انواع شرکت‌ها، با حضور در نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی جدیدترین دستاوردها و تجهیزات پزشک نوین خود را در معرض دید عموم قرار دادند. با حضور در این نمایشگاه، انواع و اقسام تجهیزات آزمایشگاهی و همچنین پزشکی، ابزارآلات تشخیص طبی، تکنولوژی‌های مرتبط با فیزیوتراپی و ارتوپدی و دیگر انواع کالاها و لوازم مصرفی بیمارستان‌ها را مشاهده خواهید کرد. یکی دیگر از بخش‌های مهم این نمایشگاه که طرفداران زیادی دارد، کاربرد فناوری اطلا‌عات در شاخه‌های مختلف پزشکی است که جدیدترین دستاوردها در آن به نمایش در می‌آیند.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی

قدمت این نمایشگاه بسیار بالاست، به طوری که در سال 2018 شاهد برگزاری چهل و دومین سری آن خواهیم بود. در طول چهار روز نمایشگاه، حدود نوزده کنگره در زمینه‌های مختلف برگزار می‌شوند که قابل تامل است.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی

بر اساس آمار، از نهادها، شرکت‌ها، بیمارستان‌ها و دیگر مراکز مرتبط با عرصه پزشکی و سلامت در سراسر دنیا، بیش از سیزده هزار نماینده در نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی حضور پیدا می‌کنند که به نوبه خود یک رکورد محسوب می‌شود.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی

پیشرفت علم پزشکی و افزایش سطح سلامت بدون در اختیار داشتن تجهیزات مناسب ممکن نیست، به همین دلیل هر شخص، شرکت، نهاد، وزارتخانه، کسب و کار و تجارتی که با بهداشت، سلامت و در کل دنیای پزشکی در ارتباط است، باید برای افزایش تجربه خود و یا حتی کمک به بهبود کسب و کار و میزان سودآوریش، حضور در نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی را در دستور کار خود قرار دهید. به همین دلیل از ذکر تک تک مشاغل و افرادی که باید در این رویداد حضور پیدا کنند خودداری می‌کنیم. به منظور کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب سایت Arabhealthonline.com مراجعه کنید.

*نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی (Arab Health 2018) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

تاریخ شروع
شمسیمیلادی۱۳۹۶-۱۱-۹۲۰۱۸-۰۱-۲۹
تاریخ پایان
شمسیمیلادی۱۳۹۶-۱۱-۱۲۲۰۱۸-۰۲-۰۱
فاصله زمانی
شروعپایان۱۱۲ روز گذشته۱۰۹ روز گذشته
مکان روی نقشه

تازه های دبی فا

تازه های برند ها و شعب

شرکت های ساختمانی برتر در دبی
top 10 construction companies in dubai
سینما ریل
reelcinema
اسپینس
spinneys
پاریس گالری
paris gallery
کارفور
carrefour

تازه های تور درون شهری دبی

تور دبی گردش با قایق
speed boat tour from dubai marina
تور دبی بالن سواری
sunrise hot air balloon ride from dubai
تور دبی کویر نوردی با شتر
half day camel trekking desert safari

تازه های شرکت های تجاری دبی

بستن
ماجراهای شاورما در دبی
تور های یکروزه دبی
پارادوکس های دبی
اولین سی ورلد خارج از ایالات متحده قرار است در ابوظبی ساخته شود
البرج خور دبی-دبی کریک 100 متر بلند تر از برج خلیفه
رستوران های ایرانی دبی بخش اول
هند تسهیلات ویزای ورود به دبی را فراهم کرد
برج خلیفه دبی صورتی شد
سفر دبی با تور
IFLY تجربه بی نظیر پرواز

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو