راهنمای ساکنان و گردشگران دبی

نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی (AIME Dubai 2018)

نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی (AIME Dubai 2018) رویدادی بسیار خاص پیرامون فضای داخلی هواپیماها و نحوه طراحی و دکوراسیون آن‌ها است که همه ساله برگزار می‌شود.

نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی بسیار منحصربه‌فرد است. طی آن تامین‌کنندگان، عرضه‌کنندگان، ارائه‌دهندگان خدمات و طراحان تجهیزات و دکوراسیون‌های داخلی هواپیماها گرد هم می‌آیند. این نمایشگاه و همچنین نمایشگاه نگهداری و تعمیرات هواپیما خاورمیانه (MRO) درست در یکجا برگزار می‌شوند. نام این نمایشگاه یعنی AIME مخفف عبارت Aircraft Interiors Middle East بوده و زمان برگزاری آن در سال جاری، بین روزهای سوم و چهار بهمن است. اگر کسب و کار شما با این صنعت در ارتباط بوده و یا بازدید از جدیدترین دستاوردهای صنعت هوایی برایتان جالب است، از حالا به فکر تهیه یک تور دبی باشید.

نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی

از آنجایی که نمونه چنین نمایشگاهی کمتر دیده می‌شود، هیچ‌کدام یک از فعالان صنعت هوایی حضور در آن را از دست نمی‌دهند. بر اساس آخرین آمارها، در این نمایشگاه حدود سیصد غرفه‌دار حضور دارند که از بیش از صد کشور جهان به دبی پا می‌گذارند. برای درک اهمیت نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی کافی است بدانید بیش از نود خط هوایی بسیار معروف و بین‌المللی از سراسر جهان در آن حضور پیدا می‌کنند.

اگرچه بر اساس نام نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی به نظر می‌رسد شرکت‌کننده‌ها و بازدیدکننده‌های آن محدود به قشری خاص از جامعه هستند، اما واقعیت این است که همه شرکت‌هایی که در زمینه فضای داخلی هواپیما، عملیات نگهداری و تعمیرات یا صنایع وابسته به آن فعالیت می‌کنند، به این رویداد ارتباط پیدا می‌کنند.

نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی

امسال شاهد برگزاری هشتمین نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی خواهیم بود که نشان از نوپا و تازه تاسیس بودن آن دارد. با این حال، سرعت رشد محبوبیت آن نزد مجامع عمومی و فعالان صنعت هوافضا بسیار زیاد است.

اهمیت نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی


جالب است بدانید طبق آمارها، بیش از پنجاه درصد خطوط هوایی که در نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی حضور پیدا می‌کنند، به جز آن، در هیچ رویداد دیگری حاضر نمی‌شوند. تمامی آن‌ها این رویداد را تایید کرده و حضور در آن را پیشنهاد می‌کنند. در سال 2015 تعداد شرکت‌کنندگان در این رویداد به بیش از چهار هزار شرکت افزایش پیدا کرد که رقمی بسیار خیره‌کننده محسوب می‌شود. در همین سال، هشتاد و پنج خط هوایی در این نمایشگاه حضور پیدا کردند. همچنین تعداد غرفه‌داران دویست و پنجاه مورد از سی و دو کشور دنیا اعلام شد.

نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی

همزمان با نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی ، نمایشگاه عملیات نگهداری و تعمیرات هواپیما خاورمیانه (MRO) نیز در این شهر برگزار می‌شود که مخاطبان خاص خود را دارد. این نمایشگاه که مکان برگزاری آن با AIME یکسان است، دارای بیش از سه هزار و پانصد شرکت‌کننده از حدود هفتاد کشور دنیا بوده و جایگاه خود به عنوان محلی برای تست و خرید راهکارها و خدمات جدید عملیات نگهداری و تعمیرات هواپیماها را به تثبیت رسانده است.

از آنجایی که در صنعت هوافضا، تعمیر و نگهداری از زیبایی ظاهری و سبک طراحی اهمیت بیشتری دارند، برخی شرکت‌ها حضور در MRO را به نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی ترجیح می‌دهند. اما اغلب افراد سفر کرده به دبی، به خاطر تقارن این دو رویداد، حضور در هر دو را تجربه می‌کنند. اگر پیش از آماده‌سازی برای حضور در این نمایشگاه به کسب اطلاعات بیشتر نیاز دارید، می‌توانید به وب سایت Aime.aero مراجعه کنید.

*نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی (AIME Dubai 2018) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

تاریخ شروع
شمسیمیلادی۱۳۹۶-۱۱-۳۲۰۱۸-۰۱-۲۳
تاریخ پایان
شمسیمیلادی۱۳۹۶-۱۱-۴۲۰۱۸-۰۱-۲۴
فاصله زمانی
شروعپایان۲۵ روز گذشته۲۴ روز گذشته
مکان روی نقشه

تازه های دبی فا


Notice: Undefined variable: url in /home/dubaifaa/public_html/functions.php on line 282
سفارت آمریکا در دبی
Consulate General of the United

Notice: Undefined variable: url in /home/dubaifaa/public_html/functions.php on line 282

Notice: Undefined variable: url in /home/dubaifaa/public_html/functions.php on line 282
برج احمد عبد الرحیم العطار
Ahmed Abdul Rahim Al Attar Tower

Notice: Undefined variable: url in /home/dubaifaa/public_html/functions.php on line 282

تازه های برند ها و شعب

شرکت های ساختمانی برتر در دبی
top 10 construction companies in dubai
سینما ریل
reelcinema
اسپینس
spinneys
پاریس گالری
paris gallery
کارفور
carrefour

تازه های تور درون شهری دبی

تور دبی گردش با قایق
speed boat tour from dubai marina
تور دبی بالن سواری
sunrise hot air balloon ride from dubai
تور دبی کویر نوردی با شتر
half day camel trekking desert safari

تازه های شرکت های تجاری دبی

بستن
حمل و نقل عمومی دبی، یک بلیط محبوب در سال 2017
مترو دبی
گرانترین لاستیک های جهان در دبی
هواپیمایی امارات طولانی ترین مسیر بدون توقف جهان، بین دبی و پاناما سیتی را پرواز می کند
ساعات کاری دبی و تعطیلات رسمی در دبی
راهنمای کامل بهترین مراکز خرید دبی
شرایط و قوانین ویزای امارات متحده عربی
پاریس گالری
آب و هوای سرد باعث نابود شدن لاک پشت ها در امارات متحده عربی می شود
پارک های ساحلی دبی

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟